Psychology School

Jauno psiholoģiju centrs

 • nlp
 • psy_consultations
 • psychology
 • consultations
 • astrological_consultations
 • lectures_in_astrology
 • vaastu_shastra
 • hypnosis_trance
 • koučings
 • astrology
 • consultations
 • yoga
 • psychology
 • other
Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija
25
Oct

Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija

Sākuma datums:
October 25, 2017
Beigu datums:
October 25, 2017
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
19:30
Vieta:
A. Čaka iela 103, Rīga, Latvia

Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija

Sadzirdēt Visumu… sajust sevi… sadzirdēt Visumu sevī un Visumā sevi – radītāju. To ir iespējams piedzīvot gongu meditācijā. Transcendālā ceļojumā pa Visuma plašumiem mūs vedīs tā pārstāvji – Jupitera, Merkura un Fen (vēja, kosmiskā vēja) gongi, Tibetas dziedošie un Nepālas dziedinošie trauki, kā arī citi seni un ne tik seni instrumenti, kurus spēlēs gongu meistare Evita Sarma.

Gongs – sens un sakrāls meditatīvs instruments. Tā skaņu vibrācijas atbilst Visuma frekvencēm un rezonē ar cilvēka organisma vibrācijām, atjaunojot sākotnējā līdzsvarā. Gongu meditācija ir noderīga, kad jārod atbilde vai jāaktivizē kāda jautājuma virzība, kā arī vispārējai organisma līdzsvara atgūšanai un harmonizācijai.

Skaņu vibrācijas atdzīvina, atjauno un ļauj sajusties iekšēji spēcīgam un saplūst ar Visumu, kā arī satikt sevi. Gongi ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots, tādēļ pirms doties meditācijā – svarīgs ir nodoms, jo meditācijas laikā notiek enerģiju sakārtošana, aktivizēšana.

Gongu skaņas ārstnieciskā iedarbība maina apziņu un rada dziļu mieru, dāvā labsajūtu un veselību, uzlabo atmiņu, vairo enerģiju un prieku, atver radošumu, var tikt rasti dziļi personiski atklājumi.

Austrumu medicīna uzskata, ka slimību cēlonis ir bloķēta enerģiju plūsma cilvēka organismā. Skaņu viļņu iedarbībā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija plūst brīvi, mostas organisma iekšējās rezerves, radot relaksējošu, nomierinošu un stresa noņemošu efektu – stāvokli, kurā atjaunojas fiziskais ķermenis un dvēsele, cilvēks atkal jūtas vesels un laimīgs. Pateicoties dziednieciskajai vibrācijai, kas iet cauri visam ķermenim, paaugstinās organisma pašizveseļošanās iespējas, tiek izgaisināti bloki, uzlabojas imūnsistēmas darbība.

Fen ir vējš, gongs, kura vibrācijas atbilst vējam – izpūš, aizpūš prom visu lieko, visu, kas nav pietiekami nostiprināts vai stiprinājumi jau satrūdējuši. Vējš iegriež dzirnavas, lai tās spētu darboties, tātad šis gongs iedos enerģiju darbu veikšanai. Aizslauka lieko un iegriež notikumus jaunā kvalitātē. Vējš ir arī informācijas nesējs.

Merkurs ir Saulei tuvākā un mazākā Saules sistēmas planēta, tā ir arī visātrākā no planētām. Tā ir kā starpnieks starp Sauli un citām planētam. Astroloģijā Merkurs raksturo prātu, gudrību, intelektu. Tās ir idejas, informācija, metodes, attīstība caur atklājumiem un eksperimentiem. Merkurs ir saikne starp garu un materiālo pasauli. Merkurs saistās ar jokiem, jaunību un dzīvesprieku. Spēja brīnīties – Merkura dāvana.

Merkurs uztur organismu možā stāvoklī un uztur kontaktus ar apkārtējo vidi. Tas ir aizbildnis profesijām, kurās tiek izmantots vārda spēks – zinātnieki, hroniku rakstītāji, oratori, skolotāji u.c; tirdzniecība, komercija, piegāde – visam, kam ir kāda saistība ar naudu un vērtību maiņu. Merkurs pārvalda visa veida saziņu – tālruņa zvanus, vēstules, runu, arī interpretēšanas prasmi un pašizpausmes spēku; zinātnes, ceļojumus, domāšanas veidu un inteliģenci. Galvenais princips: kontakti un sakari. Īpašības: ātrums, svaigums, veiklība, atjautība, daudzveidība, spēja kombinēt, asprātība.

Jupiters – tiek dēvēts par Lielo labvēli, kas nodrošina veiksmi, ļauj uzkrāt viedumu; veiksmes, labklājības, taisnības un optimisma planēta. Naudas, ceļojumu un panākumu pārvaldnieks. Tā princips ir veicināt izaugsmi, paplašināt un attīstīt. Jupiters atbild par līdzjūtību, palīdzību, labdarību, cerību, profesionālo izglītību, reliģiju, ticību, skološanu, labvēlību, uzņēmējiem, garīdzniekiem, bankām, birojiem, juristiem, lieliem dzīvniekiem, dāvanām, lieliem svētkiem, kāzām, izšķērdību, likumdevējiem un bagātniekiem.

Meditācijas norise: 50 – 60 min. skan mūzikas instrumenti, 5 min klusums, tēja un saruna par piedzīvoto. Ja cilvēku skaits ir ap 10, tad kopējais norises laiks ir ~1½; par katru nākamo cilvēku pasākuma garums paildzinās aptuveni par 3-4 min.

!Uz meditāciju līdzi jāņem paklājiņš un/ vai pleds.

Nodarbība trešdien, 25. oktobrī pl.18:00 – 19:30. 1 vakars.

Maksa 13 eur.

PIETEIKUMS MEDITĀCIJAI JĀAIZPILDA MŪSU MĀJAS LAPĀ (SPIEDIET UZ LINKA) - http://nlp.lv/course/gongu-un-tibetas-dziedoso-trauku-meditacija-25-oktobri-1-vakars-latviesu-valoda/

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
26575571
address:
A. Čaka iela 103, Rīga, Latvia

Our team

Small_pqs88nky953zk3ufkrud
Karīna Čaikina