Yoga School

Vadžra joga

  • breathwork
  • hatha_yoga
  • Meditācija
  • other
  • yoga
  • yoga_for_children
  • yoga_for_pregnant
  • yoga
Vadžra joga par ziedojumu
14
Jan

Vadžra joga par ziedojumu

Sākuma datums:
January 14, 2017
Beigu datums:
January 14, 2017
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
11:30
Vieta:
Laboratorijas iela 19, Rīga, Latvia

VADŽRA JOGA -

Tā ir holistiska sistēma, kas aptver filozofiju, psiholoģiju un veselu virkni metožu darbam ar fizisko ķermeni, ar mērķi saprast indivīda paša būtību un atbrīvotos no ciešanām.

Fiziskā ķermeņa plāksnē mēs vadāmies tikai un vienīgi saskaņā ar korektu pieeju mugurkaulam (bez vērpjošām kustībām, bez noliecieniem uz sāniem un tamlīdzīgām mugurkaulu smagi deformējošām kustībām, agrāk sauktu par KPM jogu).

Strādājot ar cilvēka prātu, izmantojam tādu tehniku kā mahamudra, nedualitātes praksi un ievērojam saprātīgu zelta vidusceļu it visā.

Garīgajā plāksnē mēs neatbalstām kādu konkrētu novirzienu un visiem nav jābūt vienotam skatījumam, bet dodam priekšroku katra cilvēka brīvai izvēlei, praktizējot labvēlīgu attieksmi pret visām dzīvajām būtnēm. Vadžra nav reliģisks novirziens, tās atbalstītājiem var būt dažādi garīgie uzskati, tādejādi atzīstot cita cilvēka uzskatu brīvību. Vienīgie aspekti, kurā mums ir vienots skatījums attiecībā uz to, kas ir garīgā attīstība, ir šādi:

-          labsirdība

-          personiskā brīvība un citu personu brīvības atzīšana

-          atbildība

Vārdam „Vadžra” (tibetiešu valodā – „dordže”) ir vairākas nozīmes. Dažas no tām: dimants, zibens, apgaismība, tūlītēja apgaismība, sākotnējais stāvoklis, nesatricināms stāvoklis. Vadžra jogā ar vārdu „vadžra” mēs saucam tieši šo sākotnējo stāvokli, kuru vēl mēdz dēvēt arī par nedualitāti. Vadžra aptver arī tādu jēdzienu kā ZINĀŠANAS kopumā. Proti, tās ir zināšanas par jogu, psiholoģiju, Lung Ta praktizēšana, kairoprakse, anatomija, arī ikdienas dzīves filozofija, un, protams, arī nepastarpināta sākotnējā stāvokļa – nedualitātes – piedzīvošana. Nedualitāte – tā ir kā „līme”, kas salīmē visas Vadžras zināšanu sadaļas vienā veselumā. Tikai caur nedualitātes prizmu cilvēks sasniedz atklāsmi, ka šīs visas ir viena ar otru saistītas daļas, kas veido vienotu zināšanu kopumu. Nepiedzīvojot sākotnējo stāvokli, nebūs arī sapratnes par vadžru.

Vadžra Jogas rašanās saistīta ar Anatolija Pahomova dzīves ceļu un jogas praksi, un citiem viņa sekotājiem, bet vispirmām kārtām jau ar Skolotāju. Par skolotāju mēs uzskatām tautas dziednieku – Juriju Glavčevu no Ukrainas. Vadžras novirzienu turpina veidot un attīstīt daudz cilvēku visā pasaulē, kurus apvieno Starptautiskā Vadžra Jogas Federācija (KPM Joga). Vienots Vadžra Jogas pasniedzēju saraksts pieejams mājas lapā www.skrutok.net

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37126829966
address:
Ādaži, Latvia

Our team

Small_inga
Inga Lencēviča