Dancing Studio

Kultūras centrs "Bharata"

  • indian_dances
  • kultūras menedžments
  • dejas un kustības
  • dance_movements
  • other
BOLLYWOOD meistarklase
21
Feb

BOLLYWOOD meistarklase

Sākuma datums:
February 21, 2016
Beigu datums:
February 21, 2016
Sākuma laiks:
18:45
Beigu laiks:
20:45
Vieta:
Dzirnavu 135, Rīga, Latvia


Indiešu kultūras centrs Bharata ar prieku ziņo par Jeļenas TARASOVAS (St.Pēterburga) kārtējo vizīti Rīgā un aicina dejotājus uz Jeļenas Bolivudas dejas meistarklasi, kas notiks 21. februārī plkst. 18.45-20.45 Dzirnavu 135, 4.stāva zālē, 327.telpās.

Meistarklases apraksts

Indiešu deja prātam, ķermenim un dvēselei!
Meistarklases dalībniekus sagaida iepazīšanās ar Jeļenas Tarasovas jauno uzvedumu uz populārās mūzikas „O Re Piya” no filmas "Aja Nachle".
Šis dejas plastika nevienu neatstās vienaldzīgu: tā ir vienlaicīgi sievišķīga, jutekliska un līriska. Aizkustinoša, emocionālā, kas aizskar vissmalkākās jūtas – tā Jēļena raksturo uzveduma tēlu.
Dalībniekiem jāsagatavojas plastisko iemaņu treniņam, dejas "pa" un piruetiem kathak stilā, žesta valodai, vienkāršiem contemporary elementiem indiešu gaumē. Kathak dejas pieredze noderētu, bet nav obligāta. Dejosim ērtā kostīmā vai treniņtērpā, ar basām kājām. Ja jums ir lidojošie svārki, paķeriet līdzi!

Par pasniedzēju:

Jeļena Tarasova (skatuves vārds Apsara) – indiešu deju nozares erudīts, horeogrāfe, pedagoģe, profesionāla izpildītāja. 2016.gadā atzīmēs deju prakses 30 gadadienu un pasniedzēju darbības - 20. Jeļena ir Teātra studijas "Apsara" māklinieciskā vadītāja (kopš 1996.g.) un Indijas kultūras centra dibinātāja un direktore (kopš 2009.g.). Attālinātas apmācības videoskolas “on-line nodarbības – indiešu deja ārpus robežām”, kas ļauj visiem gribētājiem mācīties indiešu dejas mākslu neatkarīgi no dzīves vietas, programmas autore (kopš 2013.g.). Mākslas pētniece pēc izglītības, Jeļena vada lekcijas (indiešu dejas vēsture un teorija, Indijas kultūra un māksla), meistarklases profesionāliem dejotājiem un amatieriem, ir desmitiem spožo horeogrāfiju autore, kritiķe un publiciste. Jeļenas vārds labi pazīstams Krievijas un ārzemju indiešu deju speciālistiem.

Jeļena praktizē vairākus indiešu klasiskās dejas virzienus: kuchipudi, kathak, bharatanatyam, odissi, mohiniattam, paliekot par atzīto ekspertu kučipudi dejās. Jeļena veido horeogrāfijas stilā: mūsdienu indiešu dejas fusion, contemporary, indiešu estrādes dejās (Bollywood dance, Tollywood, Kollywood, lavani u.c.
... lasīt vairāk: http://www.elenatarasova.com/
Video: ">https://www.youtube.com/watch?v=jmbqRQUoMR
Mācības: ">https://www.youtube.com/watch?v=w3icRoo9opc

Dalības maksa – 25 €.
Atlaides grupām no 5 cilvēkiem: vienam dalībniekam klase maksās 20€.
Cenā iekļauts uzveduma video ieraksts un apgūstamās dejas mūzika.

Reģistrēties: pa tālruni +371 29893978 (Larisa Podskočaja) vai pa e-pastu: info.bharata@inbox.lv.
Uzmanību! Reģistrējoties uz MK jums jāiegūst durvju kods.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29893978
address:
Strūgu 4, Rīga, Latvia

Our team

Small_lr_by_anton_aleksandrov_340x200
Larisa Podskočaja