Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Viesturs Rudzītis - Vīriešu iniciācijas jautājumi. Dieva radīšana.
07
Jan

Viesturs Rudzītis - Vīriešu iniciācijas jautājumi. Dieva ...

Sākuma datums:
January 07, 2016
Beigu datums:
January 07, 2016
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Dieviete ir mūžīga, bet Dievs jārada pašiem. Tas notiek no Mātes aizgājušajiem vīriešiem radot ārpusģimenes kultūru ar noteikumu sistēmu, kas aizsargā no Dievietes varas. Tomēr visstiprākais trieciens tai tiek dots garīgajā sfērā, no politeisma izaugot debesīs pie viena vienīgā Dieva. Šie ir svarīgi, bet parasti neapzināti procesi katra cilvēka ikdienā.

 

Viesturs Rudzītis - Dzimis 1960. gada 1. jūnijā Valmierā, kur mācījies Valmieras 1. astoņgadīgajā skolā, vēlāk Valmieras 11 varoņu komjauniešu vidusskolā (tagad – Valmieras Valsts ģimnāzija). No 1978. - 1984. studējis Rīgas Medicīnas institūta (tagad Rīgas P.Stradiņa universitātes) Ārstniecības fakultātē un pēc 10 gadiem uzsācis pamatizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā Norčepingas Moreno institūtā un Osnabrikas universitātē 3 gadus studējis Sistēmisko ģimenes psihoterapiju, savukārt līderizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā ieguvis Moreno institūtā Latvijā, kuru arī palīdzējis izveidot un vadīt kā Ināras Erdmanes vietnieks līdz 2007. gadam.
No 1984. līdz 1987. gadam Jelgavas rajona Elejas zonālajā slimnīcā strādājis kā Terapijas nodaļas vadītājs un galvenais ārsts, vēlāk pārcēlies uz Straupi, kur kā galvenais ārsts vadījis Straupes Republikānisko narkoloģisko slimnīcu. Kopš 1995. gada Viesturs organizē savu darbu Jūrmalā, kā SIA "Dr. V. Rudzīša prakses" ārsts, psihoterapeits un direktors. 

Virāk par Viesturu - 
www.viestursrudzitis.lv

Publikācijas –
“Meita un Māte”
„Bendes meitiņa un viņas tēvs” 
„Dejas uz palodzes pie atvērta loga” 
„Pie tēva” 
„Dieviete” 
„Nebeidzama varonība jeb trāhīnietes”
„Pilni pagrabi partizānu” 

Dalības maksa - 20 eur. 
_______________________________________________________
Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas krāsainas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

 

 

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts