Vegetarian Restaurant

Bhajan Cafe Art Events

  • eating_shops
  • vegetarian_food
Sacred Earth. Music for inner peace.
02
Aug

Sacred Earth. Music for inner peace.

Sākuma datums:
August 02, 2017
Beigu datums:
August 02, 2017
Sākuma laiks:
19:30
Beigu laiks:
21:30
Vieta:
Antonijas iela 10, Rīga, Latvia

2. augusts

plkst.19.30; 

Adrese: "Bhajan Cafe", 

Antonijas iela 10, LV-1010, Rīga, tālr. 67687945.

Dalība: ziedojums no 9 € 

Dvēseli uzrunājoša mūzikas maģija Rīgas klusajā centrā! Sadarbībā ar JogasFestivals.lv piedāvājam Duetu no Austrālijas Sacred Earth.“Premas un Džetro mūzika aizved mūs tālu no ikdienas kņadas, kādā dzidrā, caurspīdīgā telpā starp mirkli un mūžību.”Mūziķu instrumenti ir viņu valdzinošās balsis, sintezators, shakuhachi (japāņu flauta), indiešu bansuri (bambusa flauta), īru flauta un citas flautas, kā arī akustiskā ģitāra.

Vairāk par mūziķiem:

Sacred Earth duets ir viens no Austrālijas mūzikas veiksmes stāstiem. Pārdevuši vairāk kā ceturtdaļmiljonu albumu, viņi ir Austrālijas pārdotākie mākslinieki ambientās mūzikas žanrā.

Premas valdzinošajai balsij piemīt maģisks tembrs, kas sevī apvieno cilvēka jūtu dziļumu ar pārsteidzošu dzidrumu. Viņa dzied svētās mantras un izjustas dzejas rindas, kas ir saistošas dažāda vecuma un pieredzes cilvēkiem.

Ikviens, kas jebkad ir pieredzējis Sacred Earth uzstāšanos, zina, ka tas ir kas vairāk par ambientās mūzikas koncertu – tas ir izcili aizkustinošs notikums. Tā ir reta parādība mūsdienu raižpilnajā sabiedrībā, tādēļ bieži vien dueta koncerti ir izpārdoti. Sacred Earth mūzika tik tiešām ir kā balzams dvēselei.

www.sacredearthmusic.com

www.JogasFestivals.lv

Just Love!

Contactinformation

www:
EMPTY
e-mail:
phone:
26723150
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_piltinkalns
Inga Karpiča LalitaDasika