Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
 Attīstības treniņš “Apzināta sadzirdēšana”
23
Jan

Attīstības treniņš “Apzināta sadzirdēšana”

Sākuma datums:
January 23, 2016
Beigu datums:
January 23, 2016
Sākuma laiks:
12:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga , Latvia

Dzīve trokšņainā pasaulē, kurā nemitīgi tiek novērsta un izkliedēta mūsu uzmanība, mēdz būt apgrūtinoša pat sevis paša sadzirdēšana. Reizēm šķiet pārlieku liels izaicinājums saprast, ko pašam īsti kārojas un kā to panākt sev patīkamā veidā.
Pārpratumi un konflikti ar draugiem, mīļotajiem, kolēģiem mūs sāpina. Sāpina tas, ka mēs vēlamies patīkamāku, piepildītāku, produktīvaku komunikāciju, taču mēdz būt sajūta, ka mūs nesadzird. Un vai mēs patiešām sadzirdam citus? Mēs bieži jūtamies bezsspēcīgi, vēlamies sarunās justies labāk un gūt praktisku labumu no tām. Taču kā?

Uzzini to attīstības treniņā “Apzināta sadzirdēšana”!

*Kāpēc labāki klausītāji ir produktīvāki darbā un attiecībās ar citiem cilvēkiem, prot veiksmīgāk ietekmēt procesus, meistarīgāk izvairās no konfliktiem un pārpratumiem, vairāk izbauda un ir mierīgāki sarunās? 
*Kā sev iemācīt apzinātāk uztvert, kļūt klātesošākam savā ikdienas dzīvē, darbā, attiecībās?
*Kas traucē sadzirdēt sevi un kā šī apziņa var palīdzēt kļūt par objektīvāku klausītāju pašam priekš sevis?
*Kādi instrumenti var palīdzēt pilnvērtīgāk atrast sevī īstās atbildes un dzīvot lielākā saskaņā ar savu intuīciju?
*Kā kļūšana par aktīvu klausītāju var palīdzēt labāk saprast otru, sniegt vairāk informācijas un radīt iespējas vairāk ietekmēt sarunas iznākumu?
*Kā spēja atpazīt dažādus komunikācijas paradumus var sniegt iespēju dziļāk iepazīt un patiešām sadzirdēt sarunas partneri?

11:30 ierašanās - 12:00 sākums - ap 15.00 pārtraukums - 18:00 treniņa noslēgums 

Treniņa vadītāji:

Reinis ir personīgās izaugsmes treniņu vadītājs, sertificēts koučs, personāla psiholoģijas un cilvēkresursu vadības praktizētājs. Viņa stiprākās puses kopumā ir miers, pacietība un spēja draudzēties ar klusumu. Viņš prot ar jautājumiem vadīt cita cilvēka domāšanas procesu, atbalstīt panākumos, iedrošināt tiekties pēc augstākām virsotnēm un ar patiesu labestību iedrošināt cilvēkus izaugsmei.

Baiba ir fanātiska personīgās izaugsmes entuziaste, sertificēts koučs, variantu un robežu testētāja. Viņa ir atklāta un ietiepīga savos izziņas ceļojumos. Viņa ir uzticams un pacietīgs atbalsts tam, kurš ir gatavs sadarboties pēc pilnas programmas. Viņa ciena citu cilvēku sāpes, prot atzīt nesmukas lietas un pateikt, ka viss ir labi tik un tā!

Treniņš sastāvēs no metodēm, kas balsītas uz koučinga un cilvēkresursu vadības pamatiem. Uzdevumus, simulācijas izpildīsim un reflektēsim individuāli, pāros un grupās. 

Investīcija izaugsmē: 10 EUR

_______________________________________________________
Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts