Organizer

Sistēmfenomenoloģijas biedrība

 • transpersonal_psy
 • family_constellations
 • sistēmiskie sakārtojumi
 • psychology
 • other
 • spiritual_therapies
 • psy_consultations
 • reincarnation_psy
 • hellingera metode
 • šamanisma prakses
 • spiritual_therapies
 • psychology
 • consultations
 • other
Dabas Spēki Latgalē
06
Aug

Dabas Spēki Latgalē

Sākuma datums:
August 06, 2017
Beigu datums:
August 06, 2017
Sākuma laiks:
13:00
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
Mežvidu pag. Noviki, Kārsavas nov., Latvia

Šamaniskā prakse mūsdienām

Tiekamies 6.augustā (svētdiena) 13.00 - 20.00 Kārsavas nov. Mežvidu pag. Novikos.

Tiem, kas vēlas piedalīties Maģiskā Rata un Vārtu izveidošanā, lūdzam ierasties 12.00

Būs tējas pauze. Lūdzam ņemt līdzi nelielu “groziņu”!
Jāģērbjas tā, lai var sēdēt / gulēt zemē, jāņem līdzi personīgie pieraksti un rakstāmrīks. Lietus laikā to visu darīsim telpā; būs mazāk dabas zīmju, bet vēl kāda jauna informācija.

Dalības maksa 20,00 eiro
Pieteikties līdz 1.augustam pa tel.: 27848058 (Ināra), 29393605 (Marija)
Ceļu jautāt Inārai! 
Autobraucēji, lūdzu kooperējieties!
Sabiedrskais transports - līdz Rēzeknei, tālāk sarunāsim vedēju.

1.daļa – MAĢISKAIS RATS UN PĀREJU VĀRTI – teorija un prakse
Maģiskais Rats - četrdaļīgs pasaules modelis, ielikts debespusēs. Tā “maģiskums” ir universālais pielietojums. Debespusēm atbilstošās stihijas un to ietekme uz cilvēka dzīvi. Veidosim reizes Ratu uz vietas, izmantojot dabas dotos materiālus un atbilstošas enerģijas akmeņus mezglu punktu vietās. Ir vairāki veidi, kā pa to staigāt, kā nolasīt dabas un sava ķermeņa dotās zīmes staigāšanas laikā. Ir “galda” variants, kad strādā ar svārstu uz papīra. Ja ir vēlēšanās to iemācīties, jāpaņem līdzi svārstiņš (der jebkāds, arī gredzens). 
2.daļa – PĀREJU VĀRTI – individuāla prakse 
Meditatīvs darbs ar dabas dotām zīmēm brīvā teritorijā aiz simboliskiem vārtiem. 
1.Vārti uz pagātni – iespēja nokļūt enerģētiskā laika un telpas modelī, atbilstošā jebkādam transformējamam dzīves notikumam. Vai arī gājiens pagātnē, ļaujot tai pašai dot zīmes, atgādinājumus, resursus, atbalstu un norādes par to, kas pašlaik cilvēkam aktuāls.
2.Vārti uz nākotni – iespēja uztvert nākotnes vēstījumus kāda sava nodoma labākai realizācijai, vai vienkārši iespēja sajust sevi nākošajā laikā. 
Vārtus veidosim no tā, ko mums vieta un tās daba piedāvā, ZR un ZA virzienā. 
3.daļa – SPĒKU APMAIŅA AR AUGIEM – nodarbība vakarā
A. Kontakts ar savu koku - Teorija par spēku apmaiņu ar augiem, kā uztvert dabas enerģētisko un informatīvo lauku. Kontakts ar apkārtnē augošu savu spēka koku, un koku, kas dod atbildi uz kādu konkrētu jautājumu. Metode balstīta uz elpošanu.
B. Savu dziedniecisko zāļu atrašana – katram, bez iepriekšējām zināšanām pieejams veids, kā jebkurā vietā atrast sev šai brīdī atbilstošos ārstniecības augus. Darbojas fiziskā, enerģētiskā un informatīvā līmenī. 
C. Rezonanses metode – lai atrastu vajadzīgos augus (arī pārtikas produktus, akmeņus un jebko citu) ne tikai sev, bet arī otram cilvēkam – savam tuviniekam vai klientam. 

Semināru vadīs MARIJA BLŪMA-KAULIŅA, dabas dziedniecības, sistēmisko sakārtojumu, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste no Talsu novada Uguņiem.
Par sevi - mana specialitāte ir augu un cilvēku smalkās pasaules spēku kārtošana. Mana pārliecība – redzamā pasaule ir neredzamās pasaules atspulgs, tādēļ, palīdzot cilvēkiem un pasaulei, es pamatā darbojos ne fiziskā, bet enerģiju un gara laukā. Jau kopš bērnības brīvi komunicēju ar augiem un akmeņiem, kā arī ceļoju iepriekšējās dzīvēs un citos dvēseles plānos. Esmu šamanis kopš dzimšanas, man tuvas šim pasaules skatījumam atbilstošās prakses, ko esmu arī apguvusi no vairākiem skolotājiem.
Šobrīd esmu lektore Kosmozofijas mācību centrā “Saskarsme”, kā arī darbojos Sistēmfenomenoloģijas biedrībā un privātpraksē. Konsultēju individuāli un vadu Sistēmisko risinājumu grupu uzstādījumus - enerģētiskas prakses, piemērotas plašam interesentu lokam - Rīgā, Tukumā un Talsu novadā. Viena no manām praktiskās darbības jomām – zāļu tēju izgatavošana. 

MAĢISKAIS RATS – senatnes instruments sevis un apkārtējās pasaules iepazīšanai. Maģiskā riteņa simbolika saistās ar Pasaules mūžīgo kustību – gadalaiku maiņu, dienas, nakts periodiem, cilvēka dzimšanu un transformāciju (nāvi), ar jebkuriem pārdzīvojumiem un notikumiem. Šim Maģiskajam aplim piemīt spējas pārvaldīt enerģiju plūsmas un virzīt tās uz cilvēka sapņu un vēlmju piepildījumu.
Mācība balstās uz četriem cikliskiem periodiem – četri gadalaiki, četri cilvēka dzīves garīgi un psiholoģiski periodi. Izzinot Maģiskā rata likumsakarības, cilvēks spēj sakārtot savu dzīvi četros virzienos – ĢIMENE (A), DARBS (R), IEKŠĒJĀ (Z) un ĀRĒJĀ (D) PASAULE. Tas attiecas gan uz dzīvi kopumā, gan uz kādu atsevišķu procesu.
Praktiski tiek panākta cilvēka enerģētiskā lauka līdzsvarošana, lai turpmāk viņa izaugsmes ceļš harmoniski virzītos šais četros virzienos.
Apļa maģiskums ir tā universālais pielietojums jebkurā mērogā – no dzīves kopumā līdz cilvēka ķermenim. Pamatojoties uz Visuma likumu, ka makrokosmos atbilst mikrokosmosam, jeb- kas augšā, tas apakšā, jeb – katrs cilvēks ir vesela pasaule, šī sistēma tiek vizuāli realizēta kā četras debespuses.
Staigājot pa to, izejam dažādus procesus ar sevi. Tajā var atrisināt praktiski jebkuru problēmu, saņemt atbildes uz būtiskiem jautājumiem, likvidēt ķermeņa blokus un pat ceļot pa dzīvēm un laikiem pilnīgi drošā veidā.
Rats tiks izveidots dabā tik liels, lai pa pārvietoties. Katrai pusei ir savi noteikti aspekti, Centrs ir kā Rata ass, ap ko viss griežas. Nozīmīgi ir “Saulgriežu punkti” – ZA, DA, DR, ZR.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129393605
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_logo_20kr_20bez
Sistēmfenomenoloģijas biedrība