Dancing Studio

Kultūras centrs "Bharata"

  • indian_dances
  • kultūras menedžments
  • dejas un kustības
  • dance_movements
  • other
BHAKTI YOGA – caur mīlestību un mieru
17
Jun

BHAKTI YOGA – caur mīlestību un mieru

Sākuma datums:
June 17, 2017
Beigu datums:
June 17, 2017
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:20
Vieta:
Merķeļa 13, Rīga, Latvia

Baladevi Čandrašekaras (ASV/Indija) monoizrāde
BHAKTI YOGA – caur mīlestību un mieru

17. jūnijā plkst. 19:00 Rīgas Latviešu biedrības nama kamīnzālē (Merķeļa ielā 13) ar jaunu deju programmu viesosies slavenā indiešu dejotāja un horeogrāfe Baladevi Čandrašekara (Bala Devi Chandrashekar). Pērn Rīgas skatītāji varēja baudīt izcilās dejotājas izrādi par vienu no aizraujošākiem tēliem Mahābhāratā „KARNA – likteņa bērns”.
Šogad Baladevi ieradīsies Latvijā ar jaunu monoizrādi "BHAKTI YOGA – caur mīlestību un mieru". Ar jēdzienu „Bhakti” apzīmē cilvēka dvēseles stāvokli, kam raksturīga aizgrābtība ar Dievišķo, no kā izriet kalpošana Dievam ar visdziļāko cieņu un uzticību. „Yoga” ir savienošanās, saikne, kā arī harmonija. Izrāde iekļauj tradicionālus un tematiskus tempļa dejas priekšnesumus, kas balstās uz Šrimad Bhagavatam svētajiem rakstiem un atspoguļo dažādus „bhakti” aspektus – no ekstātiskas mīlestības līdz mierpilnai pielūgšanai.

„Pati deja ir jogas augstākā forma estētiskās svētlaimes piedzīvojumā, pauž Baladevi. Mēs attīstām un apmācam savu ķermeni tikai dēļ tā, lai varētu par to azmirst.”

Bala ir neatkārtojāmās indiešu deju zvaigznes Padmas Subramanijam (Dr. Padma Subrahmanyam) skolniece, Šrī Padma Nritjam (Shri Padma Nrityam) izpidīšanas mākslas akadēmijas (SPNAPA) dibinātāja un vadītāja. Vairāku gadu garumā Bala nepārtraukti kopj un attīstīta savu izpildīšanas manieri, savienojot tajā plūstošu un precīzu tvērienu un apbrīnojamu izteiksmību. Dejotāja Rīgā viesosies savas Eiropas tūres laikā.
Biļetes ir pieejamas Biļešu Servisa kasēs. Biļešu cena10€.
Skolēniem, pensionāriem un invalīdiem - 5 eiro.
Koncerts norisināsies Starptautiskās Jogas dienas svinēšanas ietvaros.
Pasākumu organizē Biedrība Indiešu kultūras centrs BHARATA, atbalsta Indijas vēstniecība Zviedrijā un Latvijā un LU Indijas Studiju un Kultūras centrs.

BIĻETES: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/bhakti-yoga-caur-milestibu-un-mieru-218012//

+371 29893978 info.bharata @ inbox.lv www.bharata.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29893978
address:
Strūgu 4, Rīga, Latvia

Our team

Small_lr_by_anton_aleksandrov_340x200
Larisa Podskočaja