Other

Simonas Orinskas deju un kustību terapijas privātprakse

  • dance_movement_therapy
  • buto deja
  • starpdisciplinārā māksla
  • dance_movements
  • other
Jauna grupa GAISMA KRĀSĀS UN SIMBOLOS Miera ielā 15
06
Apr

Jauna grupa GAISMA KRĀSĀS UN SIMBOLOS Miera ielā 15

Sākuma datums:
April 06, 2017
Beigu datums:
June 22, 2017
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
Miera iela 15, k.3, 2.stāvs, Riga, Latvia

Mīli... Radi... Esi...


Ciklā „Ekspresīvās mākslas veselumam“

iespēja pievienoties

jaunai grupai pieaugušajiem


Gaisma krāsās un simbolos“


Iespēja iekrāsot savu dzīvi visās varavīksnes krāsās. Jūs varēsiet izbaudīt krāsas, izprast krāsu nozīmi un ietekmi uz cilvēka psiholoģiju un fizioloģiju, kā arī izzināt savu simbolu un zīmju lomu Jūsu dzīvē. Ikvienā tikšanās reizē Jums būs iespēja piedzīvot vienas vai vairāku krāsu burvību.


Viss krāsainais 11 tikšanās reižu cikls ir savstarpēji saistīts vienotā veselumā. Radošā procesā Jums būs iespēja uz mākslu paskatīties caur savu skatu punktu un apjaust savas slēptās spējas. Ekspresīvās mākslas veselumam ietver sevī intuīcijas, izjūtu un sajūtu, ķermeņa, prāta un dvēseles vienotību.


Jums būs iespēja:

  • būt dabiskā saskaņā ar sevi;

  • izzināt sevi, apzināties savus iekšējos un ārējos resursus;

  • ja nepieciešams, meklēt risinājumu kādai situācijai radošā atbalstošā vidē;

  • attīstīt radošas spējas un paplašināt to robežas.


Nodarbību dalībnieki: Laipni gaidīts būs ikviens pieaugušais, kurš vēlas izzināt sevi. Nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas. Dalībnieku skaits ierobežots.


Laiks: ceturtdienās 2017.gadā no 6.aprīļa līdz 22.jūnijam (izņemot 20.04.) plkst. 18:30-21.


Vieta: Rīgā, MĀ TELPA, Miera iela 15, korp.3, 2.stāvā

Maksa par grupu (cenā iekļautas materiālu izmaksas): maksājot par visu 11 tikšanās reižu ciklu uzreiz 150 EUR, par četrām reizēm – 60 EUR, maksājot par vienu reizi 20 EUR.


Ja vēlaties veltīt laiku sev un pavadīt to radošā vidē, lūdzu, rakstiet: dvisnola@lu.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai varam sazināties.


Grupas vadītāja Dace Visnola – sertificēta mākslas terapeite, mākslas skolotāja, māksliniece, lektore, un radošu semināru vadītāja dažāda vecuma cilvēkiem. Tālākizglītībā kopumā 1,5 gadus papildinātas zināšanas ārzemēs pie speciālistiem ASV, Lielbritānijā, Zviedrijā un Dānijā. Dace Visnola ir augstskolu docētāja no deviņdesmito gadu sākuma, piedalījusies vairākos starptautiskos mākslas izglītības un mākslas terapijas semināros un konferencēs ar referātiem, pētījumu rezultātiem un radošām darbnīcām Latvijā, ASV, Lielbritānijā, Itālijā, Grieķijā, Lietuvā un Somijā. 5 gadus ir Eiropas Mākslas terapeitu tīklojuma (NEAT) dalībniece. Mākslas terapiju praktizē 9 gadus.

Darbības jomas – pārmērīga stresa un trauksmes pārvarēšana, psihosomatiski, psihiskās un garīgās attīstības traucējumi, emocionālas grūtības un personības izaugsme pieaugušajiem  un bērniem individuāli un grupā.



Mīli ... Radi ... Esi ... 

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29394500
address:
MĀ TELPA - mākslu terapijas un mākslas centrs, Miera iela 15, k.3, 2.stāvs, Rīga, Latvia

Our team

Small_dsc08574
Simona Orinska