Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Jānis Filks - Ievads Šamanismā
29
Jan

Jānis Filks - Ievads Šamanismā

Sākuma datums:
January 29, 2016
Beigu datums:
January 31, 2016
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
17:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

29 - 31 janvārim

 

Šobrīd ziemas saulesstāvji, ziemassvētki un vel dažādi jaungadi ir pagājuši, bet vel citi jaungadu datumi stāv mums priekšā, viens no tiem ir Meteņi, kurus es tagad labāk saucu par “Laimas dienu”, bet tas ir garāks stāsts ar kuru dalīšos šajā nodarbībā. Šis vidus punkts starp ziema saulestāvjiem un pavasara saules griežiem ir atzīts ka seno indo-eiropišu jauno gadu laiku, kad ievērojami garāka ir diena par nakti, un neskatoties uz tā kad tās var būt visaukstākaias laiks ir arī laiks kad pirmās pavasaru pazīmes parādās, tās ir dēvēts par pavasara gaidīsanas laiku, un laiks sagatavoties jaunai lauku darbu gadam. Ir arī zīlēšanas laiks, novērojot dabu, zīlēt kāds būs pavasaris un vasara, kāda būs raža, ir arī Laimes liešanas laiks. Šajā nodarbībā, parallēli iepazīšanos ar šamaniskām pamatu metodēm arī ielukosimies likteņu jautājumos, kādu laimi, kadu likteni, Laima mums pasniegs!

Aicinājums piedalīties Pasaules senākās garīgās prakses ievada nodarbībā. Šīs senākās garīgas prakses pamati ir Animisms, pasaules skatījums, kurā ir pieņemts, ka viss, kas eksistē, materiāls un nemateriāls, ir ar garu apveltīts, visam ir gars, dzīvam un nedzīvam; cilvēkam, kokam, ūdenim un akmenim, idejām un domām ir garīgums, visam ir dievišķums.

Prakses pamats ir māksla doties dvēseles ceļojumā uz neredzamo paralēlo, smalko garu pasauli, kas pastāv blakus parastajai realitātei. Šo dvēseles ceļojumu veic, lai iegūtu spēku, palīdzību un informāciju par jautājumiem jebkurā savas dzīves jomā - garīgumā un veselībā, attiecībā uz nodarbošanos un  personiskajās attiecībās. Ceļojuma piedzīvojums un ieguvums var būt dziedinošs un spēcinošs.

Šī veida darbība ir pasaules vecākā meditatīvā/garīgā/dziednieciskā prakse, un vēl šodien atrodama visos apdzīvotos kontinentos. Ir jāatzīmē, ka katrai kultūrai ir savas īpatnības, bet pamatpaņēmieni ir universāli visiem. Prakses nolūks ir atvērt savu redzējumu uz pasauli, kas ir paslēpta aiz “normālā” skata. Izmantojot ritmu, dziesmu un deju, dalībnieki dodas meditatīvos ceļojumos, lai pieredzētu tiešo atklāsmi - lai apzinātu savus sargu garus /sargu enģeļus un atklātu savu paša dziļāko spēku.

Mūsdienu starptautiskajā zinātniskajā / akadēmiskajā valodā, kā arī mūsdienu Latviešu valodā, šo praksi sauc par “Šamanismu”. Bet tas latviešu valodai ir svešvārds, kā senie latvieši jeb baltu ciltis dēvēja savu “šamanisko” veidu prakses, ir jau sen aizmirsts, kā arī ir aizmirstas to prakses īpatnības. Latvju tautas dainās, folklorā un citur ir palikuši tikai mājieni par to, kas kādreiz varēja būt bijis.

Izmantojot universālos paņēmienus, ko pielieto visas pasaulē vēl pastāvošās “šamaniskās” kultūras, ir iespējams ieskatīties mūsu senču pasaules skatījumā, kā arī savā personīgajā garīgumā. Ievad nodarbība notiks Rīgā nosāksies piektdienas vakarā (18:00 ~>21:00)

un turpināsies sestdien un svētdien (09:00 ~>17:00).

 

Maksa – nodarbība tiek pasniegta saskaņā ar senās kultūras “sakrālās ekonomikas” principiem. Maksa ir sadalīta divās daļās - materiālo nodrošinājumu segšanai un nodarbību vadībai. Materiālo nodrošinājumam maksa būs apmēram 20 Eiro (tiks laicīgi paziņots dalībniekiem), kas sedz telpu nomu un administrācijas izdevumus un kura būs samaksājama piektdienas vakarā, ierodoties nodarbību telpā. Paša nodarbību vadība/pasniegšana, saskaņā ar “sakrālās ekonomikas” principiem, pieņem, ka visas zināšanas ir uzskatāmas kā “dieva dota dāvana”, kura nododama tālāk, tās nav ne pārdodamas, ne tirgojamas, tomēr pretim ir sagaidāma “pateicības dāvana” no dalībnieka, nodarbības noslēgumā. Dalībnieku “pateicības dāvana pasniedzējam” aprēķināma svētdien pēc nodārbības beigšanas, novērtējot to, ko dalībnieks ir saņēmis piedalīdamies nodarbībā un saskaņā ar savu sirdsapziņu un maksātspēju. Pieteikšanās tikai uz e-pastu, lai iekļūt apstiprināto dalībnieku sarakstā un saņemt detalizēto dalībnieka informāciju.

P.S. Lūdz ievērojiet, ka darbība visā tās kopumā nav sadalāma, ir obligāta piedalīšanās visās trijās dienās, neskaidrības gadījumā sazināties ar mani. Lūgums arī dalīties ar šo informāciju, ja ir pazīstams kāds cits rads, draugs vai paziņa, kam pēc jūsu domām šī nodarbība varētu interesēt.

Soli pa Solim,

 

Pieteikšanās  un papildus informācija: Mbl: 29275179 vai << jkfilks@ml.lv >>.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts