Psychology School

Jauno psiholoģiju centrs

 • nlp
 • psy_consultations
 • psychology
 • consultations
 • astrological_consultations
 • lectures_in_astrology
 • vaastu_shastra
 • hypnosis_trance
 • koučings
 • astrology
 • consultations
 • yoga
 • psychology
 • other
Pašizaugsmes nodarbību cikls “Pašvērtējums. Miers. Pieņemšana.”
10
Feb

Pašizaugsmes nodarbību cikls “Pašvērtējums. Miers. Pieņem...

Sākuma datums:
February 10, 2017
Beigu datums:
February 10, 2017
Sākuma laiks:
17:30
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
A. Čaka iela 103, Rīga, Latvia

Pašizaugsmes nodarbību cikls

“Pašvērtējums. Miers. Pieņemšana.”

Nodarbības  piektdienu vakaros no 10. februāra pl.17:30 – 21:00. 4 vakari.

Praktiskas sevis izzināšanas nodarbības, mierpilnākam un pieņemošākam pieredzes ceļam.

Sens teiciens vēsta: Problēmas ir cieši iesaiņotas dāvanas. Tās atrisinot cilvēks gūst paliekošas prasmes un dzīves pieredzi. Cilvēkam, kurš ir izēdis vairākus sāls pudus un no tiem mācījies, ir vairāk kapacitātes palīdzēt arī citiem.

Cik iespēju paver augsts pašvērtējums? Kā būtu dienas pavadīt ar pilnīgu miera sajūtu? Un cik enerģijas rastos citām lietām, pieņemot cilvēkus un notikumus tādus, kādi tie ir?

Vairums izaugsmes speciālistu atzīst, ka pašu cilvēku mainīt nevar, taču to, kā mēs uztveram realitāti un vērtējam notikumus gan var pozitīvi ietekmēt pat par 180 grādiem. Pietam to var veikt saviem spēkiem, efektīvi un patīkamā vidē.

Pašizaugsmes nodarbības: “Pašvērtējums. Miers. Pieņemšana.” ir domātas tiem, kuri vēlas apgūt paņēmienus no praktiskās psiholoģijas un Šveices koučinga metodēm sava pašvērtējuma celšanai, domu nomierināšanai, sevis, kā arī citu pilnīgai pieņemšanai.

Metodes ir pārbaudītas un vairākas aizgūtas no kvalitatīvām apmācībām Nīderlandē, Spānijā un Ungārijā. Tas ko darīsim nodarbībās ir metožu izmēģināšana un atgriezeniskās saiknes sniegšana.

Kas būs nodarbībās :

Tev būs iespēja redzēt dažādus pētījumus un teorētiskus materiālus no zinātniskiem avotiem par to, kādi psiholoģiskie procesi un pieredzes atbild par pašvērtējumu, mieru un pieņemšanu. Tu dzirdēsi dažādus veiksmes stāstus, un arī dalībnieki bieži izteiks savas pieredzes, kuras bagātinās kopējo mācīšanos. Tev būs iespēja pieredzēt sevi dažādās simulācijās un praktiskās metodēs, kurās tu sajutīsi savus iekšējos resursus un skaidrību par to, kā tieši Tev veicināt šo īpašību pieaugumu.

Ko iegūsi nodarbībās un kā tās noritēs :

Treneris parūpēsies par drošu un produktīvu noskaņu darbam par nodarbību jautājumiem. Sniegs tev vadlīnijas, teoriju un metodes proporcijās 15-20 % teorijas un 80 % prakses. Tas dos Tev reālu iespēju uzlabot savu pašvērtējumu, miera sajūtu un spēju pieņemt vieglāk. Būs daudz pašam jāstrādā ar sevi, taču tas būs dinamiski un brīvi. Pēc darba pāros un grupā noteikti gūsi arī jaunus paziņas un idejas paralēlām lietām savai izaugsmei, jo šīs tēmas un noskaņa, protams, stimulē un atbalsta arī citus jautājumus.

Nodarbības vadīs:

Pašizaugsmes treneris Reinis Kristiāns Širokovs. Absolvējis Šveices koučinga skolu “Solution surfers”. Personāla psiholoģijas un cilvēkresursu programmu BVK. Pedagogu pamatizglītības programmu LLU. Pieredze: gada laikā Latvijā novadījis 60 līdzīgus pašizaugsmes treniņus, mācījies 18 internacionālos Erasmus+ neformālās izglītības treniņos. Reinis ir cilvēks, kurš pats no kautrīga, šaubīga un kritizējoša tēla ir izaudzis līdz mierpilnam, brīvam un drošam par sevi, personībai un jau labu laiku dalās savā pieredzē arī ar citiem interesentiem.

Vienas nodarbības maksa 25 euro. Viss nodarbību cikls kopā 100 euro!

PIETEIKUMS KURSAM JĀAIZPILDA MŪSU MĀJAS LAPĀ - http://nlp.lv/course/pasizaugsmes-nodarbibu-cikls-pasvertejums-miers-pienemsana/

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
26575571
address:
A. Čaka iela 103, Rīga, Latvia

Our team

Small_pqs88nky953zk3ufkrud
Karīna Čaikina