Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Viestura Rudzīša seminārs par tēmu – Sieviete un Dzemde
03
Dec

Viestura Rudzīša seminārs par tēmu – Sieviete un Dzemde

Sākuma datums:
December 03, 2015
Beigu datums:
December 03, 2015
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Dzemde – visarhaiskākā sievišķība un Sieviete – vismodernākā, savā ziņā ir pretstati, bet savā ziņā – arī šo pretstatu vienība. Tipiska kļūda ir pieņemt, ka Sieviete aizstāj Dzemdi, tādēļ par pēdējo nav jādomā kā par kaut ko būtisku. Ja gribi būt Sieviete, saproti savus pamatus, tad tas var izdoties. Arī kļūt par Vīrieti, neiepazīstot Dzemdi, nav iespējams.

Viesturs Rudzītis - Dzimis 1960. gada 1. jūnijā Valmierā, kur mācījies Valmieras 1. astoņgadīgajā skolā, vēlāk Valmieras 11 varoņu komjauniešu vidusskolā (tagad – Valmieras Valsts ģimnāzija). No 1978. - 1984. studējis Rīgas Medicīnas institūta (tagad Rīgas P.Stradiņa universitātes) Ārstniecības fakultātē un pēc 10 gadiem uzsācis pamatizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā Norčepingas Moreno institūtā un Osnabrikas universitātē 3 gadus studējis Sistēmisko ģimenes psihoterapiju, savukārt līderizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā ieguvis Moreno institūtā Latvijā, kuru arī palīdzējis izveidot un vadīt kā Ināras Erdmanes vietnieks līdz 2007. gadam.

No 1984. līdz 1987. gadam Jelgavas rajona Elejas zonālajā slimnīcā strādājis kā Terapijas nodaļas vadītājs un galvenais ārsts, vēlāk pārcēlies uz Straupi, kur kā galvenais ārsts vadījis Straupes Republikānisko narkoloģisko slimnīcu. Kopš 1995. gada Viesturs organizē savu darbu Jūrmalā, kā SIA "Dr. V. Rudzīša prakses" ārsts, psihoterapeits un direktors. 


Virāk par Viesturu - www.viestursrudzitis.lv


Publikācijas –
“Meita un Māte”
„Bendes meitiņa un viņas tēvs” 
„Dejas uz palodzes pie atvērta loga” 
„Pie tēva” 
„Dieviete” 
„Nebeidzama varonība jeb trāhīnietes”
„Pilni pagrabi partizānu” 

Dalības maksa - 20 eur. 
Ieteicama iepriekšēja pieteikšanās zvanot uz m. 29332564 vai rakstot centram.mansards@gmail.com norādot vārdu un tel. 

_______________________________________________________

Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas krāsainas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts