Other

Biodanza (Biodeja) iknedēļas nodarbības

  • dance_movement_therapy
  • biodeja
  • biodanza
  • dance_movements
  • other
Biodanza nodarbība LIEPĀJĀ
06
Mar

Biodanza nodarbība LIEPĀJĀ

Sākuma datums:
March 06, 2017
Beigu datums:
March 06, 2017
Sākuma laiks:
17:30
Beigu laiks:
19:30
Vieta:
Celtnieku iela 18, Liepāja, Latvia

“Kamēr es dejoju, es nevaru vērtēt, es nevaru ienīst, es nevaru nošķirt sevi no dzīves. Es varu būt tikai priecīgs un būt kopveselumā.” Hans Bos

Aicinām uz Biodanza nodarbību cikla “Biodanza dzīves pieci aspekti” LIEPĀJĀ atvērto nodarbību “AFEKTIVITĀTE” - 6.martā pkst.17:30!

Afektivitāte (emocijas) – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi vispār, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Kad mēs satiekam kādu, mums ir nepieciešamas spējas izrādīt simpātijas, iejusties citu cilvēku vietā, dabīga empātija – afektivitāte.

Mūsdienu zinātne uzsver emociju nozīmi mūsu labizjūtas un veselības nodrošināšanai, kā arī atzīmē, ka emocionālā intelekta attīstīšana ir būtisks veselības veicināšanas instruments. Biodejas pamatlicējs, Rolando Toro runā par emocionālo intelektu kā sirds instrumentu, kurš ir visu citu intelektu pamatā un atrodas pašos cilvēcības pamatos. Intelekts kā sirds instruments ir virzīta afektivitāte – tā ir solidaritāte un kopība mūsu sugā, tā ir aizsardzības un drošības meklēšana, atbalsts, beznosacījuma pieņemšana, draudzība, mīlestība.

“Sirds ritms ir dzīves ritms. … Sirds saskaņotības stāvoklī mēs esam daudz uztvert spējīgāki, atvērtāki un atbrīvotāki. Mēs jūtamies mierīgi, jo saskaņota sirds nomierina prātu, sinhronizējoties ar smadzeņu viļņiem” /R.Kellijs, medicīnas zinātņu doktors/. Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā. PIEVIENOJIES 6.martā Liepājā!

Par ciklu:
Rolando Toro (biodanza metodes radītājs) uzskata, ka ikvienam cilvēkam kopš dzimšanas piemīt iedzimts ģenētiskais potenciāls, kuru raksturo 5 līnijas: VITALITĀTE, AFEKTIVITĀTE, KREATIVITĀTE, SEKSUALITĀTE un TRANSCENDENCE.
Būtiski ir atraisīt katru no šim līnijām, veidojot harmonisku līdzsvaru un mijiedarbību. Katrā no šī cila nodarbībām tiks izdejots viens no pieciem dzīves aspektiem.

! Pievenoties iespējams jebkurā nodarbībā bez iepriekšējas pieredzes.
Turpmākās cikla nodarbības notiks šādos datumos:
2017.gada 20.martā pl.17.30 “KREATIVITĀTE”
2017.gada 3.aprīlī pl.17.30 “SEKSUALITĀTE”
2017.gada 17.aprīlī “TRANSCENDENCE”

Nodarbības vada Anete Raikova (Biodanza skolotāja, praktiskais psihologs (Mg.psych.) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja). Vairāk kā četrus gadus vada regulāras iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases.

Nodarbības maksa: 10 EUR
Nodarbības vieta: Liepāja, Celtnieku iela 18
Nodarbībām pieteikties: biodejas@gmail.com vai zvanot 29168546
Vairāk informācijas: www.izdejodzivi.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29168546; 26408889
address:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Diana Sturmane
Small_happiness
Anete Raikova