Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Pasaka par Koku dievieti, meditatīva pasaka pieaugušajiem
11
Feb

Pasaka par Koku dievieti, meditatīva pasaka pieaugušajiem

Sākuma datums:
February 11, 2016
Beigu datums:
February 11, 2016
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

“Pasaka par Koku Dievieti” ir pasaka pieaugušajiem, kas, sveču gaismā, teicējas un raisošas mūzikas  pavadībā, kļūs par neaizmirstamu kolektīvu meditāciju. Tās laikā Jums būs iespēja izbaudīt pasakainu ceļojumu pa Savas radošās iztēles lokiem, tādējādi atbrīvojoties no ikdienas likstām un ,visbeidzot, atgriežoties pie ,Sevī snaudošās,  Tīrās  radošās enerģijas.  

Par pasaku.

Tas Notiek tālu, pavisam tālu. Tas Notiek vietā, kas atrodās aiz Prāta un Bezgalības robežām. Vietā, ko sauc par Iztēles Mežu. Tajā var nokļūt ikviens vai Apzināti vai Zemapzināti. Tā vien šķiet, ka ar šī Meža Esamības apzināšanos un katru Miera mirkli,  ar katru Mūsu ieelpu un izelpu tas Rada pats Sevi. Tas Rada dienas, un Tas Rada naktis. Tas Rada Laiku, Sauli un Mēnesi. Tas Rada auglīgu zemi un dzidrus strautus, un ūdenskritumus. Tas Rada it visu dzīvo, kas tajā iemājo. Tur mīt dažādi uguns gariņi, zemes pavēlnieki, ūdens un rasas aizgādņi, kā arī Koku dievi un Koku dievietes. Kāds no tiem rūpējas par Auglību, cits par Ūdens mūžīgo tecējumu un tā Plūsmu, savukārt, Koku dieviem un dievietēm piemīt dziednieciskas spējas, kuras tie drīkst pielietot vien tad, kad ir atraduši Sevi.

Šis stāsts  ir par Koku Dievieti, kura  pirmo reizi Apzinājās sevi esam par Pilnību un atrada savu pazudušo Kroni.

Par autoriem.

Teksts un teicēja: Sandija Kalniņa

Dzīvā mūzika: Kaspars Niklasons

Iedvesmu pasakai autore smēlusies no savas personīgās pieredzes un izpratnes par meditāciju, ko guvusi tālā pagātnē, kad jau no 12 gadu vecuma sākusi interesēties par pašizziņu, cilvēka sasaisti ar dabu, ezotēriku un meditāciju, ko, savukārt, papildinājušas zināšanas un prakse, dejojot Dienvidindijas tempļu deju “Bharata Natyam”. Šīs ievirzes, kas gūtas jau bērnībā, kļuvušas par pamatu autores dzīves uztverei un pašapziņas meklējumiem.

Šobrīd Sandija Kalniņa ir dramaturģe un režisore, kura veiksmīgi sadarbojusies ar dažādiem Latvijā pazīstamiem teātra un kino māksliniekiem, aktieriem, režisoriem, mūziķiem, veidojot dažāda veida sadarbības gan ar Jauno Rīgas teātri, Dailes un Ģertrūdes ielas teātri, kā arī Dirty Deal Teatro. Viņa rakstījusi gan lugas, gan scenārijus, gan pati piedalījusies kā aktrise savu kolēģu izrādēs.

Pasaka par Koku Dievieti” ir Sandijas Kalniņas otrā sadarbība ar jauno daudzsološo mūziķi Kasparu Niklasonu, kurš ir saspēlējies ar grupu “The Sound Poets” un šobrīd ir grupas “Irving Ark” ģitārists, paralēli tam Kaspars darbojies  improvizācijas teātrī  „Artišok”, un šobrīd ir improvizācijas teātra „Kikit” biedrs.

Pasaka par Koku Dievieti" notiks 11. un 25. februārī, plkst. 18 30, radošās iniciatīvas un  garīgās izaugsmes centrā "Mansards"  Alberta ielā 11, Rīgā.

Dalības maksa : 7 eur.

Pieteikšanās pasākumam, rakstot uz e-pastu pasakaparkokudievieti@gmail.com – norādot vārdu un tel.

_______________________________________________________
Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts