Garīgās un fiziskās attīstibas centrs

RADI 2005

 • lectures_in_ayurveda
 • hatha_yoga
 • Лекции Духовных преподавателей
 • ayurveda
 • yoga
 • other
 • ayurvedic_massage
 • vegetarian_cooking_course
 • other
Meditācija veselībai pēc Reiki metodes
21
Feb

Meditācija veselībai pēc Reiki metodes

Sākuma datums:
21. februārī, 2018
Beigu datums:
21. februārī, 2018
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
Lāčplēša iela 125-223 (ieeja no pagalma, jāiet līdz otrā pagalma baigām, durvis pa labi), 2 stāvā, Riga, Latvia

Kā sākt nodarboties ar Reiki?

Atnāciet uz iepazīšanās Reiki Apli, kas notiek katru trešdienu plkst. 18:00. Meditācija veselībai nodarbība “Reiki Aplis”, kur savācās Reiki praktizējošie un nepraktizējošie, kuriem interesē šis virziens. Cilvēki iepazīstas viens ar otru, dalās ar savu pieredzi, zināšanām, prasmēm un beigās norisinās dziedinošā meditācija, ar kuras palīdzību var palīdzēt sev, saviem tuviniekiem un strādāt ar situācijām. Šajā nodarbībā var uzdot jebkurus jautājumus, kas skar veselību, materiālo labklājību un ģimeni.  

Pēc Indijas Reiki skolas noteikumiem šīs meditācijas norisinās trešdienās par brīvprātīgiem ziedojumiem. Ja Jūs gribat iepazīties ar Reiki, ja Jums rodas šaubas, tad atnāciet jebkurā trešdienā, uzlādējieties ar enerģiju, sajūtiet savu stāvokli, pēc tam pieņemiet lēmumu – vajadzīgs Jums tas ir vai nē. Jo Reiki ir Zelta likums – bez lūguma nepaņemsi, vardarbība nedos.

Ko dod Reiki Aplis?

Pirmkārt, mēs apmaināmies ar saviem rezultātiem un sasniegumiem, ja pagaidām Jums nekas nav mainījies, Jūs varēsiet dzirdēt par to, ko Reiki ir devis citiem un kas priekš tā ir jādara.

Otrkārt, Jūs ieraudzīsiet reālu pieredzi un dzirdēsiet konkrētus cilvēkus, nevis pārstāstus no trešajām personām.

Treškārt, Jūs atradīsiet atbildes uz tiem jautājumiem, kuri pagaidām vēl, līdz galam nav noformulēti Jūsu prātā, vai kautrējāties tos uzdot.

Ceturtkārt, Jūs varēsiet atbrīvoties no šaubām un pārliecināties, ka mēs visi ejam cauri vienām un tām pat grūtībām, un cilvēkiem, kuriem ir izdevies kaut ko sasniegt, vienkārši ir bijis vairāk pacietības, bet viņu un Jūsu grūtības ir bijušas vienādas.

Piektkārt, nodarbību laikā Jūs varēsiet saņemt praktisku palīdzību ne tikai ar padomu, bet arī ar Reiki seansu.

Sestkārt, kad Jums ir teicams praktiskais rezultāts, un Jūs ar to padalīsieties domubiedru Aplī, tad tas palielināsies vairāku simtu reižu, kā arī spēs dot labumu kādam, kurš šobrīd atrodas sarežģītā situācijā. Ja Jums kļūs grūti, un viss liksies sarežģīti, tad lūdzam Jūs, nenoslinkojiet, bet atnāciet uz Apli, paklausieties citus, paesiet Reiki enerģijas plūsmā, un Jums viss pats no sevis izgaisīs.

Septītkārt, kad vienā vietā savācas desmit, piecpadsmit, divdesmit Reiki praktizējošie un katra individuālā plūsma saplūst kopīgā vienā lielā dziednieciskā ūdenskritumā, tad tas, ar ko Jūs strādājat – slimība, no kuras cenšaties izārstēties, nomazgāsies vienā sekundē, un Jūs vairāk par to neatcerēsieties. Mums ne vienmēr pietiek spēka, lai atbrīvotos no dažām problēmām, bet kopīga meditācija – tā ir mūsu spēku apvienošanās, kur viens par visiem, visi par vienu. Nekad neaizmirstiet par to!!!

Un pēdējais – meditācijas laikā mēs attīrām un dziedinām ne tikai sevi, bet arī palīdzam visiem tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, sūtām enerģiju pilsētai, valstij un īpaši – saviem tuviniekiem un pazīstamajiem.

Reiki Apļa priekšrocības:

 • Var sākt jebkurā trešdienā;
 • Nav obligāti jānodarbojas ar Reiki;
 • Visu reiki praktizējošo jebkura līmeņa saziņa;
 • Var saņemt atbildes uz jebkuriem jautājumiem no Reiki Meistariem un jebkura līmeņa Reiki praktizējošajiem;
 • Meditācija sevis un savu radinieku dziedināšanai;
 • Laba laika pavadīšana cilvēku lokā, kuriem nav vienaldzīgs savs liktenis;
 • Kontaktēšanās ar domubiedriem.

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+37128224475
adrese:
Riga, Latvia

Mūsu komanda

Small_sam_2969
Ludmila Birjukovska
Small_img_2983
Anna Mulica

Jaunākie sekotāji (16)

Indra Markova Svetlana Degtjarjova Sarmite Usāne Lena Berardinelli Inese Vilcāne Normunds Gržibovskis (Ziedus RAdošais) Olegs Kuzmenko Ieva Ozolina ANITA DUDELE Vineta Vanaga DUP-Network-Latvia Caravan Liliana Ozolina Diāna Drizļionoka Juris Grave Bhavani Prem Asti

Visi sekotāji