Spiritual and Physical Self-Development Center

Школа Дервишей Mevlana

  • sufi_meditations
  • meditations
  • sufism
Burvju flauta
28
Jan

Burvju flauta

Sākuma datums:
January 28, 2016
Beigu datums:
January 28, 2016
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
Priedaines 46 , Riga, Latvia

28. janvārī, plkst. 19:00 Rīgā, Priedaines ielā 46 notiks koncerts “Burvju flauta”,kas sevī apvienos mūsdienīgo un seno, Rietumus un Austrumus–izcilo persiešu mūziķu un lieliskās igauņu arfistes sniegums būs patiess baudījums mūzikas cienītājiem.

Baltajā, sniegotajā ziemas laikā, kad gaisā vēl virmo kanēļa un krustnagliņu smarža, aicinām pavadīt siltu, sirsnīgu vakaru liegajās viduslaiku arfas un seno persiešu mūzikas instrumentu – sītaras, neja un dafa–skaņās.

Hamidreza Rahbaralams – dafs, sītara, udu/ Irāna

Hamidreza Rahbaralams ir neatkārtojams dafa spēles meistars no Širāzas (Irāna). Viņa koncerti pulcē pilnas koncertzāles un sajūsmina klausītājus gan pie mums Latvijā, gan Irānā, Indijā, Turcijā un Taizemē.

Mohammads Rasuli – nejs, tamburs/Irāna

Mohammads Rasuli ir viens no nedaudzajiem niedru flautas, neja, spēles lietpratējiem, kurš ir plaši atzīts Rietumos. Nejs ir viens no senākajiem Persijas mūzikas instrumentiem, kura vēsture aizsākās vēl ilgi pirms mūsu ēras.

Liliana Langsepa – arfa/ Igaunija

Liliana Langsepa savu mūzikas izglītību sāka, apgūstot klavierspēliun akadēmisko mūziku.Tomēr drīz vien viņā modās neviltota interese par viduslaiku arfas spēli un austrumu mūziku.  Liliana ir plaši pazīstama ne tikai kā izcila viduslaiku arfas virtuoze, bet arī kā lieliska klavesīna un ērģeļu spēles meistare.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371
address:
Priedaines 46 , Rīga , Latvia

Our team

No_picture
Skola Dervisej Mevlana