Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Cilvēka enerģētiskās sistēmas pamati
08
Dec

Cilvēka enerģētiskās sistēmas pamati

Sākuma datums:
December 08, 2015
Beigu datums:
December 08, 2015
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Cik daudz mēs zinām par savas dzīves pamatu - par savu dzīvību?
Domājams, ka vairumam iedzīvotāju vairs nav noslēpums, ka indivīds (cilvēks) ir energo-informatīva sistēma (būtne), kam piemīt īpašība pastāvīgi mainīties, pārveidoties un mijiedarboties ar apkārtējo vidi. Kad indivīds sevi apzinās, kā energo-informatīvo sistēmu, tajā brīdī viņa uztverei paveras daudz pilnīgāks apkārtējās pasaules uztveres diapazons, līdz ar to pilnvērtīgāka un piesātinātāka dzīve. Taču, līdz tam indivīdi apzināti un neapzināti paši ierobežo sevi un neapzināti cenšas ierobežot arī citu līdzgaitnieku uztveri. Bieži vien, tās ir mūsdienu sabiedrībai paaudzēs ieaudzinātās bailes, kas indivīdam neļauj paskatīties pašam uz sevi un pasauli pilnvērtīgāk un liedz pilnveidoties. Savukārt, neziņa un neizpratne par dažādiem procesiem un lietām izraisa šīs bailes. Šie abi procesi (bailes un neziņa) veido sava veida apziņas apburto loku, no kura, tā sauktās, “komforta zonas” dažs labs pat neizraujas visa mūža garumā. Iespējams, tas tiek apzināti darīts, lai būtu vienkāršāk kontrolēt un pārvaldīt indivīdu masas. Ne velti mūsu senči zināja, ka pilnveidošanās slēpjas jebkura veida izziņas procesā, kas sniedz iespēju iziet no šīs “apburtā loka – komforta zonas”: „Nenoraidi nezināmo un neizskaidrojamo, bet tiecies to apzināt un izskaidrot”.

Indivīda enerģētiskā sistēma ir saikne starp indivīdu un apkārtējo pasauli, tai skaitā, arī citiem indivīdiem. Indivīda enerģētisko sistēmu mūsdienu tautā sauc  par čakru sistēmu. Šī sistēma nodrošina to, lai vissmalkākās enerģijas kas nāk no visuma un vides mums apkārt pārveidotu psihiskajā enerģijā (dzīvības enerģijā), kura, savukārt, nodrošina indivīda psihisko aktivitāti, izpaužoties, jūtās, emocijas, tēlos, gribas un vaļas izpausmēs un rīcībā.

Tautas kustība “Ceļš uz skaidru apziņu” aicina uz tikšanos ar vienu no kustības dibinātājiem Rolandu, kurš padalīsies ar savām zināšanām un pieredzi. Vakara gaitā veidosim diskusiju.

Visi, kam šī tēma ir aktuāla, laipni gaidīti!

Dalība – Ziedojums enerģijas apmaiņai


Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas krāsainas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts