Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Viestura Rudzīša seminārs – Dzīve dzimtaskokā
31
Mar

Viestura Rudzīša seminārs – Dzīve dzimtaskokā

Sākuma datums:
March 31, 2016
Beigu datums:
March 31, 2016
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Personiskās motivācijas un izvēles cilvēki nemaz neizdara tik bieži, kā pierasts domāt. Dzīves pirmajā daļā, apmērām līdz bērnu aiziešanai no vecāku mājām, dominē tieši dzimtaskoka izvēles - cilvēks reaģē uz apstākļiem, kuri radušies viņa ģimenē, bet tie savukārt veidojušies agrāk, iepriekšējās paaudzēs. Tātad - cilvēks nav tikai visa "sākums un gals", viņš ir arī daļa no kā lielāka, kura interesēs rīkojas, turklāt reizēm tas notiek pretēji paša cilvēka interesēm. Šis seminārs paredzēts tam, lai ieraudzītu, kādi ir mehānismi, ar kuriem dzimtaskoks ietekmē indivīdu.

Viesturs Rudzītis - Dzimis 1960. gada 1. jūnijā Valmierā, kur mācījies Valmieras 1. astoņgadīgajā skolā, vēlāk Valmieras 11 varoņu komjauniešu vidusskolā (tagad – Valmieras Valsts ģimnāzija). No 1978. - 1984. studējis Rīgas Medicīnas institūta (tagad Rīgas P.Stradiņa universitātes) Ārstniecības fakultātē un pēc 10 gadiem uzsācis pamatizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā Norčepingas Moreno institūtā un Osnabrikas universitātē 3 gadus studējis Sistēmisko ģimenes psihoterapiju, savukārt līderizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā ieguvis Moreno institūtā Latvijā, kuru arī palīdzējis izveidot un vadīt kā Ināras Erdmanes vietnieks līdz 2007. gadam.
No 1984. līdz 1987. gadam Jelgavas rajona Elejas zonālajā slimnīcā strādājis kā Terapijas nodaļas vadītājs un galvenais ārsts, vēlāk pārcēlies uz Straupi, kur kā galvenais ārsts vadījis Straupes Republikānisko narkoloģisko slimnīcu. Kopš 1995. gada Viesturs organizē savu darbu Jūrmalā, kā SIA "Dr. V. Rudzīša prakses" ārsts, psihoterapeits un direktors.

Virāk par Viesturu - www.viestursrudzitis.lv

Publikācijas –
“Meita un Māte”
„Bendes meitiņa un viņas tēvs” 
„Dejas uz palodzes pie atvērta loga” 
„Pie tēva” 
„Dieviete” 
„Nebeidzama varonība jeb trāhīnietes”
„Pilni pagrabi partizānu” 

Dalības maksa - 20 eur. 

_______________________________________________________

Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas kāpņutelpas durvis, 7. stāvā pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts