Spiritual and Physical Self-Development Center

Biedrība "Spēkavieta"

  • healing
  • massage
  • reiki_healing
  • healing
  • massage
  • reiki
Aromterapija - Dzimtas SAKŅU izzināšana un dziedināšana - #5/11
11
May

Aromterapija - Dzimtas SAKŅU izzināšana un dziedināšana -...

Sākuma datums:
May 11, 2017
Beigu datums:
May 11, 2017
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Miera iela 55, Rīga, Latvia

Tavas dzimtas izpēte vēl patiešām dziļi. Šīs nodarbības ir kā VĀRTI uz neatkarību, uz dziļākām attiecībām ar sevi un citiem.

Šī ir 5.nodarbība no 11 nodarbību cikla, taču iespējams apmeklēt tikai šo. Esi gaidīts pievienoties brīdī, kad sajūti - jebkurš laiks ir labs, lai sāktu.

Šajā AROMTERAPIJAS nodarbībā runāsim kā eļļas iedarbojas uz cilvēka zemapziņu, fizisko, emocionālo un garīgo līmeni, kāda ir metodika, kas ļauj konstatēt traumas, kas radušās jau prenatālajā vecumā, paaugstinātu agresijas līmeni, uz cilvēka vērstas seksuālās agresijas sekas, dziļas emocionālas problēmas, neapzinātas atkarības un daudzas citas problēmas, kas cilvēkā rada neapmierinātību un disharmoniju.

Ieelpojot ēteriskās eļļas, tās pa ožas receptoriem un ožas nervu nokļūst šajā smaržu atmiņas centrā, kas sevī ietver limbisko sistēmu, hipokampu, hipofīzi, hipotalāmu, madeļveida ķermeni un citas struktūras. Dziļi mūsu smadzenēs atrodas mandeļveida ķermenis- amigdals, kas saglabā visas sāpīgās un traumatiskās atmiņas.

Aromatests ir metode, kas ar ēterisko eļļu palīdzību ļauj noteikt klienta pašreizējo psihoemocionālo stāvokli un no neapzinātajām atmiņām izkristalizēt īstos fiziskā vai emocionālā diskomforta cēloņus. Ēteriskās eļļas darbojas kā spēcīgas bioloģiski aktīvas vielas, kas likvidē patoloģiskā stāvokļa, slimības vai disharmonijas cēloni, aktivizē cilvēkā adaptācijas spējas un uzlabo spēju pretoties stresa ietekmei. Cilvēka rīcība aromatesta laikā bieži ir neapzināta, bet vienmēr pamatota uz iepriekšējo smaržu pieredzi. Lielajā testa komplektā ir vairāk nekā 90 dažādu ēterisko eļļu, tie ir gan pierastie aromāti (skuju, garšvielu un citrusu), gan mazāk pazīstamie (piemēram, palo santo, lauru bejs, fragonija, liepa un klinšrozīte).


Nodarbību vadīs Inga Millere - Aromterapijas mācību un konsultāciju centra Larēna direktore.
www.larena.lv

Pateicība: 20 eur par nodarbību vai tik, cik Tev šajā mirklī liekas harmoniski.
Pieteikties: (vietu skaits ierobežots -15)
SMS 28355976 vai spekavieta@gmail.com

Facilitator

Inga Millere

Aromterapijas mācību un konsultāciju centra Larēna direktore.
www.larena.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29295660
address:
Brīvības iela 195, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Linda Lielvārde
Small_1-web
KRISTINE Reikmane