Other

Simonas Orinskas deju un kustību terapijas privātprakse

  • dance_movement_therapy
  • buto deja
  • starpdisciplinārā māksla
  • dance_movements
  • other
Deju un kustību terapijas grupa
28
Jan

Deju un kustību terapijas grupa

Sākuma datums:
January 28, 2017
Beigu datums:
April 29, 2017
Sākuma laiks:
11:00
Beigu laiks:
11:00
Vieta:
Miera iela 15, k.3/ 2.st., Rīga, Latvia

DEJU UN KUSTĪBU TERAPIJAS GRUPĀ pētīsim to, kā ar dažādu ķermeņa tehniku palīdzību iespējams apzināties saikni starp emocijām, prātu un ķermeņa sajūtām. Apzināsimies savus kustību un rīcības modeļus. Pievērsīsim uzmanību tagadnes izjūtai, attīstīsim spontanitāti un ķermeņa sajūtīgumu. Meklēsim savus resursus un iespējas. Šī pieredze var kļūt par tiltu uz personiskām atklāsmēm un jaunām idejām.

Kurss balstās Simonas Orinskas praktiskajā un teorētiskajā pieredzē, deju un kustību terapijas ietvaros izmantojot butō, kā arī citu deju un mākslu principus. Kursa ietvaros tiks izmantotas arī kontaktimprovizācijas, improvizācijas dejas, autentiskās kustības un citas pieejas. Iepriekšēja pieredze dejošanā nav nepieciešama!

Deju un kustību terapija ir mākslas terapijas veids, kas izmanto kustību, lai uzlabotu Jūsu fizisko, emocionālo, kognitīvo (uztvere, atmiņa, domāšana) un sociālo veselību. Atšķirībā no dejošanas un fizioterapijas, nozīme ir fiziskā un emocionālā aspekta sintēzei.

DKT grupas ietvaros notiks 12 sesijas. Ja grupa vienojas, deju terapijas procesu iespējams turpināt.Norises vieta – MĀ TELPA (Miera iela 15).

Norises laiki: sestdienās plk. 11.00 – 13.00

28.janv., 4., 11., 25.feb., 4., 11., 18., 25.marts, 1., 8., 22., 29.aprīlis

Pieteikšanās: Lūgums atsūtīt pieteikuma vēstuli un kontaktinformāciju līdz 20. janvārim: SimonaOrinska@inbox.lv, mob.t. 29394500. Lūgums rezervēt laiku un vienoties ar grupas vadītāju par individuālām bezmaksas pārrunām (apm. 30-40 min) divu nedēļu laikā pirms grupas sākuma. Dalības maksa par grupu – EUR 200,-. Ir iespēja maksāt pa daļām. Pirmās 2 sesijas ir atvērtas un ir iespēja pieteikties/atteikties no dalības grupā. Atteikšanās gadījumā pirmā iemaksa (50 eur) netiek atgriezta.

Kursu vada Simona Orinska – mākslas, kā arī veselības aprūpes maģistre, sertificēta deju un kustību terapeite, supervizore, horeogrāfe, butō māksliniece. Grupas vada kopš 2009. gada.

Vairāk info: www.simonaorinska.info; www.dkt.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29394500
address:
MĀ TELPA - mākslu terapijas un mākslas centrs, Miera iela 15, k.3, 2.stāvs, Rīga, Latvia

Our team

Small_dsc08574
Simona Orinska