Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Jānis Filks - Advancētā šamaniskā prakse
12
Feb

Jānis Filks - Advancētā šamaniskā prakse

Sākuma datums:
February 12, 2016
Beigu datums:
February 14, 2016
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
17:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Sveicināti!

Aicinājums piedalīties pirmā Laimas Advancētā Šamaniskās prakses nodarbībā, “Laimas rats, Likteņu licējs”

Es guntiņu sakūros
No deviņi žagariņi,
Sildās Dievs, sildās Laime
Mana mūža licējiņa.

Šīs nodarbības auditorija ir cilvēki, ar jau iepriekšo pieredzi “šamaniska” veidu praksē, t.i. kaut kur izpildījuši īevadu nodarbību, ir apzinājuši savu pavadošo gara tēlus, piem. skolotāju garu un spēka dzīvnieku u.t.t, un jau jau izmanto šamanisko metodi ceļot uz smalko pasauli. Šī nodarbība nav piemerota iesācējiem bez pieredzes jo pamatu principi un metodika netiks pasniegta (atsevišķa iespēja piedalīties ievadu nodarbībā atrodama šeit Laimas Ievads, Rīgā, 29.-31. janvārī.)

Šīs advancētās nodarbības pamatunolūks ir palīdzēt dalībniekiem nostiprināt atteicības ar saviem jau apzinātiem sargu un skolotāju gariem, kā arī iespēja apzināt jaunus papildus pavadoņus. Šamaniskās prakses būtība ir meditatīva tehnoloģija, ko cilvēks izmanto, lai dotos dvēseles ceļojumā uz neredzamo paralēlo, smalko, jeb garu pasauli, kas pastāv ārpus parastās realitātes. Ļoti bieži starp šamanisma praktizētājiem ir runāts un rakstīts, ka galvenie skolotāji viņiem tieši ir viņa pavadoņu gari.

Nodarbības nosaukums un tēma “Laimas rats, Likteņu licējs.”, ir daudzslāņota. Ieskatīsimies dažādu kutūras skatījumos par to, kas, viņu prāt, veido fonu / rāmi ieks kura cilvēces liktenis, ir vairāk vai mazāk noteikts, jautāsim par to vai liktens ir jau zinams vai cilvēcei ir brīvā griba mainīt savu likteni. Ceļojumos prasīsim iepazīties ar Laimas, uzināt to ko mums šobrīd un tagad ir jāzina par savu individuālo likteni kā arī cilvēces un pasaules likteni.

Advancētās nodarbības vieta būs “Mansards”, Rīgā, Albert iela 11. Notiks šogad no 12. - 14. februārim, līdzīgi Ievadu formatam, sāksies piektdienas vakarā (18:00) līdz svētdienai (~17:00). Ir aicināti līdz 20 dalibniekiem.

Nodarbība tiek pasniegta saskaņā ar seniem “sakrālo jeb dāvanu ekonomikas” principiem, maksa par dalību nodarbībā būs sadalīta divās daļās, materiālu izdevumu nodrošinājumam un ‘nodarbības vadīšanai'.

Materiālo nodrošinājumam maksa būs apm. 20:00 Eiro (tiks laicīgi paziņots apstiprinātiem dalībniekiem). Materiālais nodrošinājums sedz telpu nomu un administrācijas izdevumus, un būs samaksājams piektdienas vakarā ierodoties nodarbību telpā.

Paša nodarbību vadība/pasniegšana, saskaņā ar “sakrālās ekonomikas” principiem, pieņem, ka visas zināšanas ir uzskatāmas kā “dieva dota dāvana”, kura nododama tālāk, tās nav ne pārdodamas, ne tirgojamas, tomēr pretim ir sagaidāma “pateicības dāvana” no dalībnieka, nodarbības noslēgumā. Dalībnieku “pateicības dāvana pasniedzējam” aprēķinama svētdien pēc nodārbības beigšanas, novērtējot to, ko dalībnieks ir saņēmis piedalīdamies nodarbībā un saskaņā ar savu sirdsapziņu un maksātspēju.

Lūdzu sniedziet ziņu, ja ir interese par šo pasākumu, pieteikšanās tikai ar e-pastu uz jkfilks@ml.lv, kā ari lai saņemtu papildus informāciju tieši par šīs nodarbības norises kārtību.

Lūgums arī dalīties ar šo informāciju, ja ir pazīstams kāds cits, rads, draugs vai paziņa, kam pēc jūsu domām šī nodarbība varētu interesēt.

Soli pa solim

Jānis

Mbl: 29275179 https://www.facebook.com/janis.filks

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts