Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Jānis Filks – Ievads Šamanismā
11
Dec

Jānis Filks – Ievads Šamanismā

Sākuma datums:
December 11, 2015
Beigu datums:
December 13, 2015
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Aicinājums piedalīties nodarbībā “IEVADS ŠAMANISMĀ – MŪSU SENČU GUDRĪBA” no 11. - 13. decembrim.

Lūgums dalīties ar šo informāciju, ja ir pazīstams kāds cits, rads, draugs vai paziņa, kam pēc jūsu domām šī nodarbība varētu interesēt.

Vai, Māriņa, mīļa, balta,

Ko es tev sariebos?

Kokam aug atvasītes,

Man neauga lolojums.

Šobrīd rudens ir jau pilnā plūsmā, godinam veļus un senčus, jau nepacietīgi gaidam ziemu un pirmo sniegu. Mārteņi un veļu laika noslēgums jau ap stūri, bet līdz ziemas saulesgriežiem vel gandrīz divi mēneši, ir vel daudz laika lai pārdomāt savu rīcību, kā esam nodzīvojuši pēdējo gadu, attiecībās un nodarbībās u.t.t., ko varējām darīt citādi, ko varējām darīt labāk, kā rīkosimies turpmāk, lai nākamais gads būtu vēl veiksmīgāks? Jo ar ziemas saulesgriežiem saule jau saksies atgriesties un būs jau jāsāk kalt nakamā gada plānus, laiks pārdomām jau būs garām!

Aicinājums piedalīties Pasaules senākās garīgās prakses, ievada nodarbībā. Šīs senākās garīgas prakses pamati ir Animisms, pasaules skatījums, kurā ir pieņemts, ka viss, kas eksistē, materiāls un nemateriāls, ir ar garu apveltīts, visam ir gars, dzīvam un nedzīvam; cilvēkam, kokam, ūdenim un akmenim, idejām un domām ir garīgums, visam ir dievišķums.

Prakses pamats ir māksla doties dvēseles ceļojumā uz neredzamo paralēlo smalko garu pasauli, kas pastāv blakus parastai realitātei. Šo dvēseles ceļojumu veic, lai iegūtu spēku, palīdzību un informāciju par jautājumiem jebkurā savas dzīves jomā - garīgumā un veselībā, nodarbošanā un attiecībās. Ceļojuma piedzīvojums un ieguvums var būt dziedinošs un spēcinošs.

Šī veida darbība ir pasaules vecākā meditatīvā/garīgā/dziednieciskā prakse un vēl šodien atrodama visos apdzīvotos kontinentos. Ir jāatzīmē, ka katrai kultūrai ir savas īpatnības, bet pamatpaņēmieni ir universāli visiem. Prakses nolūks ir atvērt savu redzējumu uz pasauli, kas ir paslēpta aiz “normālā” skata. Izmantojot ritmu, dziesmu un deju, dalībnieki dodas meditatīvos ceļojumos, lai pieredzētu tiešo atklāsmi - lai apzinātu savus sargu garus / sargu enģeļus un atklātu savu paša dziļāko spēku.

Mūsdienu starptautiskajā zinātniskajā / akadēmiskajā valodā, kā arī mūsdienu Latviešu valodā šo praksi sauc par “Šamanismu”. Bet tas latviešu valodai ir svešvārds, kā senie Latvieši jeb Baltu ciltis dēvēja savu “šamanisko” veidu prakses, ir jau sen aizmirsts, kā arī ir aizmirstas to prakses īpatnības. Latvju tautas dainās, folklorā un citur, ir palikuši tikai mājieni par to, kas kādreiz varēja, varbūt būt bijis.

Izmantojot universālos paņēmienus, ko pielieto visas pasaulē vēl pastāvošās “šamaniskās” kultūras, ir iespējams ieskatīties mūsu senču pasaules skatījumā, kā arī savā personīgajā garīgumā. Ievad nodarbība notiks Rīgā, no 11. - 13. decembrim, sāksies piektdienas vakarā (18:00 ~>21:00) un turpināsies sestdien un svētdien (no 09:00 ~>17:00). Aicinātas līdz 20 personas, šis ievads tiek rīkots sadarbībā ar Mansardu, Albert iela 11.

Maksa – nodarbība tiek pasniegta saskaņā ar senās kultūras “sakrālās ekonomikas” principiem. Maksa ir sadalīta divās daļās - materiālo nodrošinājumu segšanai un nodarbību vadība. Materiālo nodrošinājumam maksa būs apm. 20:00 Eiro (tiks laicīgi paziņots dalībniekiem), kas sedz telpu nomu un administrācijas izdevumus, un kura būs samaksājama piektdienas vakarā, ierodoties nodarbību telpā. Paša nodarbību vadība/pasniegšana, saskaņā ar “sakrālās ekonomikas” principiem, pieņem, ka visas zināšanas ir uzskatāmas kā “dieva dota dāvana”, kura nododama tālāk, tās nav ne pārdodamas, ne tirgojamas, tomēr pretim ir sagaidāma “pateicības dāvana” no dalībnieka, nodarbības noslēgumā. Dalībnieku “pateicības dāvana pasniedzējam” aprēķinama svētdien pēc nodārbības beigšanas, novērtējot to, ko dalībnieks ir saņēmis piedalīdamies nodarbībā un saskaņā ar savu sirdsapziņu un maksātspēju. Pieteikšanās tikai uz e-pastu, lai iekļūt apstiprināto dalībnieku sarakstā un saņemt detalizēto dalībnieku informāciju.

 P.S. Lūdz ievērojiet kad darbība visas tā kopumā nav sadalama, ir obligāta piedalīšanās visās trijās dienās, neskaidrības gadījumā, sazināties ar manīm. Lūgums arī dalīties ar šo informāciju, ja ir pazīstams kāds cits, rads, draugs vai paziņa, kam pēc jūsu domām šī nodarbība varētu interesēt.

Soli pa Solim Jānis

 Lūdzu sniedziet ziņu, ja ir interese par šo pasākumu.

Pieteikšanās un papildus informācija: Mbl: 29275179 vai << jkfilks@ml.lv >>.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts