Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Viestura Rudzīša seminārs par tēmu " Brīvība "
14
Apr

Viestura Rudzīša seminārs par tēmu " Brīvība "

Sākuma datums:
April 14, 2016
Beigu datums:
April 14, 2016
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Brīvība ir iespējama nevis kā bēgšana no atkarības un verdzības, bet kā to procesu apzināšanās, kuri brīvību neatļauj. Dīvainā kārtā, tomēr ļoti bieži, brīvības pieprasīšana nozīmē kaut kādu arhetipisku spēku atbrīvošanos, kas, tiem realizējoties, noved pie brīvības nolieguma. Sevišķi daudz mums par to jādomā modernā liberālisma kontekstā, kas Latvijā kļuvis par ietekmīgu politikas un kultūras virzienu.

Atradu, ko 2002. gadā rakstīju “Bendes meitiņa un viņas tēvs”: “Angļu valodā ir divi vārdi, kurus var tulkot kā “brīvība” – liberty kā ārēja, objektīva, politiska brīvība, bet freedom kā iekšēja, subjektīva un individuāla brīvība. Iespējams, ka par latviešiem kaut ko pasaka fakts, ka šīs divas tik dažādās lietas tiek sauktas vienā vārdā. Manuprāt, tas norāda uz simbiotisku vienotību, līdzīgu, kā starp māti un bērnu – “es esmu tu un tu esi es.”

Viesturs Rudzītis - Dzimis 1960. gada 1. jūnijā Valmierā, kur mācījies Valmieras 1. astoņgadīgajā skolā, vēlāk Valmieras 11 varoņu komjauniešu vidusskolā (tagad – Valmieras Valsts ģimnāzija). No 1978. - 1984. studējis Rīgas Medicīnas institūta (tagad Rīgas P.Stradiņa universitātes) Ārstniecības fakultātē un pēc 10 gadiem uzsācis pamatizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā Norčepingas Moreno institūtā un Osnabrikas universitātē 3 gadus studējis Sistēmisko ģimenes psihoterapiju, savukārt līderizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā ieguvis Moreno institūtā Latvijā, kuru arī palīdzējis izveidot un vadīt kā Ināras Erdmanes vietnieks līdz 2007. gadam.
No 1984. līdz 1987. gadam Jelgavas rajona Elejas zonālajā slimnīcā strādājis kā Terapijas nodaļas vadītājs un galvenais ārsts, vēlāk pārcēlies uz Straupi, kur kā galvenais ārsts vadījis Straupes Republikānisko narkoloģisko slimnīcu. Kopš 1995. gada Viesturs organizē savu darbu Jūrmalā, kā SIA "Dr. V. Rudzīša prakses" ārsts, psihoterapeits un direktors.

Virāk par Viesturu - www.viestursrudzitis.lv

Publikācijas –
“Meita un Māte”
„Bendes meitiņa un viņas tēvs” 
„Dejas uz palodzes pie atvērta loga” 
„Pie tēva” 
„Dieviete” 
„Nebeidzama varonība jeb trāhīnietes”
„Pilni pagrabi partizānu” 

Dalības maksa - 20 eur. 
_______________________________________________________
Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts