Organizer

Biedrība "Give and Get"

 • healing
 • karma yoga
 • sirdsdarbs
 • healing
 • other
 • dabai draudzīgs dzīvesveids
 • kopiena
 • alternatīvā izglītība
 • mājas un vide
 • svētki
 • other
Ceļš uz pašizpausmes spēku. Retrīts.
08
May

Ceļš uz pašizpausmes spēku. Retrīts.

Sākuma datums:
May 08, 2018
Beigu datums:
May 13, 2018
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
11:00
Vieta:
Umurgas pagasts, Augstroze, viesu nams "Lauvaskalni", Limbažu novads, Latvia

Mēs ikdienā tikai daļēji izmantojam savu cilvēka potenciālu. Bieži vien  sapņojam par sasniegumiem, bet cik ieguldām enerģiju, lai tie būtu? Pārāk daudz uztraucamies par rītdienu un pārdzīvojam par vakardienu, kuru vairs neatgriezt. Mēs vienkārši neesam tekošajā Laikā. Šis seminārs ievadīs jūs vienā no noslēpumainākajām tolteku zinību sadaļām – Drakonu gudrībā jeb Dienu Glabātāju mistērijās. Tas nozīmē – mēs iegūsim prasmes pilnībā atdoties Esības straumei. Četras dienas  būsim ārpus sociāli nosacītās dzīves, lai atgrieztos tajā stiprāki, viedāki, varošāki un zinošāki. Mēs vienkārši būsim iemācījušies pieņemt Dzīves spēli pa īstam – ar bijību, cieņu, nesagraujamu pārliecību par sekmēm.

4 diennakšu – 4 debesstūru enerģiju apgūšana. Katru dienu 6 stundas praktisko nodarbību un 3 stundas lekciju. Attīroša pirts ierašanās dienas vakarā.

1. diena. Austrumi – mērķu apzināšanās. Maģiskais pārgājiens – stājas un dzīves soļa apgūšana. Tolteku zināšanu pamati – palūkosimies uz sevi, kā individualizētu apziņu, kas ieradusies dzīvē, To sajust un izzināt. Neattiecināt visu apkārt notiekošo uz savu ego. Vakarā – ievads Drakonu zinību pamatos.

2. diena. Ziemeļi – vides (spēles) noteikumu pieņemšana. Nāves pastāvēšanas fakta pieņemšana. Tolteku meditatīvās prakses, kas vērstas uz ieiešanu saskarsmē ar paralēlo realitāti. Individuālais darbs ar ēnu. Vakarā – Ieskats laiktelpas struktūrā.

3. diena Rietumi – iejušanās jaunā “es” lomā. Uzzināsim par savu “totēmu” – personīgo apziņas enerģiju. Strādāsim dabā – mācoties izsekot zīmes, ko dod Pasaule un tās tulkot. Apgūsim mākslu paslēpties un atvērties maģiskajam Spēkam. Vakarā – uguns rituāls un staigāšana pa oglēm.

4. diena Dienvidi – atbildības pieņemšana par tekošo dzīves situāciju un savu vietu tajā. Savas vērtības apzināšanos veicinoši vingrojumi. Iepazīsim spēku, ar ko ievelkam savā dzīvē pozitīvo. Praktiskās Dienu maģijas pamati. Personālo laika līniju lasīšana.

Seminārs notiks vienā no  Latvijas spēka vietām – “Lauvaskalnos”. Visa nodarbību cikla garumā veselīgs uzturs 3 reizes dienā un gultas vietas atpūtai viesu namā.
Semināra sākums 8. maijā plkst. 19.00 – noslēgums 13. maijā plkst. 11.00

Piesakoties un apmaksājot līdz 30.03.2018 – 420 Eur līdz 19.04.2018 – 460 Eur līdz 04.05.2018  –  500 Eur

pieteikšanās uz arnis.sinkevics@gmail.com vai pa tel. 25657505

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
27869913
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_148830_1711606667159_8322823_n
Agnese Vējavilka Kalniņā