Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Apzinātas Saskarsmes Māksla
19
Apr

Apzinātas Saskarsmes Māksla

Sākuma datums:
April 19, 2016
Beigu datums:
April 19, 2016
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Vai zināji, ka 85% laimes un panākumu ir atkarīgi no mūsu rakstura īpašībām, it īpaši, no saskarsmes prasmēm? 

Tanī pat laikā, mūsdienu straujais dzīves ritms aizvien vairāk notrulina mūsu spēju veidot veselīgas attiecības. Nav brīnums, ka pat ģimenē dzīvojam kā kaķis ar suni, vai labākajā gadīumā kā neitrāli paziņas.

 Tāpat kā jebkurā dzīves jomā, arī saskarsmē ir savi smalkie likumi, kurus apgūstot, mēs varam ieviest negaidītas pārmaiņas mūsu dzīvē. Tāpēc katrs, kurš vēlas vēlas uzlabot savas dzīves un attiecību kvalitāti (ģimenē, darbā, skolā, ar draugiem) ir aicināts apgūt saskarsmes mākslu radošā gaisotnē.KO ES IEGŪŠU?Izsmeļošu informāciju, apziņas un dzīves transformāciju, kā arī prasmes, ko varēsim tūlīt pielietot savstarpējo attiecību uzlabošanā.

KAS TEVI SAGAIDA?
1. Caur pārrunām un praktiskiem uzdevumiem, izpratīsim saskarsmes smalko dabu, galvenos nesaskaņu cēloņus un noskaidrosim, kā mūsu attieksmes maiņa transformēs cilvēkus un notikumus ap mums. 

2. Apgūsim efektīvus paņēmienus, kas pavērs jauanas iespējas gan privātajā, gan profesionālajā jomā. 

3. Pasākuma noslēgumā dalīsimies pieredzē, uzdosim jautājumus un drošiem soļiem dosimies dzīvē, lai pielietotu jaunās prasmes un paši pārliecinātos par to efektivitāti. 

KAS VADĪS?
Toms Krese - vairāk kā 5 gadus studē savstarpējās attiecības, psiholoģiju un pasaules garīgās tradīcijas. Pēdējos 2 gadus ir pavadījis tempļos Indijā un UK, praktizējot meditāciju un apzinātību, kā arī vadot personības izaugsmes seminārus. 

Toms pasniedz informāciju visiem saprotamā valodā, aktīvi iesaista klausītājus un palīdz katram atmodināt sevī jau esošo potenciālu. 


KUR, KAD UN CIK?
Mansards - radošās iniciatīvas un garīgās izaugsmes centrs. Alberta iela 11. - vārtu kods 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Otrdien, 19. aprīlī, 18.30 - 21.30. Dalība - 7 eiroLūdzu pieteikties, sūtot sms uz 25531363 vai rakstot uz epastu - tomskrese@gmail.com. Ziņā iekļaut - Vārdu Uzvārdu, tālruņa nr. (ja rakstiet e-pastu).


Ja rodas kādi jautājumi, droši rakstiet/zvaniet uz iepriekšminēto e-pastu vai tālruņa nr. 

Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas kāpņutelpas durvis, 7. stāvā pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts