Other

Mansards

  • spiritual_therapies
  • reincarnation_psy
  • transpersonal_psy
  • spiritual_therapies
  • psychology
Viestura Rudzīša seminārs par tēmu " Nāve "
28
Apr

Viestura Rudzīša seminārs par tēmu " Nāve "

Sākuma datums:
April 28, 2016
Beigu datums:
April 28, 2016
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Nāve ir ne tikai kaut kā beigas, arī sākums. Tā ir tukšums seno grieķu Aiterā, kurš rada milzu gravitāciju. Ja lūkojamies uz Nāvi mitoloģiskās ģenealoģijas un dzimtaskoku kontekstā, tad redzam kā uzmirdz sarežģīta dinamika, kuru nevar redzēt ar neapbruņotu aci. Ir jātaisa dzimtaskoku izstādīšanas, lai redzētu Nāves dabu visās tās niansēs. Bet mitoloģija un vēsture mums rāda daudzus jau nofiksētus tās dabas piemērus.

Viesturs Rudzītis - Dzimis 1960. gada 1. jūnijā Valmierā, kur mācījies Valmieras 1. astoņgadīgajā skolā, vēlāk Valmieras 11 varoņu komjauniešu vidusskolā (tagad – Valmieras Valsts ģimnāzija). No 1978. - 1984. studējis Rīgas Medicīnas institūta (tagad Rīgas P.Stradiņa universitātes) Ārstniecības fakultātē un pēc 10 gadiem uzsācis pamatizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā Norčepingas Moreno institūtā un Osnabrikas universitātē 3 gadus studējis Sistēmisko ģimenes psihoterapiju, savukārt līderizglītību Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā ieguvis Moreno institūtā Latvijā, kuru arī palīdzējis izveidot un vadīt kā Ināras Erdmanes vietnieks līdz 2007. gadam.
No 1984. līdz 1987. gadam Jelgavas rajona Elejas zonālajā slimnīcā strādājis kā Terapijas nodaļas vadītājs un galvenais ārsts, vēlāk pārcēlies uz Straupi, kur kā galvenais ārsts vadījis Straupes Republikānisko narkoloģisko slimnīcu. Kopš 1995. gada Viesturs organizē savu darbu Jūrmalā, kā SIA "Dr. V. Rudzīša prakses" ārsts, psihoterapeits un direktors.

Virāk par Viesturu - www.viestursrudzitis.lv

Publikācijas –
“Meita un Māte”
„Bendes meitiņa un viņas tēvs” 
„Dejas uz palodzes pie atvērta loga” 
„Pie tēva” 
„Dieviete” 
„Nebeidzama varonība jeb trāhīnietes”
„Pilni pagrabi partizānu” 


Dalības maksa - 20 eur. 
_______________________________________________________
Atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas kāpņutelpas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, Mansarda durvis būs atvērtas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-29332564
address:
Alberta iela 11, Rīga, Latvia

Our team

Small_5.
Edijs Šplīts