Organizer

D'nae / Conscious Voice & Body Work

  • breathwork
  • transpersonal_psy
  • voice_release
  • other
  • psychology
  • sound_voice
Balss meistarklase "Skaņu ligzda" sievietēm, māmiņām, dūlām
05
May

Balss meistarklase "Skaņu ligzda" sievietēm, māmiņām, dūlām

Sākuma datums:
May 05, 2018
Beigu datums:
May 06, 2018
Sākuma laiks:
10:00
Beigu laiks:
13:00
Vieta:
Meža iela 4, Rīga, Āgenskalns, Art of Living telpās, Rīga, Latvia

Draugi! 
Tā kā meistarklasei līdz šodienai nav pieteikušies pietiekami dalībnieku, esam nolēmušas "Skaņu ligzdas" balss piedzīvojumu šajā nogalē atcelt ar atvērtu skatu nākotnei! Zinu, ka šī tēma daudzām un daudziem no mums šķiet vērtīga, dziļa un nozīmīga, tāpēc skatīsimies, kā varam šādu pieredzi veidot nākotnē. Balss notikumiem iespējams sekot, pierakstoties ziņu listē uz e-pastu: danajavoice@gmail.com 
Lai skaists un svētīgs pavasaris!
Dana un Karolina

Mīļi aicinām sievietes, esošās, topošās un nākotnes māmiņas, dūlas un vecmātes uz balss meistarklasi "Skaņu ligzda" Rīgā, 5.-6. maijā.

Ikviena cilvēka balss ir spēcīgs instruments, kas palīdz tuvināties sev, savai iekšējai telpai un savu vajadzību piepildījumam. Sievietei tas kļūst it sevišķi svarīgi laikā, kad viņa veido ģimeni, audzina bērnus, gaida bērniņu vai plāno kļūt par māmiņu.

Šajā meistarklasē mēs aicinām sievietes nostiprināt savu pārliecību un prasmi pārvaldīt un izmantot neparasto resursu, kas slēpjas cilvēka ķermenī – tā ir sievietes pašas unikālā balss ar tās vienreizējo vibrāciju, spēku un dziedinošajām īpašībām.

Meistarklasē ir gaidīta ikviena ieinteresēta sieviete, neatkarīgi no dziedātprasmes un iepriekšējās pieredzes darbā ar balsi! Īpaši noderīga meistarklase būs esošajām, topošajām un nākotnes māmiņām, kā arī profesionāļiem, kas rūpējas par sievietēm gaidībās un dzemdībās.


Kādēļ piedalīties?

·         Savas balss apzināta izmantošana palīdz uzturēt saikni ar sevi, savu ķermeni un veicina garīgu un fizisku labsajūtu;

·         Vokalizēšana savieno sievieti ar viņas iekšējo telpu, sajūtām un emocijām, piepildot sevi ar mīlestības un brīvības sajūtu;

·              Balss ir brīnišķīgs rīks, lai veidotu saikni ar savu nākotnes vai esošo bērniņu dzemdē,

·         Balss darbs sagatavo sievieti dzemdību procesam: apskatīsim balss tehnikas, ko sieviete var izmantot, lai palīdzētu sev dzemdību laikā;

·         Varēsiet apgūt jauna veida radošu pieeju balss izmantošanā ar savu jaundzimošo bērniņu un pārējiem ģimenes locekļiem.

·         Šī ir iespēja dāvāt īpašu uzmanību un laiku sev un savam mazulim.

Divu dienu meistarklase ir sadalīta 5 sesijās, kas apskatīs dažādus sievietes balss aspektus.

SESTDIENA, 5.05, pl.10:00 – 17:00

1.sesija 10:00 – 11:00: Iepazīšanās. Balss un iekšējā telpa. Saiknes izveidošana ar sevi. Sazemēšanās. Balss meditācija.  

2.sesija 11:15-12:45: Balss kā savienotājs. Darbs ar balsi un ķermeni. Balss dziedinošie un terapeitiskie aspekti. Balss dzilākai saskarsmei un komunikācijai.

PUSDIENU PĀRTRAUKUMS 12:45-13:45

3. sesija 13:45-15:15: Balss un grūtniecība. Savienošanās ar bērniņu dzemdē. Sagatavošanās dzemdībām, balss kā atbalsts gaidībās un dzemdībās. Sesija ir atvērta un piemērota ikvienai sievietei, gan esot, gan neesot stāvoklī.

4. sesija 15:30- 17:00: Noslēgums. Emociju izpausme caur balsi un iekšēja līdzsvara veidošana. Savas miera dziesmas vai šūpuļdziesmas radīšana. Harmonizējošs skaņu aplis. 

SVĒTDIENA, 6. maijs, 11:00 – 13:00

5.sesija 11:00-13:00: Mazuļu ģimenes rīts.

