Massage Center

Moko telpa

  • healing
  • spiritual_therapies
  • massage
  • healing
  • spiritual_therapies
  • massage
  • breathwork
  • other
Havajiešu Lomi Lomi masāžas apmācība. Ceļojums sevī.
05
Jun

Havajiešu Lomi Lomi masāžas apmācība. Ceļojums sevī.

Sākuma datums:
June 05, 2017
Beigu datums:
June 08, 2017
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
A. Čaka 36, Rīga, Latvia

Smalks apraksts par Havajiešu masāžu beigās.Iepriekšēja pieredze masāžā nav nepieciešama.Noskaņa: klusuma un miera telpa piepildīta ar gaismu un mīlestība, kamīna dzīvās uguns siltums, sveču gaisma, eksotisku ēterisko eļļu smaržas, havajiešu mūzika ...

Pirmā diena –10:00 ierašanās / 11:00 sākumsIepazīšanās, teorija, meditācijas, lūgšanas, elpošana. Pieskārieni caur drēbēm. Vibrācijas.

Otrā diena un trešā diena – rosība no 8:00 -20:00
rīta un vakara meditācija, masāžas demonstrācija, sniedz 2 un saņem 2 masāžas.


Ceturtā diena – rosība no 8:00 / ap 18:00 atvadīšanās
Rīta meditācija, sniedz un saņem 120 minūšu pilnu masāžu ar rituālu.

Nepieciešamais aprīkojums: ērts apģērbs, kuru drīkst sasmērēt ar eļļu. Visu pārējo darbam nepieciešamo nodrošina Moko telpa.

Ēšana: gatavojam kopā uz vietas Moko telpas virtuvē. Produktu iegāde iekļauta cenā. 

Nakšņošana: iespējama uz vietas, bez papildus samaksas.Pieejami matrači, segas, spilveni, gultas veļa, dvieļi, dušas kosmētika, fēns. Iespējams izmantot aprīkotu virtuvi. (2 telpas, katrā var gulēt divi cilvēki)
Brīvajā laikā: var apskatīt Moko telpas bibliotēku, tai skaitā vairākas grāmatas par Havajiešu Lomi Lomi masāžu, anatomijas grāmatas un dažādas citas. Ja vēlas pirms miega iespējams relaksēties siltā sāls vannā ar ēteriskajām eļļām.

Dalībnieku skaits: 4 cilvēki 

Atlaides : 

250 € + 250 € piesakoties divatā un veicot apmaksu līdz 1. maijam

270 € veicot apmaksu līdz 15. maijam

Pilnā cena: 300 € apmaksas termiņš 29. maijs

Pieteikšanās rakstot vai zvanot 22503777 


Moko telpa, A. Čaka 36
www.mokoelpa.lv 
Andra - sertifikāts ārstnieciskajā masāžā, bakalaurs fizioterapijā, Havajiešu Lomi Lomi masāžas meistare.

Masāža ir viena no senākajām un spēcīgākajām dziedināšanas metodēm. Lomi Lomi sauc arī par „mīlošo roku masāžu”. To ir grūti aprakstīt, tā ir jāpiedzīvo, jo katra pieredze būs dziļi personiska. Mērķis ir atrast harmoniju jebkurā dzīves jomā. Apvienot ķermeni, prātu un garu, likvidēt enerģijas blokus un atjaunot enerģijas plūsmas ķermenī. To panāk ar specifiskām masāžas kustībām, pilnīgu masiera koncentrēšanos, klātbūtni, mīlestību un lūgšanām. 

Tehnika un filozofija aizgūta no senajiem Polinēzijas iedzīvotājiem un viņu dziedniekiem. Masāža bija tikai daļa no rituāla, kurš varēja ilgt pat vairākas dienas. Tā laikā veica īpašas dejas, bungu rībināšanu, uguns rituālus, skandēja dziesmas. Rituāla mērķis bija pamodināt un apgaismot fiziskajā ķermenī mītošo būtni, lai tā izprastu savu dzīves aicinājumu. Tādēļ bija pieņemts šo masāžu veikt pirms lieliem dzīves notikumiem – kāzām, ceļojumiem, profesijas izvēles vai maiņas, dzīves vietas maiņas. Viņi pārzināja enerģiju un tās vibrācijas likumus, kā arī izteikta vārda vai nodoma spēku. Havajieši visu redz kā enerģijas plūsmu. Viņi tic, ka negatīva pieredze var to bloķēt, tāpat kā muskuļu saspringums mazina kustību daudzumu. Kad trūkst harmonijas, rodas fiziskas un emocionālas sāpes. Mūsu būtība sastāv no vairākiem līmeņiem – fiziskā ķermeņa, emocijām un dvēseles. Iedarbojoties uz kādu no līmeņiem, dziedinošais efekts notiek vienlaikus arī pārējos.

Lai gan specifiskajai masāžas tehnikas izpildei ir ļoti liela nozīme, galvenā loma ir filozofijai. Mīlestības plūsma no rokām, sirds un dvēseles palīdz attīrīt ceļu dzīvības enerģijas harmoniskai plūsmai.

Masāžas laikā klients saņem pilnīgu, nedalītu, klātesošu uzmanību un beznosacījumu mīlestību, kas ietver pieņemšanu, līdzjūtību un cieņu. Tas sniedz drošības sajūtu, mazina bailes, vairo pašpārliecinātību, iedrošina un spēcina. Notiek priekpilna dalīšanās ar dzīvības enerģiju šeit un tagad.

Klients guļ uz kušetes, kura ir bagātīgi noklāta ar siltu eļļu. Lomi-Lomi masāžā netiek masētas atsevišķas zonas, bet gan viss ķermenis kopā. Tādēļ klients guļ kails, piesedzot intīmo zonu ar šalli, jo havajieši tās uzskatīja par svētām. Telpai ir jābūt ļoti siltai, jo relaksētā stāvoklī ķermenis pastiprināti atdod siltumu. Procedūra norit ļoti lēni un nesteidzīgi. Tā prasa daudz laika un uzmanības. Ir klienti, kuriem nepieciešams ilgāks laiks, lai pierastu pie atkailināšanās, taču , kad tas notiek, ir vieglāk atbrīvoties no liekajām programmām, kuras ir mūsu smalkajos ķermeņos.

Sākumā masieris uzliek rokas uz klienta muguras, un abiem ir jāizjūt pilnīgs miers. Jāpievērš uzmanība elpošanai, tai jābūt lēnai, vieglai un dziļai. Pēc tam skaita lūgšanu, lai saņemtu dziedinošo enerģiju, un lai tā tiktu novadīta nepieciešamajā virzienā. Lai sasniegtu spēcīgāku efektu, arī klients pats izsaka nodomu, kur viņš vēlas virzīt enerģiju. Tas var būt gan atveseļošanās nolūks, atbildes saņemšana uz kādu jautājumu vai enerģijas piešķiršana mērķa sasniegšanai.

Masieris lielākoties izmanto apakšdelmus un plaukstas, veicot garas, nepārtrauktas, plūstošas, viļņveida, apļveida un astoņnieka formas kustības, tādā veidā aktivizējot abas smadzeņu puslodes. Tas tiek papildināts ar viegliem stiepšanas paņēmieniem. Kustības var būt ātras, enerģiskas vai arī lēnas, mierīga – pēc vajadzības. Vienlaicīgi tiek masētas dažādas ķermeņa daļas. Smadzenes nespēj, vai tām ir ļoti grūti, fokusēties vienlaicīgi uz divām dažādām ķermeņa daļām. Tādējādi panāk dziļu relaksācijas un harmonijas sajūtu, ķermeni sāk izjust kā vienu veselu, nevis kā atsevišķas tā daļas. Klients apzinās, ka arī fiziskais ķermenis, prāts un dvēsele ir viena vesela sistēma. Mūsu domas ir ieprogrammētas ne tikai smadzenēs, bet visā ķermenī, kur uzkrājas stresi, pārdzīvojumi, bailes, nedrošība. Tas rada enerģijas blokus. Tos iespējams konstatēt vietās, kur vērojami lokāli asinsrites traucējumi, muskuļu saspringums, locītavu stīvums.

Apzinoties savu klātbūtni šeit un tagad, mēs varam savu negatīvo pieredzi un emocijas, vecos uzskatus un domāšanas modeļus, kuri ierobežo mūsu brīvās gribas izpausmi, transformēt gaismā un mīlestībā. Varam palaist vaļā jebko no pagātnes un pilnībā atrasties šajā mirklī. Masieris nav dziednieks, viņa uzdevums ir atvieglot dziedināšanās procesu, izmainot klienta apziņas stāvokli un parādot ceļu uz pašdziedināšanos un pašrealizēšanos.
Masāžas laikā klients var pieredzēt dažādus redzējumus, saņemt atbildes uz jautājumiem.

Fiziskajā līmenī šī masāža, tāpat kā klasiskā zviedru masāža, uzlabo asins un limfas plūsmu, veicina šlakvielu un toksīnu izvadīšanu. Tā uzlabo stāju, samazina sirds ritmu, mazina spiedienu un veicina kustību apjomu.

Ļoti svarīgs ir masiera darbs pašam ar sevi ikdienā. Havajieši nākotnes dziedniekus izvēlējās jau agrā bērnībā. Viņi savu prasmi pilnveidoja visas dzīves garumā. Pats gatavošanās process ir dziedinošs arī pašam masierim. Masiera kustības atgādina vijīgu deju. Viņš nedrīkst būt sasprindzis un stīvs, citādi enerģijas plūsma būs traucēta. Svarīga ir arī brīva, mierīga un dziļa elpošana. Pareizi elpojot, notiek darbs ar zemapziņu. Interesanti, ka masiera pareiza elpošana nomierina arī klienta nervu sistēmu. Esmu daudzkārt pārbaudījusi to praksē.

Pēc masāžas ieteicams nedaudz pagulēt, iemalkot tēju un atpūsties pirms atgriešanās pilsētas steidzīgajās ielās. Būtu labi saplānot laiku tā, lai atlikušajā dienas daļā vairs nebūtu jāveic nekādi darbi un varētu veltīt laiku sev.

Dziedinošais efekts bieži turpinās vēl ilgi pēc masāžas, jo galvenā iedarbība notiek uz cilvēka uztveres transformēšanu, šeit un tagad apzināšanās stiprināšanu. Uz mīlestības, gaismas nešanu sevī un izstarošanu ārpasaulē – visam, kas ir mūsu ceļā. Jāmēģina pēc masāžas uzlūkot pasauli ar tādu pašu maigumu, kāds masāžas laikā ir saņemts no masiera.

Moko telpas raksts www.mumspatik.lv (2016 / marts)

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 22503777
address:
A. Čaka 36, Rīga, Latvia

Our team

Small_img_7488
Andra Andersone