Other

Biodanza (Biodeja) iknedēļas nodarbības

  • dance_movement_therapy
  • biodeja
  • biodanza
  • dance_movements
  • other
"AFEKTIVITĀTE - durvis uz mīlestības piepildītu dzīvi" atvērtā biodanza nodarbība ar Marcus Stueck
09
Feb

"AFEKTIVITĀTE - durvis uz mīlestības piepildītu dzīvi" at...

Sākuma datums:
February 09, 2018
Beigu datums:
February 09, 2018
Sākuma laiks:
20:15
Beigu laiks:
22:15
Vieta:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Esat mīļi gaidīti atvērtajā biodanza nodarbībā prof. MARCUS STUECK (Vācija) vadībā. Nepalaid garām šo iespēju!

Nodarbības tēma "Afektivitāte - durvis uz mīlestības piepildītu dzīvi". Tiekamies 9.februārī plkst. 20.15 Tallinas ielā 71, Rīgā (Baltās pirts telpās). Dalības maksa 15 eiro. Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz biodanza.school.riga@gmail.com.

Šajā biodanza nodarbībā mēs turpināsim izzināt un pieredzēt afektivitāti biodanza nodarbībās. Afektivitāte – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi vispār, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Mūsdienu zinātne uzsver emociju nozīmi mūsu labizjūtas un veselības nodrošināšanai, kā arī atzīmē, ka emocionālā intelekta attīstīšana ir būtisks veselības veicināšanas instruments. Biodanza pamatlicējs, Rolando Toro runā par emocionālo intelektu kā sirds instrumentu, kurš ir visu citu intelektu pamatā un atrodas pašos cilvēcības pamatos. Intelekts kā sirds instruments ir virzīta afektivitāte – tā ir solidaritāte un kopība mūsu sugā, tā ir aizsardzības un drošības meklēšana, atbalsts, beznosacījuma pieņemšana, draudzība, mīlestība.

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Piedaloties biodanza darbnīcā "Pieskāriena - dziedinošais spēks", kas notiks š.g.10.februārī, saņem DĀVANĀ dalību atvērtajā nodarbībā par BRĪVU!

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodeja.lv vai www.biodanzalatvia.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29168546; 26408889
address:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Diana Sturmane
Small_happiness
Anete Raikova