Organizer

Helsus Festival

 • cigun
 • spiritual_therapies
 • gong_therapy
 • daoism
 • martial_arts
 • spiritual_therapies
 • sound_voice
 • lectures_in_ayurveda
 • dance_movement_therapy
 • transpersonal_psy
 • reiki_healing
 • ayurveda
 • dance_movements
 • psychology
 • reiki
Ko mēs varam mācīties no elpošanas, līdzsvara ķermenī un aukstuma? Māris Žunda.
08
Sep

Ko mēs varam mācīties no elpošanas, līdzsvara ķermenī un ...

Sākuma datums:
September 08, 2016
Beigu datums:
September 08, 2016
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
19:30
Vieta:
, Rīga, Latvia

Gadiem ejot, cilvēkiem attīstoties, mēs esam izveidojuši daudz savādāku attieksmi pret dabu un dabas likumiem, kā rezultātā esam aizmirsuši par savu iekšējo pasauli un tās spēku. Esam aizmirsuši ķermeņa dabīgo spēju izdzīvot grūtos apstākļos, jo tas mums vairs nav nepieciešams. Mēs visur meklējam komfortu un to viegli atrodam. Mums ir auksti - uzvelkam papildus drēbes, mums ir iesnas - meklējam zāles, bet neliekam ķermenim pašam pielāgoties apstākļiem un darām visu viņa vietā, iejaucoties ar dažāda veida ārējiem apstākļiem. Tādā veidā ar katru dienu, ar katru paaudzi mēs attālināmies no dabas un no sava iekšējā spēka.

Nodarbībā meklēsim atbildi uz jautājumu, vai mums ir vairāk spēju kā mēs domājam? Šī nodarbīb...a būs praktisko un teorētisko zināšanu apkopojums no Vima Hofa metodes un citām jomām, ko pārstāv lektors. Šī nodarbība būs par katru individuāli un par mums kopumā, par mūsu aizmirstām spējām, iekšējām rezervēm kā fizioloģijā, tā arī mentālā plānā. Runāsim par to, ko varam mācīties no Vima Hofa metodes - no elpošanas, līdzsvara vingrinājumiem un aukstuma. Apskatīsim dziļāk šo jomu aspektos.

Šī nodarbība būs teorētiska ar praktiskiem elementiem, jo sajust, tas ir zināt un saprast! Apskatīsim metodes elementus no teorētiskā skata punkta, lai mums kā rietumu cilvēkiem būtu skaidrs, kāpēc mēs to darām. Nodarbības laikā dalībnieki varēs saklausīt, kā katrs var uzlabot savu pašsajūtu, mainīt savu dzīvi un kļūt iekšēji spēcīgs, ja vien to vēlas.

Nodarbības interesenti ir sevi izzināt griboši, kas meklē atbildes uz sev svarīgākiem jautājumiem. Nodarbībā var piedalīties tie, kam nav bail no aukstu vizuālo piemēru pārskatīšanas, kas var izsaukt nepatīkamas sajūtas! Nodarbības apmeklētāji ir ieinteresēti pavadīt savas dzīves dārgās 90 minūtes tā, lai pēc tam praktiski mainītu savu ikdienu un izietu no nodarbības ar jaunu vērtību!

Ko Tu iegūsi piedaloties?
- lektora personīgo un pasaules pieredzi, no kuras var mācīties;
- papildus veidus, kā šajā rietumu dzīvē iet ārpus komforta zonas un pilnveidoties;
- praktiskus knifus un trikus, kādā virzienā strādāt, lai augtu un pilnveidotos gan fiziski, gan mentāli;
- mazākas bailes no aukstuma.

Par lektoru:
Māris Žunda - Rūdīšanās skolas vadītājs un treneris, Vima Hofa metodes zinātājs, pirtnieks, koučs, Reiki un IT jomas profesionālis.

„Es nepazīstu nevienu, kas vienlīdz vienādi un aizrautīgi priecātos un baudītu kā karstumu, tā arī aukstumu. Man patīk Latviskās pirts tradīcijas. Vienlīdz labi es izbaudu arī atrašanos aukstumā un mācos no tā dzīves gudrības. Es spēju 11 minūtes notupēt āliņģī. Esmu nogājis 25 km 0 grādos šortos, lietū un sniegotā laikā. Es spēju 4 minūtes un 30 sekundes izturēt bez elpas un regulāri eju garos pārgājienos, un izaicinu sevi aukstuma un izturības priekšā. Svarīgākais, ka katrs to var sasniegt pats saviem spēkiem un atkārtot šos un citus piedzīvojumus. Uzskatu, ka zināšanas var mainīt, iemācīties no jauna, ko savā ikdienā arī daru - soli, pa solim parādu sev un apkārtējiem savu iekšējo spēku un tā iespējas, kas man palīdz būt tuvākam dabas likumiem un sev.”

Helsus telpa atrodas: Rīgā, Lāčplēša ielā 35-16a (5.stāvs), (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris).

Vietu skaits ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sūtot SMS uz mob. tālr. 28386668 vai rakstot: lekcijas@helsusfestival.com, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī lekcijas nosaukumu.
Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma.
Lekcijas garums aptuveni 1,5h.
Ziedojums par dalību: 10 eur.
Lekciju organizē Helsus sadarbībā ar Rūdīšanās skolu.
https://www.uzdrosinies.lv/

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
0037126472202
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_12525165_1687908451474166_3644311042932352089_o_20_2_
Agnese Irbe