Dancing Studio

Kultūras centrs "Bharata"

  • indian_dances
  • kultūras menedžments
  • dejas un kustības
  • dance_movements
  • other
KANIKA DIVYA jeb BRĪNUMAINA LĀSĪTE  Indiešu deju koncerts
20
Feb

KANIKA DIVYA jeb BRĪNUMAINA LĀSĪTE Indiešu deju koncerts

Sākuma datums:
February 20, 2016
Beigu datums:
February 20, 2016
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Jāņa sēta 5, Rīga, Latvia

 

20.februārī plkst.19:00 Tēātra kluba Hamlets, pašā Vēcrīgas sirdī, Jāņa sētā 5,  gaidāms Indiešu deju uzvedums KANIKA DIVYA jeb „Brīnumaina lāsīte”.

Daudzām parādībām piemīt netveramas īpašības. Deja – viena no tādām. To var ieraudzīt, var izbaudīt, bet nevar aiznest sev līdzi. Tas līdzinās jūtām vai emocijām, kas kādā spilgtā dzīves mirklī pārpilda mūs un tad atstāj aiz sevis tik tikko samanāmas atmiņas. Dažreiz agrā pavasarī mēs apstājamies pārsteigti par ūdens lāse dzidrumu, kas zaigo saulē un tūlīt pat krīt no zara un izgaist, atstājot aiz sevis sāpīgu skaistuma sajūtu.

Šis koncerts būs kā brīnumainu pilienu virtene, gaistošu un brīnišķīgu. Katra deja apgaismo kādu konkrētu stāstu, izgaismo varoņu attiecību šķautnes vai vienkārši ir kā skaistuma esamības fakts. Jutekliskās izpratnes dziļums, katra žesta izteiksmība un ornamentālo kustību izsmalcinātība – tās ir Indijas klasiskai dejai piemītošas īpasības. Koncertā piedalīsies studijas Bharata (Rīga) izcilākie izpildītāji un brīnišķīgā dejotāja no Pēterburgas, studijas APSARA vadītāja –  Jeļena Tarasova. Jeļena prezentēs indiešu klasisko deju kučipudi stilā, kas Latvijā ir baudāms samērā reti un studija Bharata priecēs skatītājus ar jau iecēnīto bharatanatjam stila skulpturītāti.

 

Biļetes var iegādāties Biļešu Servisa kasēs.

Biļešu cena10 €. Skolēniem, pensionāriem un invalīdiem – 5 €.

Informācija: www.bharata.lvinfo.bharata@inbox.lv ● +371 29893978

BIĻETES http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/muzika_un_teatris/indiesu-deju-koncerts-brinumaina-lasite-181793/

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29893978
address:
Strūgu 4, Rīga, Latvia

Our team

Small_lr_by_anton_aleksandrov_340x200
Larisa Podskočaja