Spiritual and Physical Self-Development Center

Biedrība "Spēkavieta"

  • healing
  • massage
  • reiki_healing
  • healing
  • massage
  • reiki
Helingers - Dzimtas SAKŅU izzināšana un dziedināšana - #6/11
18
May

Helingers - Dzimtas SAKŅU izzināšana un dziedināšana - #6/11

Sākuma datums:
May 18, 2017
Beigu datums:
May 18, 2017
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Systemic Constellations Center Riga, Rīga, Latvia

Tavas dzimtas izpēte vēl nebijušā dziļumā. Šie ir VĀRTI uz neatkarību, uz dziļākām attiecībām ar sevi un citiem.

Pievienojies brīdī, kad sajūti - jebkurš laiks ir labs, lai sāktu.

Šajā nodarbībā ieskatīsimies ģimenes sistēmā, izmantojot sistēmisko sakārtojumu metodi. Drošā un uzticamā vidē dziļāk parisināsim 2-3 dalībnieku personīgi atnestās problēmsituācijas. Katrs dalībnieks, iesaistoties sakārtojumā, iegūs daudz personīgu atziņu savas dzīves kvalitātes uzlabošanau un dzimtas sakņu dziedināšanai.

Sistēmiskā darba visplašāk pasaulē zināmā forma ir sistēmiskie sakārtojumi, kurus plaši izmanto ģimeņu, biznesa un sociālo problēmu risināšanā. Sistēmiskie sakārtojumi (systemic constellations) ir vienīgā sistēmiskā metode, kura radusies no prakses, vācu psihoterapeitam un filozofam Bertam Helingeram kopš pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem, ikdienā strādājot ar ģimenes sistēmām vairāk kā divdesmit gadu garumā. Pateicoties Helingera darbam ir radusies sakārtojumu metode. Savukārt, pateicoties, vācu psihiatram un psihoterapeitam Gunthardam Vēberam, sistēmisko sakārtojumu metode ir izveidota kā metodika, kura pieejama dažādos apmācību formātos visiem interesentiem.
Sistēmiskā darba pamatā ir dziļa izpratne par sistēmfenomenoloģiskajiem procesiem. Sistēmiskais darbs ietver tādus jēdzienus kā personīgā un kolektīvā sirdsapziņa, sistēmiskās labklājības likumi, dinamikas, paterni un simptomi.

Nodarbību vadīs Iveta Apine - Systemic Constellations Center Riga dibinātāja un sistēmisko apmācību trenere, strādā ar sistēmisko pieeju organizācijās un ar ģimenēm kopš 2009. gada. Metodi apguvusi Nīderlandes Helingera institūtā, Maskavas Sistēmisko risinājumu un konsultēšanas institūtā, kā arī pie vadošajiem sistēmspeciālistiem Eiropā (Berts Helingers, Stefans Hausners, Jans Jacobs Stams, ISCA vadošie mācību spēki).
www.humulus.lv

Būs iespēja iegādāties Stefana Hausnera grāmatu "Pat ja tas man maksās dzīvību".

Pateicība: 25 eur par nodarbību.
Pieteikties: (vietu skaits ierobežots -15)
SMS 28355976 vai spekavieta@gmail.com

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29295660
address:
Brīvības iela 195, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Linda Lielvārde
Small_1-web
KRISTINE Reikmane