Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
JAUNS Sākums - Lielā nakts gongu pudža ar ercenģeli Mihaēlu
09
Dec

JAUNS Sākums - Lielā nakts gongu pudža ar ercenģeli Mihaēlu

Sākuma datums:
December 09, 2016
Beigu datums:
December 10, 2016
Sākuma laiks:
21:00
Beigu laiks:
08:00
Vieta:
Amatu iela 6, Rīga, Latvia

JAUNS SĀKUMS - LIELĀ NAKTS GONGU PUDŽA AR ERCEŅĢELI MIHAĒLUDārgie draugi, aicinam jūs uz maģisku nakti gongu skaņās un erceņģela Mihaēla enerģijās ar Aliciju un Ričardu Eiliakas.Nakts gongu pudža ir nakts gongu meditācija, kuras laikā visu nakti maigi skan gongi, attīrot iekšējo un ārējo telpu. Meistariem mainoties, liegi mainās enerģija, ienesot telpā jaunus toņus un vibrāciju. Tā ir īpaša skaņas, enerģijas, gongu meistaru un dalībnieku TIKŠANĀS. Iespēja katram visu nakti “strādāt” ar saviem nodomiem un mērķiem. Decembris ir īpašs mēnesis. Laiks līdz ziemas saulgriežiem īpaši labvēlīgs, lai attīrītu savau iekšējo telpu, atlaist to, kas mūsos ir “iestrēdzis”, novecojis, kas neļauj mums doties tālāk un augt. 

Kāpēc erceņģelis Mihaēls?
“Es daudzus gadus savā darbā un dzīvē balstos uz Gaimas būtņu enerģijām. No visa garīgo meistaru un eņģeļu leģiona erceņģelis Mihaēls ir neapšaubāmi īpašākais, kam piemīt spēks sargāt, attīrīt, transformēt. Šī jaudīgā kosmiskā enerģija ir pieejama katram no mums tikai pie viena nosacījuma: erceņģeļi ciena mūsu personisko telpu, ja mums nepieciešama palīdzība, vajag viņus uzaicināt. 
Viņa klātbūtne var mums kļūt par svētību, piepildot mūs ar miera un svētlaimes sajūtu.”

Erceņģelis Mihaēls ir Ūdensvīra ēras priekšvēstnesis. Viņš vada cilvēci no matērijas pasaules pie garīgi dievišķās būtības, pie patiesā spēka un potenciāla. Viņa palīdzība var izkliedēt ilūziju dūmaku, parādot patiesību, pasargājot cilvēku no matērijas lamatām, sargājot viņa dievišķo avotu. 

Meditācijā ar erceņģeli Mihaēlu jūs varat sakoncentrēties uz saviem nodomiem: 
- Atbrīvoties no vecām “programmām”, enerģētiskajām saitēm un apstākļiem;
- Attītīt un dziedināt mūsu enerģētiskās sistēmas;
- Noņemt šķēršļus mūsu veselībai un garīgajai attīstībai;

- Atmodināt un nosargāt mūsu dievišķo būtību. 

Draugi, pieteikties nakts pudžai iespējams pa epastu: info@tradehub.info, norādot savu epastu un telefona numuru. Pasākuma maksa, maksājot pa tiešo - 30EUR, bet caur Biļešu servisu - 35EUR. Vietu skaits ir ierobežots, nedomājiet ilgi, ieklausieties sirdī 

Facilitator

Alicija Eiliakas

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina