Spiritual and Physical Self-Development Center

Labo Sajūtu Laboratorija

 • yoga_for_children
 • hatha_yoga
 • hot yoga
 • yoga
 • other
 • ayurvedic_procedures
 • buddhist_meditations
 • yoga_for_pregnant
 • massage
 • reiki_healing
 • ayurveda
 • buddhism
 • meditations
 • yoga
 • massage
 • reiki
Wim Hof metodes apmācība ar Māri Žundu
10
Oct

Wim Hof metodes apmācība ar Māri Žundu

Sākuma datums:
October 10, 2017
Beigu datums:
October 10, 2017
Sākuma laiks:
19:15
Beigu laiks:
21:15
Vieta:
Brīvības gatve 214b-504, Riga, Latvia

Teorētiska un praktiska nodarbība kopā ar Māri Žundu 10. oktobra vakarā Labo Sajūtu Laboratorijā!

Par ledusvīru (Iceman) dēvētajam nīderlandietim Vimam Hofam (Wim Hof) pieder vairāk kā 20 dažādi aukstuma un karstuma rekordi. Piemēram, viņš ir kāpis Everestā, ģērbies vien šortos un zābakos. Līdz pašai virsotnei neuzkāpa, bet tik un tā – neviens cits puspliks nav uzkāpis vairāk nekā 7500 metru augstumā, kur sala, vēja un ledus lavīnu dēļ daudzi ir nomiruši, guvuši smagus traumas, apsaldējumus vai sajukuši prātā. 2008.gadā viņš nostāvēja ledus vannā gandrīz vienu stundu un 52 minūtes. Ģērbies vien īsbiksēs un zābakos, viņš uzkāpa Kilimandžaro kalnā (5800 v.j.l.) un noskrēja maratonu Somijā mīnus 20 grādos basām kājām. Viņš pārspēja savus personīgos rekordus vairākas reizes, viņš noskrēja maratonu, nedzerot ūdeni, un ko tik vēl viņš nav iespējis.

Šī nodarbība ir teorētiska un praktiska, ko vada treneris Māris Žunda, kas ir Wim Hof pārstāvis Baltijā. Mācījies pats un kopā ar Vimu Hofu jau kopš 2013. gada iepazīstot un atstrādājot mācību metodoloģiju, ko šobrīd piedāvā gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem.

Mācību elementi sastāv no vairākiem virzieniem, bet galvenā atšķirība starp citām apmācībām, ka šoreiz mēs nepraktizēsim aukstuma komponenti, tātad, zināšanu veidošana jeb teorija, un praktiska strādāšana ar elpošanu, prātu un līdzsvaru. 
Vima Hofa (Wim Hof) metode, skatoties atsevišķi uz tās elementiem apvieno vairākus labi zināmus elementus. Elpošanas, kas ir sastopama jogā un daudzās citās praksēs, aukstuma izmantošana ir labi zināma metode veselības uzlabošanas praksēs, un fiziskie un līdzsvara vingrinājumi arī ir daļa no jau izmantotās prakses pasaulē. Atšķirība ir tā, ka metode ir apkopojums no pašiem efektīvākiem vingrinājuma elementiem, kas darbojas vienkāršā un veidā un ir zinātniski pierādīti ar ietekmi uz ķermenī notiekošajiem veģetatīvajiem procesiem.
Elpošana ir vienkāršākais veids kā ietekmēt veģetatīvo nervu sistēmu, lai kontrolētu un aktivizētu imūnsistēmu. Faktiski, ar katru elpas vilcienu, ko cilvēks ieelpo, tas ietekmē ķīmiskos un fizioloģiskos procesus organismā.

Prāta treniņš/meditācijas un koncentrēšanās vingrinājumi ir svarīgs ierocis, kad runa ir par domāšanu, darīšanu un sasniegumiem. Šajā metodē stiprs prāts ir panākumu atslēga, iekšējā spēka atklāšanai. Koncentrēšanās vingrinājumi un meditācija ir svarīga metodes sastāvdaļa.

Ķermeņa pakāpeniska pakļaušana aukstumam ir ļoti svarīgs metodes vingrinājums. Pakāpeniska ķermeņa pakļaušana aukstumam ir mazāk izplatīta tehnika atveseļošanā, bet ir ļoti efektīvs paņēmiens. Metodē ķermeņa pakāpeniska pakļaušana aukstumam ir spēcīga iedarbība, lai ietekmētu savu ķermeni un veģetatīvo nervu sistēmu.

Visi vingrinājumi, pēc savas būtības, ir vērsti uz to, lai noteiktu, kurš ķermenī ir saimnieks, atgūstot kontroli pār savu ķermeni. Vima Hofa metode nav par fizisko spēku vai izturību, bet gan par mentālo gatavību sakārtot un izprast savu ķermeni, atrast līdzsvaru tajā, jo visos vingrinājumos notiek apzināts darbs ar sevi.

Praktiskās nodarbības apraksts:
Apmeklējot šo praktisko nodarbību, Jūs varat uzzināt vairāk par koncentrēšanās, elpošanas un fiziskiem paņēmieniem, ko izmanto Wim Hof Metode. Izmantojot šo sistēmu, Jūs varēsiet izveidot labāku kontroli pār savu ķermeni, nervu sistēmu un ietekmēt, un aktivizēt imūnsistēmu, novērst iekaisuma procesus, novērst slimošanu un uzlabot asins cirkulāciju ķermenī. Īsumā, šajā praktiskajā nodarbībā Jūs redzēsiet, ka Jūsu iespējas ir daudz lielākas, kā Jūs to spējat iedomāties. Praktiski iziesim cauri visiem metodes elementiem, 80% praktiskā darbība, 20% sarunas un jautājumi & atbildes.

Praktiskās nodarbības iespējamie ieguvumi:
Mūsu skolas mācību virziens ir dalīties ar praktisko pieredzi un radīt jaunu, pozitīvo pieredzi, ko izmantot ikdienā jau rītdien. Vima Hofa metode ir veselības veicinoša metode, kas balstīta gan uz cilvēka fizioloģiju, gan zinātnes pētījumiem un atklājumiem. Tā ietver sekojošās jomas un var ietekmēt:
Fiziskā ķermeņa un apziņas līdzsvaru
Veicināt labāka asins cirkulācija ķermenī
Uzlanot miega kvalitāti
Aizmirst par diskomfortu aukstumumā, spēju ieiet aukstā dušā un ledainā ūdenī
Uzlabot koncentrēšanās spējas un paaugstināt Jūsu mērķtiecību
Uzlabot stresa noturību un pārliecību par saviem spēkiem.

Apmācības notiks: 10. oktobrī plkst. 19.15-21.15 Labo Sajūtu Laboratorijā.
Nodarbību aptuvenais laika grafiks:
19:15 – 20:15 (Teorētiskā pieredze un ieskats praktiskajā),
20:15 – 21:15 (Praktiski elpošana un līdzsvara pārbaude/kontrole).
Maksa:
1. Līdz 6. oktorbim (ieskaitot) - 29 EUR (priekšapmaksa, nosūtām rēķinu)*,
2. Pēc 6. oktobra - 39 EUR.
*Priekšapmaksa neierašanās gadījumā tiek ieturēta.

Pēc šīs metodes apgūšanas var pievienoties elpošanas grupu nodarbībām kopā ar pasniedzēju Māri Žundu - ceturtdienās plkst. 17.15 Labo Sajūtu Laboratorijā.

Nodarbību vadīs - Māris Žunda: "Cenšos katru dienu būt sevis labāka versija."
Māris ir Vima Hofa (Wim Hof) metodes treneris Baltijā, viņš ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Māris ir profesionālis informāciju tehnoloģiju jomā un ir profesionāls izaugsmes treneris – koučs un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē.

Mēs parūpēsimies par jogas paklājiņiem, sedziņām, ūdeni, tēju, autostāvvietu.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta:
Labo Sajūtu Laboratorija
Brīvības gatve 214b-504, Rīga
+371 29 330 280
birojs@navayoga.lv
www.navayoga.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29330280
address:
Brīvības gatve 214b-504, Rīga, Latvia

Our team

Small_lsl_logo_final-01
Elīna Zēne
Small_6031_453035334774142_617598925_n
Antra Ozola
Small_user_787
Liene Bodnare