Other

Biodanza (Biodeja) iknedēļas nodarbības

  • dance_movement_therapy
  • biodeja
  • biodanza
  • dance_movements
  • other
PATEICĪBA! Biodanza dienas darbnīca
16
Dec

PATEICĪBA! Biodanza dienas darbnīca

Sākuma datums:
December 16, 2017
Beigu datums:
December 16, 2017
Sākuma laiks:
12:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Ja “PALDIES” būs vienīgā lūgšana ko teiksi savā mūžā, ar to arī būs pietiekoši.”- Ekharts Tolle

Dzīves dāvana nav jānopelna, tā ir bez maksas. Ko mēs darām ar šo dāvanu? Kā mēs novērtējam spēju redzēt, spēju dzirdēt, spēju just un spēju dzīvot?

Ja mēs dziļi un bez šaubām uztveram, ka visas darbības, kuras mēs esam paveikuši mūsu ceļā, visa pieredze - mūsu maldīšanās, mūsu kļūdas, mūsu tikšanās, mūsu izvēles ... viss – saistīts ar vienotu realitāti: mēs vienmēr esam pareizajā vietā īstajā laikā, tas ir, šeit un tagad.
Šī pateicības sajūta par dzīvi tiek bagātināta ar intīmu un dziļu gudrību: viss iet cauri. 

Pateicība spēj izmainīt mūsu dzīvi. Pateicība uzlabo mūsu emocijas, attiecības, veselību — visu, kas viss kopumā padara mūs laimīgākus.

Biodanza nodarbība ļauj mums saprsat un sajust, kā piedzīvot  laimi būt dzīvam un katru dienu priecāties par mirkli. Novērtēt katru dzīves mirkli – tā ir mūsu veiksmes un labizjūtas atslēga. Tas ir iespējams tikai pietuvojoties sev, apstājoties, ieklausoties, sajūtot un pilnībā izgaršojot dzīvi.

Darbnīcas laiks: 16.decembrī no 12:00 – 18:00

Darbnīcas vieta: Tallinas iela 71, Rīgā (Baltās pirts telpās)

Darbnīcas cena: 30 euro 

Pieteikšanās: 29168546, 26408889, biodejas@gmail.com

Darbnīcu vada: Anete Raikova (Biodanza skolotāja, prakstiskais psihologs (Mg.psych.), pozitīvās psihoterapijas kvalifikācija (Vācija); Tanzpro-Biodanza bērniem, Cienošas komunikācijas instruktore) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja, Tanzpro-Biodanza bērniem, Cienošas komunikācijas, STRAYMY (stresa samazināšanas ar jogas elementiem pieaugušajiem) instruktore). Vairāk kā piecus gadus vada regulāras iknedēļas biodanza grupas, padziļinātās biodanza darbnīcas, kā arī piedalās starptautiskos kongresos un festivālos Eiropā.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29168546; 26408889
address:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Diana Sturmane
Small_happiness
Anete Raikova