Meditation Center

"Dialogs ar sevi, ar pagātni, tagadni un nākotni"

  • reincarnation_psy
  • psychology
Melnā piektdiena ar Ingu Ružicku! Meditāciju saraksts ar 50 - 70% atlaidēm, cenām un aprakstiem.
15
Dec

Melnā piektdiena ar Ingu Ružicku! Meditāciju saraksts ar ...

Sākuma datums:
December 15, 2017
Beigu datums:
December 15, 2017
Sākuma laiks:
01:05
Beigu laiks:
23:50
Vieta:
, Rīga, online, Latvia

1. Komplekts no 8 meditācijām "Čakras un iepriekšējās dzīves" par 36 eiro 120 eiro vietā.

Šajā komplektā ir ļoti spēcīgas meditācijas. Komplektā ietilpst - neliels apraksts par čakrām, kur tās atrodas, par ko atbild fiziskajā ķermenī, kādas iepriekšējās dzīves jāskatās saistībā ar čakrām, nodarbības prezentācija PDF formātā un protams pašas meditācijas.

2. Informācija ar meditāciju "Roku, kāju čakras un iepriekšējās dzīves" par 8 eiro 20 eiro vietā.

Šeit būs info par to, kur šīs čakras atrodas ar ko tās ir saistītas, kā tās aktivizēt, kā sajust un, ko jūs iespējas esat sadarījuši, vai tieši otrādi neesat darījuši un jums tās ir aizbloķējušās. Kādas iepriekšējās dzīves jāskatās, lai tās situācijas izdziedinātu, vai lai ieraudzītu, sajustu, kā ar tām varat darboties. Tātad arī nokļūstot iepriekšējā dzīvē varat aktivizēt savas spējas. Tur var būt kaut kas saistībā ar stihijām un rituāliem. Meditācija.

3. Informācija ar meditāciju "No iepriekšējām dzīvēm mantotā pārliecība un nepārliecība par sevi un saviem spēkiem" par 8 eiro 20 eiro vietā.

Informācija, kādās situācijās rodas ne-pārliecinātība. Kādas dzīvēs jāskatās saistībā ar ne-pārleicību. Ko darīt šajās situācijās, kā ar to strādāt. Ar kādiem jautājumiem jāiet iepriekšējā dzīvē (pat šajā dzīvē ar tiem jautājumiem var strādāt, lai atrisinātu šo jautājumu). Par "reinkarnacionikas metodi, kuru es pielietoju, kāKādi ir tie etapi kādus ir jāiziet, lai saliktos puzlis attiecībā par ne-pārliecinātību, strādājot individuālos seansos.Meditācija

4. Meditācija "Dzimta un iepriekšējās dzīves" par 6 eiro 15 eiro vietā.
5. Meditācijas "Karmiskās attiecības no iepriekšējām dzīvēm" par 6 eiro 15 eiro vietā.
6. Meditācija " Šīs dzīves scenārija izvēle caur iepriekšējās dzīves prizmu" par 6 eiro 15 eiro vietā.

7. Konsultācija ar ceļojumu + "Likteņa Matricas" apraksts par 50 eiro 100 eiro vietā. Kads jau to ir saņēmis, kā ZS dāvanu ;-) nolēmu, ka došu iespēju arī parējiem.
Apmaksājot piektdien šo iespēju ceļosiet janvarī 2018. gadā, bet ja vēlēsieties veikt apmaksu janvārī, tad šis ceļojums maksās 70 eiro + atsevišķi varēsiet pasūtīt aprakstu rakstiskā veidā par 60 eiro.

Tie, kuri vēlas kādu no šiem piedāvājumiem rakstiet uz tel.nr.20211211 vai uz e-pastu:inga.ruzicka@gmail.com.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37120211211
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_a20a1628
Inga Ružicka