Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Šeila Vanaga par Svaigēšanu
22
Feb

Šeila Vanaga par Svaigēšanu

Sākuma datums:
February 22, 2016
Beigu datums:
February 22, 2016
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Patreiz mēs dzīvojam mainības un daudzveidības pasaulē, kurā katrs var brīvi izvēlēties savu dzīvesveidu, un tomēr, piedomājot pie dzīves kvalitātēm ir jāprot orientēties šajā informācijas jūrā. Protams, nav iespējams ignorēt mārketinga un reklāmas milzīgo ietekmi, arī pārtikas industrijā. Šajā vakarā parunāsim par vienu no ekoloģiskākajiem dzīvesveida paveidiem, Svaigēšanu - kad uzturā lietojam termiski neapstrādātus veģitārus produktus, atsakoties no pārējiem produktiem. 

Visiem noteikti nevajadzētu uzreiz kļūt par svaigēdājiem, šādā gadījumā sāktos finansiāla pasaules krīze, lielveikali bankrotētu un miljoniem fabrikas darbinieki paliktu bez darba. Tādēļ visam ir jānotiek pakāpeniski. 

22. februāra vakarā, Alberta ielas 11. nama bēniņos ciemosies Šeila Vanaga, kura padalīsies savā pieredzē, par to kā piekopt Svaigēšanu, ar ko jārēķinās, uz ko jābūt gatavam un kā var mainīties noskaņojums, sajūas, uztvere.

Būs iespēja uzdot jautājumus, dzert tēju un tikai klausīties, kā arī veidot diskusiju.Vakara dalība - 7 eur. 

Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas kāpņutelpas durvis, 7. stāvā pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas. Ja sanāk nomaldīties, zvanat uz m. 29332564

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts