Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Sound Mystery Mistisko skaņu un tēlu koncertā Kosmiskā balāde
24
Nov

Sound Mystery Mistisko skaņu un tēlu koncertā Kosmiskā ba...

Sākuma datums:
November 24, 2017
Beigu datums:
November 24, 2017
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:20
Vieta:
Koncertzāle Ave Sol, Rīga, Latvia

Lai kur Tu dotos, Tu jau esi tur nonācis..Apstājies uz mirkli.. Tev nav kur skriet, vairs nav jāsteidzas. Tu jau esi šeit.Apstājies un ieklausies..Kad Tu klusē un Tava sirds ir mierpilna, Tu vari to sadzirdēt. Visums Tev dāvina Kosmisko balādi..Skaņas mistērijas Alīcijas un Ričarda izpildījumā vienmēr ir vairāk kā parasti koncerti. Gongu un daudzu citu arhaisko instrumentu spēle daudzu gadu garumā, eksperimenti ar skaņām, spontānā improvizācija un intuitīvā dziedāšana ir ļāvusi gongu meistariem atklāt savu individuālu ceļu, savu unikālu stilu un skanējumu, viņu koncerti ir piepildīti ar neatkārtojamām skaņām un liriku. Viņi rada meditatīvu noskaņu un aicina klausītājus līdzi Ceļojumā cauri izplatījumam uz Sirds telpu, uz noslēpumaino Visumu. Viņu mūzika aizkustina mūsu sirdis un pieskaras visjūtīgākajām mūsu dvēleses stīgām.

Mistērijā skanēs unikālie stihiju gongi, arī 160 cm diametrā Mother Cosmo gongs! Skaņu ceļojumu papildinās kristāla dziedošo trauku skaņas, indiāņu Mīlestības flauta un nostaļģiska arābu flauta, vibrējoša monohorda skaņa, indiešu šruti, koši zvaniņi, šamaņu bungas, vargāni, didžiridū un citi neparasti instrumenti.
Jūs patīkami pārsteigs vokāls, elektriskās ģitāras kosmiskās skaņas un maiga klavieru mūzika, kas brīnumaini papildina eksotiskos instrumentus, piešķirot meditatīvai mūzikai jaunu skanējumu.

Pirmo reizi Latvijā mistisko skaņu koncertu papildinās igauņu meistara Aleksandra Bahmana autordarbs - vizuālās projekcijas.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina