Healing Center

Tango Tantra Therapy

 • dance_movement_therapy
 • spiritual_therapies
 • tantric_meditations
 • dance_movements
 • spiritual_therapies
 • meditations
 • tantra
 • healing
 • gestalt_therapy
 • transpersonal_psy
 • attiecības
 • tango
 • healing
 • psychology
 • other
Tango terapija dvēselei, ķermenim un attiecībām
07
Mar

Tango terapija dvēselei, ķermenim un attiecībām

Sākuma datums:
March 07, 2018
Beigu datums:
April 25, 2018
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:30
Vieta:
Mākslu terapijas centrs MĀ TELPA, Miera iela 15, k.3, Rīga, Latvia

8 nodarbību cikls no 7.marta. Piesakies, ja vēlies uzlabot fizisko un emocionālo pašsajūtu, saskarsmes spējas, vairot dzīves enerģiju un prieku. Kursu vada Aigars Stirna, pieredzējis tango un sociālais pedagogs, tango terapeits. Nodarbības notiek trešdienās no plkst.19:00-21:30 Mākslas terapiju centrā MĀ TELPA, Miera ielā 15, Rīgā. 

Galvenās tēmas: veselums un veselība, apzinātība, paštēls, izaugsme, attiecības ar sevi, citiem un paSauli, dvēseles, prāta, emociju un ķermeņa mijiedarbība. Metodes: tango, kontaktimprovizācija, autentiskā deja, apzinātības prakses, kustību un holistiskā terapija, pašizziņa, sarunas.

Iepriekšējo kursu dalībnieku atsauksmes: „Kursā laikā ir notikušas lielas pārmaiņas mūsos”; „Man nodarbības bija laba mācība, papildinājums daudzos aspektos”; „Sapratu, ka svarīgi ir veltīt laiku sev pašai, svarīgs iekšējais darbs ar sevi”; „Kursā labāk iemācījos runāt par savām sajūtām, ieguvu lielāku mieru”; „Tas bija dialogs pašai ar sevi”; „Es izbaudu iekšējo procesu, kas man iesākās kursa laikā un turpinās”; „Katra reize bija īpaša”; „Nekad agrāk nebiju tādas sajūtas kā nodarbībās piedzīvojusi. Mani pārsteidza, ka es divu stundu garumā varu justies tā viegli, neko negaidīt, ļauties, sevi nekritizēt. Šīs sajūtas es tagad pārnesu uz ikdienu, cenšos to darīt jau apzināti”; „Paldies Tev par taktu, prasmi radīt drošu un atbalstošu vidi, kurā var atraisīties un atlaist savas bailes un šaubas!” 

Maksa: piesakoties līdz 26.02., 112 € (pārim 208 €), pēc tam 120 € (pārim 224 €). Vietu skaits ierobežots (12 cilvēki). Pieteikšanās, rakstot uz aigars@tangostudio.lv. Tuvāka informācija pa tel.26344457 un www.tangostudio.lv.

Kursu vada Aigars Stirna – tango pedagogs un dejotājs, diplomēts sociālais pedagogs un mūziķis, tango terapeits. Strādā ar grupām, pāriem un individuāli. Darbā izmanto tango, kontaktimprovizāciju, citas dejas un kustības, psihoterapijas, geštaltterapijas, citas dažādas holistiskas terapijas metodes, kvantu fizikas, bionerģētikas, neiroloģijas, citas jaunākās zinātnes un medicīnas atziņas, cigun, tantras, citas garīgās prakses. Attiecībām un terapijai veltītus kursus vada kopš 2014.gada. Diplomēts sociālais pedagogs, beidzis Sociālā darba augstskolu Drēzdenē, studējis arī teoloģiju, starpkultūru komunikāciju un konfliktu vadību, strādājis Labklājības ministrijā, ar jauniešiem, senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām u.c. sociālām grupām Latvijā un Vācijā.
Argentīnas tango pedagogs ar 15 gadu pieredzi, beidzis tango pedagogu skolu H.D.Langes studijā „Suedamerica” Berlīnē. Tango dejo 19 gadus, kontaktimprovizāciju 7 gadus. Dibinājis (2005.g.) un vada TangoStudio, vecāko tango skolu Latvijā. Mūziķis, beidzis Latvijas Mūzikas akadēmiju, strādājis profesionālos koros, bijis pedagogs jauniešiem ar garīgās attīstības traucējumiem. Aktieris, par galveno lomu filmā „Lust Lust” ieguvis labākā aktiera balvu modes īsfilmu festivālā Parīzē. 
Vairāk nekā 28 gadus praktizē dažādas garīgas prakses: sākotnēji kristīgo meditāciju (strādājis ekumēniskā komūnā Taizé Francijā), no 2009.g. cigun (mācījies pie Ķīnas meistara Sju Mintana u.c.), no 2011.g. tantru (mācījies pie Hariprema, Gitamas, Saritas u.c.), Ošo u.c. meditācijas, iepazīst šamanisko ceļu un latviešu dzīvesziņu.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-26344457
address:
Mākslu terapijas centrs MĀ TELPA, Miera iela 15, k.3, Rīga, Riga, Latvia

Our team

Small_aigars_20stirna_20tangostudio
Aigars Stirna