Other

Biodanza (Biodeja) iknedēļas nodarbības

  • dance_movement_therapy
  • biodeja
  • biodanza
  • dance_movements
  • other
LIEPĀJĀ- biodanza nodarbība "ADVENTES GAISMA"
04
Dec

LIEPĀJĀ- biodanza nodarbība "ADVENTES GAISMA"

Sākuma datums:
December 04, 2017
Beigu datums:
December 04, 2017
Sākuma laiks:
18:45
Beigu laiks:
20:45
Vieta:
Bāriņu iela 35A, Liepāja, Latvia

Kad zvaigznes debesīs mirdz visspožāk, tās palīdz mums apjaust mūsu meklējumus no tumsas uz gaismu, no nemiera uz mieru, līdz sagaidām gaismas un prieka pilnos Ziemassvētkus. Adventa laiks ir klusuma, miera un pārdomu laiks, kad varam "atnākt" arī atpakaļ pie sevis. Šajā laikā, kad tik ļoti gaidām gaismas atgriešanos, sajutīsim un vērsīsimies pie savas iekšējās gaismas - pie savas skaidrās un dievišķās sirds – pie tā, kas patiesībā esam.Ja vēlies šajā īpašajā laikā piedzīvot jaunu sajūtu intensitāti, just vairāk klātbūtnes katrā mirklī, rast harmoniju dzīves skrējienā, Tu būsi gaidīts/a jebkurā biodanza nodarbībā! Dejotprasme nav nepieciešama, jo būsim kustībā un sajūtās, nevis deju soļos. Biodanza nav deju soļu mācīšanās, tā ir dzīves deja. Caur deju atjaunojam uzticēšanos mums piemītošajam dzīvības spēkam, - visai gudrībai, kas jau ir mūsos, mūsu ķermenī. 

Biodanza ir skaists kustību rituāls, kas maigi sekmē transformāciju. Tā atver ķermeņa un dvēseles sirdi, lai aktivizētu katram piemītošo potenciālu priecāties, būt aizrautīgam, radošam, zinātkāram un būt saskaņā ar mūsu dabas pasaules līdzsvaru un veselumu.Biodanza pazīstama, Dienvidamerikā radīta atveseļojoša un personību attīstoša metode, kas izmanto mūziku, kustību un grupas dalībnieku mijiedarbību ar mērķi atjaunot saikni ar sevi un citiem, iegūstot sajūtu, ka esam dzīvi pa īstam.


Nodarbības notiek: pirmdien, plkst. 18:45
Nodarbību vada: Anete Raikova (praktiskais psihologs (Mg.psych), Biodanza skolotāja) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja, stresa vadības treniņu vadītāja). Piecus gadus vada regulāras iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases.
Nodarbības maksa: 10 EUR; Abonements 4 secīgām reizēm: 32 EUR
Nodarbības vieta: Bāriņu iela 35a, Liepājā

Nodarbībām pieteikties: biodejas@gmail.com vai zvanot 29168546 Anetei vai 26408889 Diānai

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29168546; 26408889
address:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Diana Sturmane
Small_happiness
Anete Raikova