Other

Simonas Orinskas deju un kustību terapijas privātprakse

  • dance_movement_therapy
  • buto deja
  • starpdisciplinārā māksla
  • dance_movements
  • other
DVĒSELES RAKSTI
01
Dec

DVĒSELES RAKSTI

Sākuma datums:
December 01, 2016
Beigu datums:
January 05, 2017
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Miera iela 15, k.3, 2.stāvs, Riga, Latvia

Pirms Ziemassvētku laiks ir brīdis, lai apstātos no straujā skrējiena pirms gada beigām, kad gribas pabeigt un sakārtot lietas. Šis ir brīdis mierīgām pārdomām par dzīvi, saviem tuvajiem un arī sevi.
Dvēseles raksti ir intuitīvs process, kurā ar savas intuīcijas un tēlu palīdzību var piekļūt savai iekšējai gudrībai. Mūsu vislielākais padomdevējs ir mūsu dvēsele, kas pārzina mūsu vēsturi, talantus un sapņus. Dvēseles rakstu veidošana ir ieklausīšanās sevī un empātiska līdzdalība, t.i., empātija gan pret sevi, gan citiem.
Jums būs iespēja:
būt dabiskā saskaņā ar sevi;
izzināt sevi, apzināties savus iekšējos un ārējos resursus;
gan radīt (kolāžas, metaforiskas dvēseles kartes, skribelējumus u.c.), gan kustēties, gan skanēt, attīstot radošas spējas, izmēģinot jauno un apzinot nezināmo jūsu iekšējā pasaulē.
Ja vēlaties veltīt laiku sev, ja Jūsu dzīvē šobrīd ir periods, kad jūtaties pārstrādājušies un saspringti, trauksmaini un satraukti darbu un dzīves notikumu virpulī un vēlaties rast līdzsvaru, tad iespējams šī ir iespēja padomāt par sevi un harmonizēt sevi. 
Nodarbību dalībnieki: Laipni gaidīts būs ikviens, kurš vēlas veltīt laiku sev un izzināt sevi vienotā veselumā. Nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas. Grupā līdz 9 dalībniekiem.
Vieta: Mā telpa, Miera iela 15, korp.3, 2.stāvs
Dalība par iepazīšanās cenām (iekļautas materiālu izmaksas): Ja maksā par visu ievada ciklu uzreiz, tad 70 EUR. Ja maksā par vienu vakaru, tad 15 EUR.
Ja meklējat iespējas veltīt laiku sev un pavadīt to radošā atbalstošā vidē, lūdzu, rakstiet: dvisnola@lu.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai varam sazināties.
 Vadītāja: Dace Visnola, sertificēta mākslas terapeite, mākslas skolotāja, māksliniece, lektore un radošu semināru vadītāja. 
Tālākizglītībā kopumā zināšanas un pieredze kopumā 1,5 gadus papildināta studējot ārzemēs, t.sk., ekspresīvo mākslu terapiju, un sadarbojoties ar speciālistiem mākslā un mākslas terapijā ASV, Lielbritānijā, Zviedrijā un Dānijā. Mākslas terapiju praktizē un pieaugušo grupas vada 9 gadus, kā arī 25 gadus piedalās starptautiskos mākslas izglītības un mākslas terapijas semināros un konferencēs ar referātiem un radošām darbnīcām Latvijā, ASV, Grieķijā, Itālijā, Lielbritānijā, Lietuvā un Somijā. 5 gadus ir Eiropas Mākslas terapeitu tīklojuma (NEAT) dalībniece.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29394500
address:
MĀ TELPA - mākslu terapijas un mākslas centrs, Miera iela 15, k.3, 2.stāvs, Rīga, Latvia

Our team

Small_dsc08574
Simona Orinska