Garīgās un fiziskās attīstibas centrs

RADI 2005

  • lectures_in_ayurveda
  • hatha_yoga
  • Лекции Духовных преподавателей
  • ayurveda
  • yoga
  • other
  • ayurvedic_massage
  • vegetarian_cooking_course
  • other
Pančakarma – veselības tūre uz Keralu
23
Feb

Pančakarma – veselības tūre uz Keralu

Sākuma datums:
23. februārī, 2018
Beigu datums:
12. martā, 2018
Sākuma laiks:
12:00
Beigu laiks:
12:00
Vieta:
, , India

Katrs cilvēks vēlas būt vesels, laimīgs un harmonisks. Ikvienam viens no šīs dzīves pienākumiem ir rūpes par savu ķermeni. Ajūrvēdā cilvēks ir vesels, ja viņa organismā nav toksīnu, viņa prāts ir mierīgs, emocijas līdzsvarotas un visi orgāni un sistēmas normāli funkcionē. Šādu stāvokli palīdz sasniegt ajūrvēdiskā organisma attīrīšanas un rehabilitācijas metode - Pančakarma.
Pančakarma (burtiski tulkojot - "piecas darbības" vai "piecas procedūras") ir sena ķermeņa, kā arī prāta un apziņas, attīrīšanas un atjaunošanas programma. Tā labvēlīgi ietekmē vispārējo veselības stāvokli, pašsajūtu, organisma pašatjaunošanos un stresu likvidāciju. Pančakarmas sastāvā ir viegli pielietojamas, tomēr ļoti efektīvas, ārstnieciskās procedūras. Tāpēc pančakarma ir unikāls dabisko, holistisko un veselīgo procedūru kopums, kas dziļi attīra ķermeņa audus no toksīniem, atver smalkos kanālus, paaugstina spēku un vitalitāti, tādējādi attīstot iekšējo garīgo pasauli, nodrošinot cilvēku ar pārliecību un labklājību.
Pančakarmas koncepcija ir unikāla ar to, ka tā necīnās ne ar slimības simptomiem, ne ar pašu slimību. Tā vietā pančakarma izrauj "ļaunuma sakni", t.i. novērš faktorus, kas slimību rada. Pančakarmas procedūras atdala patogēnos faktorus no ķermeņa blīvajām struktūrām un īsākajā ceļā tos izvada no organisma.

Pančakarma ir jaudīgs organisma ārstēšanas un atjaunošanas mehānisms. Pirms tās rīkošanas ir pilnīgi jānovērš fiziskā un garīgā slodze. Veiksmīgai ārstēšanai ir nepieciešama dzīvesveida un uztura maiņa. Ideālā gadījumā pacientam ir jāatliek malā visas savas profesionālās un ģimenes problēmas, pilnībā veltot sevi fiziskai un mentālai atpūtai. Ir nepieciešams relaksēts dzīves ritms un kaislību trūkums. Procedūras laikā un uzreiz pēc tam ir jāattūrās no dzimumdzīves, lai nepārslogotu enerģētiskos centrus. Nedrīkst veikt pančakarmu mēnstruācijas laikā, tādēļ sievietēm procedūru laiks ir savlaicīgi jāieplāno. Šīs attīrīšanās laikā mēs iesakām izvairīties no televīzora, radio un skaļas mūzikas. Lasīšanu samazināt līdz minimumam. Vislabāk atrasties klusumā. Ir ieteicams atteikties no fiziskiem vingrinājumiem. Ikdienas meditācija ir ļoti labvēlīga. Ir ļoti būtiski ievērot ārsta noteikto ajūrvēdisko diētu. 

Tūre notiks unikālā vietā – Keralā, kur radusies un attīstījusies “dzīves māksla” – Ajurvēda. Ajurvēda uzskata, ka patiess cilvēka skaistums apvieno sevī ārējo, iekšējo un dvēselisko skaistumu. Ja mēs izkopjam sevī visus šos aspektus, katrs no mums spēj sasniegt to harmonisko un pilnīgo skaistumu, kura ir rodama cilvēkā no radīšanas pirmsākumiem.   

Keralas nosaukums tiek tulkots, kā “kokosriekstu zeme”. Indijā uzskata, ka radot zemi, Dievs Keralu radīja tieši sev, tāpēc to sauc par “Dievu Zemi”, “ Paradīzi Zemes virsū”. Šeit dabas skaistums saskaņojas ar bagātu kultūras mantojumu. Kerala ir bagāta ar senām vēdiskajām tradīcijām, kuras veicina cilvēka labklājību.

TŪRES LAIKS: no 23. februārī-12. martā, 2018.gadā. Lūdzam reģistrēties pēc iespējas ātrāk (līdz 2018.gada 1.01), jo klīnika ir ļoti pieprasīta un var gadīties, ka nav vietu, vai cena būs augstāka.

Programmā papildus:

Senu tempļu apmeklējums
Sarunas par vēdiskajiem rakstiem
Jogas nodarbības
Mantru apguve
Pareizas ēšanas un ēdiena gatavošanas pamati
Art - terapija
Tiem, kuri vēlēsies – individuālas pudžas un astroloģiskas konsultācijas

СENA: no 1600  Еiro
Tūre cenā iekļauts: 14 dienu Pančakarmas kurss, pārvedumi no/uz lidostas uz viesnīcām, dzīvošana, 2 reizējs veģetārs ēdiens, organizācijas izdevumi Indijā, tulka pakalpojumi. Krieviski runājoša gida pavadība visu maršruta laiku. Organizatora pavadība no tūres sākuma līdz beigām. Treningi, meistar-klases, jogas un ciguna nodarbības (ja ir vēlme). 

Cenā nav iekļauts:  vīzas noformējums, apdrošināšana, personīgie ziedojumi, personīgie izdevumi, tējas nauda, ieejas biļetes, ūdens, rituāli, individuālas astrologa konsultācijas.    

Apmešānās notiek laba līmeņa 2 vietīgos viesnīcu numuros, kā arī klīnikā, kad notiek pančakarmas procedūras. (ja ir vēlme pēc augstāka līmeņa viesnīcas, lūdzam par to paziņot laicīgi). Piemaksa tiek aprunāta indiviudāli, atkarībā no vēlmēm. 

Pieraksts un informācija: e-mail: libork@inbox.lv, skype: libork108

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+37128224475
adrese:
Riga, Latvia

Mūsu komanda

Small_sam_2969
Ludmila Birjukovska
Small_img_2983
Anna Mulica

Jaunākie sekotāji (16)

Indra Markova Svetlana Degtjarjova Sarmite Usāne Lena Berardinelli Inese Vilcāne Normunds Gržibovskis (Ziedus RAdošais) Olegs Kuzmenko Ieva Ozolina ANITA DUDELE Vineta Vanaga DUP-Network-Latvia Caravan Liliana Ozolina Diāna Drizļionoka Juris Grave Bhavani Prem Asti

Visi sekotāji