Vecāku un mazuļa saikne caur nomierinošām balss skaņām, skandēšanu un tonēšanu. Sesija ir atvērta ikvienai sievietei, kas vēlas veidot dziļāku neverbālu saskarsmi ar savu esošo vai nākotnes bērniņu.

Māmiņas ir aicinātas uz sesiju kopā ar saviem mazuļiem līdz pat 9 mēnešu vecumam (praktisku iemeslu dēļ šajā sesijā fokusēsimies uz jaundzimušajiem, kas vēl aktīvi nerāpo un neskraida, taču ir iespējams šo praksi pašiem adaptēt ģimenē ar vecākiem bērniem). Kopā radīsim mierpilnu un drošu saknēšanas vidi. Esat aicinātas uz šo sesiju kopā ar savu partneri vai kādu citu ģimenes locekli (viesa dalība ietilpst samaksā).

Balss meistardarbnīcu vada:

Karoline Kõrre (Igaunija) – mūziķe, dziedātāja, mūzikas skolotāja un dūla (ģimenes un dzemdību atbalsta persona).  Ikdienā Karolīna strādā ar mazuļiem un maziem bērniem mūzikas klasītēs un individuāli, kā arī atbalsta grūtnieces un viņu ģimenes gaidību laikā. Karolīnas radošā darbība ir saistīta ne tikai ar mūziku, bet arī ar teātra studiju, patlaban viņa piedalās mūziklā “Mazā Dieviete” Igaunijas Drāmas teātra projektā.

“Jau no mazotnes esmu aizrāvusies ar mūziku, dziedāšanu un mani vienmēr ir fascinējusi cilvēka piedzimšanas mistērija. Bērnībā man ļoti patika klausīties stāstus par dzemdībām, kā arī vērot sieviešu un mazuļu bildes grāmatās par dzemdībām. Izaugot, esmu apvienojusi abas savas intereses, drīz beigšu dūlu apmācību, kā arī maģistra studijas Igaunijas Mūzikas akadēmijas laikmetīgās balss improvizācijas programmā.

Es redzu skaidru saikni starp vokalizēšanu, grūtniecību un dzemdībām. Balss ir tikpat intīma pieredze kā gaidības un dzemdības. Balss saišu atvēršanās process ir līdzīgs joni (vagīnas) tuneļa atvēršanai dzemdību laikā, tādēļ mums, sievietēm, ir bezgala vērtīgi iemācīties uzticēties savai balsij tāpat kā mūsu joni un tuvināties tām, sniedzot mīlošas labestības pieredzi. Šāda attieksme pret savu balsi un ķermeni atbalstošā vidē var kļūt par skaistu transformējošu pieredzi arī dzemdību laikā – brīdī, kad pasaulē ierodas jauna dvēsele… Uz drīzu satikšanos Rīgā!”

Dana Indāne-Surkienė (Latvija/Lietuva) – brīvās balss improvizācijas māksliniece, dziedātāja un dabiskās balss atbrīvošanas meistarklašu vadītāja. Īpašu vietu viņas profesionālajā darbībā ieņem darbs ar sievietes balsi un iekšējo pasauli dažādos dzīves posmos. Danas mākslinieciskā darbība ietver mūzikas, teātra un performanču jomu un starpdisciplinārus projektus.

Pabeigusi maģistra studijas laikmetīgajā balss improvizācijā Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijā (2015), teātra mākslā Latvijas Kultūras akadēmijā (2011), studējusi Performances dizainu Roskildes universitātē Dānijā. Dana apguvusi alternatīvas pieejas darbā ar balsi un ķermeni pie ārvalstu pasniedzējiem, transpersonālās psiholoģijas studijās, kā arī praktizējot dažādas meditāciju un apzināšanās tehnikas.

Dana māca laikmetīgo improvizāciju Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā, balss atbrīvošanas tehnikas Transpersonālā izglītības institūtā, pasniegusi kursus un vieslekcijas Latvijas Universitātē, Rīgas Biznesa un izglītības augstskolā, Rīgas Stradiņu universitātē, kā arī regulāri vada meistarklases Latvijā un ārvalstīs, t.sk., Eiropas Transpersonālās psiholoģijas konferencēs, starptautiskos mūzikas, meditācijas un jogas festivālos.

PRAKTISKĀ INFORMĀCIJA:

Norises vieta: Meža iela 4, Āgenskalns. Apvienības “Art of Living” telpās, 6. stāvā (ir lifts).

Valoda: Latviešu un angļu (ar tulkojumu uz latviešu valodu pēc vajadzības).

Reģistrācija (līdz 30.04) un jautājumi: Dana Indāne, +371 29765381, danajavoice@gmail.com

Dalības maksa: Sestdiena (10:00 – 17:00) : 55€ / Svētdiena (11:00 – 13:00) : 15€

FB pasākuma saite:

https://www.facebook.com/events/2111863985713698/

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37129765381
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_405401_10150555709633588_1333490260_n
Dana Indāne