Spiritual and Physical Self-Development Center

Artemio

 • spiritual_therapies
 • family_constellations
 • krāsu terapija
 • spiritual_therapies
 • psychology
 • other
 • reincarnation_psy
 • transpersonal_psy
 • voice_release
 • dzimta
 • Supervīzija
 • psychology
 • sound_voice
 • other
Resursu nodarbību cikls „Līdzsvaru meklējot”
05
Mar

Resursu nodarbību cikls „Līdzsvaru meklējot”

Sākuma datums:
March 05, 2018
Beigu datums:
March 05, 2018
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
Pulkveža Brieža iela 15, Rīga, Latvia

Vai Tev ir gadījies birojā pēcpusdienā pamanīt, ka Tava rīta kafijas krūze vēl ir pusizdzerta, paēst nav bijis laika, bet vēl priekšā nākamā sanāksme vai tieši līdz darba dienas beigām steidzami jāpabeidz atskaite vai projekta pārskats? Pēc tam joņiem vien uz mājām, pa ceļam varbūt vēl ieskrienot veikalā pēc kāda pirkuma, vakars veltīts bērniem, kaķim vai mīļotajam cilvēkam (un dažkārt pat visiem reizē)? Laiks sev un pārdomāta, kvalitatīva un mierīga atpūta – kas tas tāds?! 

Pamazām stress sakrājas, rodas iztukšotības sajūta, atsvešināšanās no aktivitātēm, kas saistītas ar darbu, pazeminās izpildes kvalitāte gan darbā, gan var būt arī mājās. Zinātniskajā literatūrā kopš pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem to dēvē par „izdegšanas sindromu”. 
Ja domā, ka „izdegšanas sindroms” varētu attiekties uz Tevi vai ir vēlme par to uzzināt vairāk, vai arī zini kādu, kuram tas varētu būt aktuāli – pievienojies resursu nodarbību ciklam! 
'
Resursu nodarbību ciklā „Līdzsvaru meklējot” pētīsim, kas ir izdegšanas sindroms, kādas pazīmes par to liecina, kā vadīt stresu, kā līdzsvarot darba, mājas un savu laiku. Ieskatīsimies zinātnieku teiktajā, izmēģināsim praktiski dažādas metodes izdegšanas sindroma mazināšanai, darbosimies individuāli un sadarbībā ar citiem. Dalībnieku pieteiktās aktualitātes tiks risinātas supervīzijas* pieejā, izvēloties atbilstošāko metodi – organizāciju sistēmiskos sakārtojumus**, sarunu vai tehnikas, kas saistītas ar radošu darbošanos (krāsas, skaņa, kustība utt.). 

Pēc pilna resursu nodarbību cikla apmeklējuma sagaidāms, ka grupas dalībniekiem uzlabosies savu nostāju, rīcības un emociju sapratne, atbildības robežu izpratne, labāka otra cilvēka (kolēģa, klienta u.c.) izpratne, būs iegūtas jaunas idejas tālākai rīcībai, saņemts atbalsts, kā arī samazināts profesionālās izdegšanas risks un paaugstināta izpratne par resursiem līdzsvara atrašanai starp darbu, mājām un sevi.

*****
Kas ir supervīzija un organizāciju sistēmiskie sakārtojumi?

*Supervīzija ir salīdzinoši jauns veids Latvijā, kā saņemt atbalstu ar darbu un profesionālo darbību saistītos jautājumos. Supervīzija kā nozare veidojusies iepriekšējā gadsimta sākumā, lai atbalstītu sociālajā jomā darbojošos profesionāļus, bet šobrīd tā tiek izmantota arī uzņēmējdarbībā, veselības aprūpē, izglītībā, valsts pārvaldē, pašvaldību darbā u.c. jomās. Supervīzijā bieži tiek izskatīti jautājumi, kā – kāda ir mana loma un uzdevumi? Kā veidot savu karjeru? Kas ir manas stiprās un vājās puses? Kā pārvarēt emocionālās barjeras un reakcijas? Kā sasniegt mērķus? Kādas stratēģijas pielietot? Lai gan supervīzija pati par sevi nav terapija, daži speciālisti to dēvē par „biznesa terapiju”, jo supervīzijas rezultāts var būt ne vien skaidrāks profesionālais redzējums, bet izmaiņas var būt arī personiski nozīmīgas un dziedinošas. Supervīzijas uzdevums ir palīdzēt uzlabot katra cilvēka profesionalitāti, palīdzēt risināt situācijas, kas radušās darbā.

**Organizāciju sistēmiskie sakārtojumi – skatījums sistēmiskā veidā uz profesionālo darbību. Atbilstoši jaunākajām tendencēm, šo pieeju īpaši veiksmīgi var pielietot, izvērtējot tādas nozīmīgas dimensijas kā komunikācijas struktūra, lēmumu pieņemšanas struktūra, griba ieviest un pildīt pieņemtos lēmumus, kā arī rīcības vai projekta ietekme uz citām iesaistītajām personām un elementiem. Organizāciju sistēmiskie sakārtojumi sākotnēji formējušies iepriekšējā gadsimta beigās, kad vairāki vācu autori šo metodi pārveidojuši no ģimenes sistēmiskajiem sakārtojumiem (pēc B.Helingera) uz organizācijās pielietojamu metodi. Šobrīd sistēmiskie sakārtojumi darba vidē inovatīvā veidā tiek izmantoti gan Eiropā, gan arvien populārāki tie kļūst arī citās valstīs ārpus Eiropas, kā Ķīnā, Japānā, ASV u.c.
*****

Nodarbības notiks četras PIRMDIENAS no 05.03.2018.-26.04.2018. un vienu TREŠDIENU 04.04.2018. no 18.00-20.00. Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 15 (detalizētāka informācija dalībniekiem). Katram dalībniekam tiks nodrošināta arī iespēja vienai individuālai sarunai (1 ak.st.) par aktuālo darba jomā.

Samaksa par nodarbībām noteikta pēc sakrālās ekonomikas (vairāk šeit: http://bit.ly/2n9tpu2) principa:
***līdzmaksājums administratīvo izdevumu segšanai 55 eiro apmērā, maksājams līdz pirmajai nodarbībai (ieskaitot);
***atlīdzība par vadītāja darbu – enerģijas apmaiņai katrs ziedo tik, cik jūtas konkrētajā nodarbībā ieguvis.
Izmaiņu gadījumā līdzmaksājums netiek atgriezts, bet vienojoties ar nodarbību vadītāju to var samainīt uz individuālām nodarbībām vai nodot citam dalībniekam.

!!!Piesakoties un veicot līdzmaksājumu līdz 25.02.2018., DĀVANĀ vēl viena papildus individuāla tikšanās savu mērķu vai progresa precīzākai izvērtēšanai!!!

Pieteikties šeit: http://bit.ly/2DQAhWE, papildinformācija sazinoties pa e-pastu indra.artemio@gmail.com vai pa tālruni 29403038.

Nodarbību vadītāja Indra Markova, supervizore apmācībā, LL.M., M.HRM (maģistra darbs organizāciju psiholoģijā), cand.M.Ed., biedrības "Artemio" vadītāja, Starptautiskās sistēmisko sakārtojumu asociācijas (ISCA, International Systemic Constellations Association) pilntiesīga biedre.
Darba pieredze divdesmit gadu garumā, cita starpā arī gatavojot un vadot dažāda veida profesionālās un pašattīstības apmācības, kursus, seminārus un meistarklases pieaugušajiem gan individuāli, gan grupās.
Apguvusi sistēmisko sakārtojumu vadīšanu (pēc B.Helingera) Latvijā un Nīderlandes Helingera institūtā, papildinātas zināšanas darbam ar krāsu terapiju (aura-soma) un metafori asociatīvajām (OH) kartiņām psihoterapijā, absolvējusi Folkloras skolu, skolojusies Seno Baltu zīmju enerģētiskajā sistēmā. Padziļinātas zināšanas un apgūtas papildu prasmes, apmeklējot profesionālos seminārus un meistarklases pie Latvijas un ārzemju speciālistiem.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29403038
address:
Jūrmalas gatve 76, Rīga, Latvia

Our team

Small_wp_20150204_17_35_41_pro
Indra Markova