Other

Biodanza (Biodeja) iknedēļas nodarbības

  • dance_movement_therapy
  • biodeja
  • biodanza
  • dance_movements
  • other
Atvēŗto Biodanza nodarbību cikls "Dejo pretim veselībai"
15
Mar

Atvēŗto Biodanza nodarbību cikls "Dejo pretim veselībai"

Sākuma datums:
March 15, 2017
Beigu datums:
March 15, 2017
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Tallinas 71, Rīga, Latvia

Mēs neesam savas pagātnes (pieredzes) rezultāts, bet savas nākotnes iespēju potenciāls." (Rolando Toro)

Mums visiem piemīt potenciāls dzīvot laimīgu, piepildītu, veselīgu dzīvi, taču ikdienas steiga, ilgstoši uzkrāta spriedze, nepārstrādātas emocijas rada sadrumstalotību gan mūsu ķermeniskajā, gan mentālajā līmenī. Šī sadrumstalotība mūs attālina no dabas dotā dzīves spēka.

Aicinām MARTĀ uz atvērto biodanza nodarbību ciklu "Dejo pretim veselībai!", kur caur kustību mūzikas pavadībā un mijiedarbojoties ar grupu, atbrīvosimies no spriedzes un steigas sajūtas, un savienosimies ar savu dabas doto potenciālu, lai ienestu savā dzīvē vairāk piepildījuma, prieka un harmonijas sajūtas.

Mūsdienu zinātne uzsver emociju nozīmi mūsu labizjūtas un veselības nodrošināšanai, kā arī atzīmē, ka emocionālā intelekta attīstīšana ir būtisks veselības veicināšanas instruments.

Dzīvojot emocionālā sadrumstalotībā, mēs esam ar visu savu būtību prombūtnē - nesaredzot, nesadzirdot, nesajūtot otru un arī savus mērķus un vajadzības. Mēs bieži domājam vienu, bet sakām kaut ko citu un darām vēl kaut ko pilnīgi citu, kā rezultātā mēs norobežojamies no savām sajūtām. Tas atspoguļojas arī fizioloģiskā līmenī - organismā rodas saspringums, jeb bloki, kas pārtrauc šūnu, orgānu harmonisku savstarpējo sadarbību. Tas ietekmē arī mūsu attiecības ar citiem. Stresa ietekmē mazinās mūsu spēja sajust citus, veidot empātiskas, patiesas klātbūtnes attiecības.

Biodanza ir kustībā bāzēta metode, kura izmanto deju kā izpausmes formu, kura padara iespējamu pieredzēt emociju svarīgumu, īpaši jūtas un to izmantot veselīgā kopveseluma atgūšanai.

Vairāki pētījumu rezultāti liecina, ka regulāri apmeklējot biodanza nodarbības, izmainās vairāki organisma psiholoģiskie un bioķīmiskie rādītāji (samazinās testosterons, kortizols, pieaug gamma A imunoglobulins), samazinās stresa rādītāji, palielinās empātijas, apmierinātības ar dzīvi , pozitīva garastāvokļa u.c rādītāji.

Aicinām pievienoties grupai jaunus dalībniekus bez pieredzes!

Nodarbības notiek: katru trešdienu plkst. 19:00
Nodarbību vada: Anete Raikova (praktiskais psihologs (Mg.psych), Biodanza skolotāja) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja, stresa vadības treniņu vadītāja). Vairāk kā četrus gadus vada regulāras iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases.
Nodarbības maksa: 10 EUR
Nodarbības vieta: Baltā pirts, Tallinas iela 71, Rīga
Nodarbībām pieteikties: biodejas@gmail.com vai zvanot 29168546 Anetei vai 26408889 Diānai

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29168546; 26408889
address:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Diana Sturmane
Small_happiness
Anete Raikova