Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
HANG MASSIVE (UK/Sweden) - Lielajā Ģildē
11
Oct

HANG MASSIVE (UK/Sweden) - Lielajā Ģildē

Sākuma datums:
October 11, 2016
Beigu datums:
October 11, 2016
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Amatu iela 6, Rīga, Latvia

Duets Hang Massive jau ir iekarojis Eiropu un Ameriku. Denijs Kads (Danny Cudd) un Markuss Johansons (Markus Johansson) muzicē kopā jau sešus gadus un veiksmīgi uzstājas visā pasaulē.

Ilgi gaidītais jaunais albums, kas tika izlaists 2016. gada sākumā, kā arī jaunie Hang Massive projekti sadarbībā ar pasaules līmeņa mūzikas metriem gaida savus klausītājus visā pasaulē. Augot grupai, aug arī tās koncertu mērogi visās iespējamās zemeslodes vietās.  Jaunā albuma atbalstam 2016. gada oktobrī Hang Massive dosies koncerttūrē.

Hang Massive ir drosmīgi improvizatori un vienlaikus pārliecināti profesionāļi. Puiši smalki jūt telpas enerģētiku un uzlādē koncertā klātesošos ar pareizajām vibrācijām. Viņu mūziku par vienlīdz interesantu uzskata gan nelielais cilvēku loks, kuri jau sen aizraujas tieši ar henga bungām, gan tie, kuri apmeklē plašus pasākumus, piemēram Milānas Augstās modes nedēļu.

Uzziņai: hengs ir mūzikas instruments, kas radīts jau 16. gadsimtā un savā skanējumā saglabājis liecības no tāltāliem laikiem. Leģenda vēsta, ka hengs ir eksistējis pat pirms vairākiem tūkstošiem gadu, bet pēc tam instrumenta brīnumainās skaņas noslēpums tika uz ilgu laiku zaudēts, un tikai 2000. gadā atklāts no jauna. Henga skanējums var atgādināt gan arfu un kristāla ērģeles, gan klavieres un ģitāru, zvaniņus un pat cilvēka balsi. Henga bungas, sauktas arī par rokas bungām, ārēji atgādina citplanētiešu lidaparātu, un izvilināt skaņas no šī brīnuminstrumenta iespējams dažādos veidos. Piemēram, spēlējot ar pirkstu galiem, plaukstām vai tās malām. Unikālais sitaminstruments sastāv no divām savienotām metāla pussfērām. Bet galvenais ir tas, ka tā spēlēšanai nepastāv nekādi noteikumi, viss, kas nepieciešams, ir rokas un mūzikas mīlestība!

“Man ļoti patīk henga skaņas. Tas ir viens no maniem iemīļotākajiem instrumentiem!” – Džonatans Dasēns, leģendārā Džo Dasēna dēls.

https://www.facebook.com/events/555862234589218/

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina