Meditāciju centrs

Osho Meditative Therapies

 • spiritual_therapies
 • osho_meditations
 • massage
 • spiritual_therapies
 • meditations
 • massage
 • gurjieffs_dances_movements
 • family_constellations
 • sufi_meditations
 • tantric_meditations
 • dance_movements
 • psychology
 • meditations
 • sufism
 • tantra
Nāve pirms Nāves - Māksla Atbrīvoties
07
Dec

Nāve pirms Nāves - Māksla Atbrīvoties

Sākuma datums:
7. decembrī, 2017
Beigu datums:
10. decembrī, 2017
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Valkas rajons, Purgaiļi, Grundzāle, Latvia

NĀVE PIRMS NĀVES – MĀKSLA ATBRĪVOTIES
4. dienu Apzinātas Nāves Ceļojums
Izmantojot Sufi un Šamaņu nāves izpratnes meditāciju tehnikas, mēs dosimies personības filtru un tās ierobežojumu ceļojumā. Ļausimies atkal apvienoties ar mūsu dabiskās mīlestības plūsmu, mūsu iekšējo skaistumu un sajūtu, ka atkal esam "mājās". Relaksēties tajā, kas mēs patiešām esam, izprotot, ka esam daļa no šī Organiskā Veselā.
Šajā ceļojumā mēs piedzīvosim, kā var atbrīvot enerģiju no pieķeršanās un identifikācijas, kas mūsu dzīvē rada ciešanas. Mēs izpētīsim, kurā brīdī pārtraucam enerģijas plūsmu, jo baidāmies kādu vai kaut ko pazaudēt: bailes atdoties nezināmajam. Mēs piedzīvosim un Atcerēsimies, kā radīt mīlošās pieņemšanas gaisotni ap šīm bailēm un spriedzei, izmantojot dažādas tehnikas un meditācijas.
Enerģija tiek atbrīvota, kad sākam atslābināties un atdoties pasīvā relaksācijā. Izmantojot kustības, elpu un skaņu, mēs novadam šo svarīgo dzīvības enerģiju atpakaļ uz mūsu centru. Ar visu šīs jaunizveidotās telpas kopumu, mēs veidojam tiltu starp apziņu un mīlestību, ļaujoties mūsu enerģijas brīvai plūsmai. Svinot dzīves un nāves skaistumu un mistēriju.
“Meditācija ir mēģinājums mirt brīvprātīgi. Un dziļā meditācijā viens nomirst. Dziļā meditācijā pazūd tā dēvētā dzīve un pirmo reizi tu saskarie ar nāvi. Šī nāves pārdzīvojuma pieredze padara tevi nemirstīgu. Pēkšņi tu pārvari nāvi. Pēkšņi tu zini - tas, kas mirs, neesi tu. Viss, kas var mirt, neesi tu. Tu neesi ne tavs ķermenis, ne prāts, ne pats. Tu esi vienkārši tīra telpa, kas nekad nav piedzimusi un nekad nemirs.” Ošo
Pasniedzējs: Kaifi (Grieķija), terapijas grupas “No Nošķirtības uz Vienotību” radītājs un Transcendentālā Koučinga līdzautors. Ir iniciēts un apmācīts dažādās terapiju un meditāciju metodēs un praksēs. Viņš ir Vācijas Neiroloģionālās programmēšanas asociācijas - DVNLP, Ericksonian Hypnosis sertificēts praktiķis un OSHO meditatīvo terapiju un aktīvo meditāciju pasniedzējs.
Jau daudzus gadus viņš dalās savā mācībā un kursos, kā arī strādā gan individuāli, gan ar pāriem un grupām visā pasaulē. Meditācijas māksla un OSHO meditatīvās terapijas, Nāve Pirms Nāves – atslābināšanās māksla, enerģijas dziedināšana, TCT-Transcendentālā koučinga apmācība.
Galvenie Kaifi darba avoti ir viņa dzīves pieredze un viņa dzīvesveids, kas daudzus gadus bijis "uz naža asmens". Tas viņu noveda pie transformācijas un pēc tam parādījās "No Nošķirtības uz Vienotību" - process, kuru viņš tagad izmanto savās grupās, lai radītu mūsu sirds apziņas paplašināšanos, savienojot mīlestības atmosfēru un izpratni.
Dalības maksa: Eur 320.- (iekļauta ēdināšana un gultasvieta viesunamā)
Vieta: purgaili.lv
Informācija un reģistrācija: info@butiba.lv , 27759979 (Asti)

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+371 27759979
adrese:
Cēsu ielā 8, 5 stāvs, Riga, Latvia

Mūsu komanda

Small_img_7967
Asti

Gaidāmie pasākumi

Apzināta Nāve, Apzināta Dzīve
-
PRIMAL terapija ar Sambhavo
-

Jaunākie sekotāji (3153)

Zemes Elpa Santa Šmiukše Irita Mežinska Ольга Угарова Alda Violetas Dāvis Puķe Анна Бондарева kristen Griest Natalja Zvigelska Antra Silina Laima Kazeka Abu Sufian Shakil Valters Medenis Ligita Odumiņa Liena Tīdena Школа Гивина Anna Afanasjeva Agnese Upeniece Biedriba Jogas un klusuma prakse Ieva Rubeze Pāvils Mozulis Туры на Бали InsightBali Agnese Guļāne Pēteris Pabērzs Juta Angelus Lita Brambate Daiga Zimele-Olenovica Laura Daugaviete Valentina Toropova Iveta Veta Andris Murāns Linda Rozenbaha Niks Volmārs Glenn McReynolds Gunta Dauģe РадугаМира РадугаМира

Visi sekotāji