Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Grafoloģija - rokraksta analīze
21
Apr

Grafoloģija - rokraksta analīze

Sākuma datums:
April 21, 2016
Beigu datums:
April 21, 2016
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Anita Millere centrā "Mansards" lasīs lekciju par grafoloģiju - zinātnes attīstības vēsturi, praktiski iemācīs novērtēt savu un citu rokrakstus, spēt tajos ieraudzīt dažādas emocijas, atklātību, melus, strīdīgumu, depresiju un citas iezīmes. Lūgums līdzi katram paņemt baltu lapu, pildspalvu un palikni, lai ērtāka rakstīšana.

Katrā mūsu burtu vilciena kustībai, lokam, savienojumam, lielumam, platuma, rotājumam ir liela nozīme un to visu darbina ne jau mūsu roka, bet gan neiramuskulatūrā darbība smadzenēs. Praktiski kā tas viss notiek izmēģināsim lekcijas laikā. P.s. Jā, pasniedzējai ir zināms, ka daudziem ir mainīgi rokraksti un tas mēdz mainīties arī no pildspalvas veida, diennakts laika, izdzertā alkohola daudzuma utt., taču par to parunāsim lekcijā. :) 

Informācija par pasniedzēju.
Mg. Psych. Anita Millere
sertificēta grafoloģe 
Pieredze.
11 aktīvi darbības gadi grafoloģijā.
Veiksmīga sadarbība ar Lielbritānijas un Amerikas grafologu asociācijām un savstarpējā pieredzes apmaiņa ar Krievijas praktizējošiem grafologiem.
Ir novadītas vairākas meistarklases, kursi, semināri, izklaidēti cilvēki lielākos un mazākos pasākumos,regulāri tiek konsultēti cilvēki savas personības pilnveidošanas nolūkos ar grafoloģijas palīdzību, sniegti padomi interesentiem dzīves kvalitātes uzlabošanai, izmantojot rokraksta analīzes rezultātus. Palīdzība vecākiem izprast savus bērnus, pāriem vienam otru, darba devējiem savus padotos.
Specializācija.
Integratīvā grafoloģija un Holistiskā grafoloģija (latīņu un slāvu burtiem).
Grafoterapija.

Vakara dalība - 10 eur. 
Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.


Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs melnas kāpņutelpas durvis - 7. stāvā pa kreisi, mansards būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts