Other

Biodanza (Biodeja) iknedēļas nodarbības

  • dance_movement_therapy
  • biodeja
  • biodanza
  • dance_movements
  • other
PIESKĀRIENA DZIEDINOŠAIS SPĒKS - BIODANZA un MASĀŽA 4 darbnīcu cikls
10
Feb

PIESKĀRIENA DZIEDINOŠAIS SPĒKS - BIODANZA un MASĀŽA 4 dar...

Sākuma datums:
February 10, 2018
Beigu datums:
February 10, 2018
Sākuma laiks:
12:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Aicinām uz Biodanza un masāža 4 darbnīcu ciklu

“PIESKĀRIENA DZIEDINOŠAIS SPĒKS”

 Pieskāriens ir bioloģiska nepieciešamība, viena no cilvēka svarīgākajām pamatvajadzībām. Tas rada drošību (drošu piesaisti dzīvei), noņem baiļu sajūtu, dod atļauju uzticēties sev un apkārtējai videi, cilvēkiem. Pieskāriens ir veselības avots un vienlaikus tā ir svarīgākā terapeitiskā darbība. 

Biodanzā “pieskāriena funkcija” tiek uzlūkota par terapeitisku tādā mērā, kādā ķermeņa kontakts, bet īpaši glāsti aktīvi, mobilizē, transformē un stiprina mūsu identitāti. Mūsu identitāte projicējas uz ādas, kas ir mūsu robežu uztvere. Mūsu āda ir slieksnis uz brīnišķu un aizkustinošu mistēriju. Ādas funkcija nav tikai atdalīt, bet arī lai vienotu. 

Masāža nav mehāniska, bet klātesošs moments, sniedzot rūpes, progresivitāti un jutīgumu. Paaugstinot esības kvalitāti, sajutīsiet un radīsiet savas kustības, kas nāk no cilvēcības dziļumiem. Tās laikā ķermenis relaksēsies un Jūs sajutīsiet radīšanas harmoniju. Masāžas laikā radīto kustību kvalitātei ir dziedinošs spēks. 

Četru darbnīcu cikla laikā:

- uzzināsim, kāpēc ir nepieciešams labs/pozitīvs kontakts/pieskāriens cilvēka dažādos attīstības posmos un arī pieaugušā vecumā;

-iepazīsim, kas ir labs/dziedējošs/kvalitatīvs pieskāriens;- veiksim progresīvus vingrinājumus/dejas, lai veicinātu atvērtību dzīvei ar lielāku dabiskumu, ķermeņa prieku un erotiku;

- ar deju un pieskārienu noņemsim ķermeņa blokus, kas mums radušies dzīves laikā.

Darbnīcas laikā mēs radīsim drošu, uzticamu un pieņemošu vidi, kur deja ļaus dzīvot jūsu ķermenim un jūsu žestiem. Jūs iemācīsities vai papildināsiet cieņas pilnu un mīlošu pieskārienu. Pēc šo darbnīcu cikla, pakāpeniski jūsu spriedze izzudīs, lai tās vietā rastos dzīvības enerģija un dzīves plūsma. 

Nodarbības vadīs: Diāna Stūrmane - Biodanza skolotāja, IBF sertifikāts biodanza specializācijā “Biodanza&Masāža”, IBF sertifikāts biodanza specializācijā “Garīgā veselība un sociālā iekļaušana” un IBF sertifikāts biodanza specializācijā “Biodanza un māls”, apgūtas Tanzpro- Biodanza, Cienošas komunikācijas, STRAIMY (stresa samazināšanas ar jogas elementiem) metodes

Anete Raikova - Biodanza skolotāja, prakstiskais psihologs (Mg.psych.), pozitīvās psihoterapijas kvalifikācija (Vācija), IBF sertifikāts Biodanza specializācijā "Garīgā veselība un sociālā iekļaušana”, apgūtas Tanzpro-Biodanza, Cienošas komunikācijas, EMYK (stresa samazināšanas ar jogas elementiem bērniem) metodes.

Norises laiks: 

1.nodarbība - 10.februāris (12-18); 

2.nodarbība - 10.marts (12 -18); 

3.nodarbība - 14.aprīlis (12 - 18); 

4.nodarbība - 12.maijs (12 -18)

Norises vieta: Tallinas iela 71, Rīga (Baltās pirts Pīlādžu zāle)

Dalības maksa: 35 EUR par vienu nodarbību vai četras nodarbības 120 EUR; pāriem - 60 EUR

Pieteikšanās: biodejas@gmail.com; 29168546 Anete; 26408889 Diāna

**** Piedalies biodanza darbnīcā "Pieskāriena dziedinošais spēks" un saņem DĀVANĀ dalību atvērtajā nodarbībā "Afektivitāte - druvis uz mīlestības piepildītu dzīvi" ar MARCUS STUECK (VĀCIJA) par BRĪVU š.g.9.februārī pl.20.15 Baltās pirts Ozolu zālē, Tallinas ielā 71, Rīgā. 

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29168546; 26408889
address:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Diana Sturmane
Small_happiness
Anete Raikova