Spiritual and Physical Self-Development Center

RADI 2005

  • lectures_in_ayurveda
  • hatha_yoga
  • Лекции Духовных преподавателей
  • ayurveda
  • yoga
  • other
  • ayurvedic_massage
  • vegetarian_cooking_course
  • other
Ēnohа Atslēgas
10
May

Ēnohа Atslēgas

Sākuma datums:
May 10, 2018
Beigu datums:
May 10, 2018
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Lāčplēša iela 125-223 (ieeja no pagalma, jāiet līdz otrā pagalma baigām, durvis pa labi), 2 stāvā, Riga, Latvia

Mācība, kas sniegta septiņos līmeņos
Tā jāizlasa un jāvizualizē
Gatavojoties Gaismas brālībai
Tā jānodod "Gaisma cilvēku" paātrināšanai


Grāmatа "Ēnohа Atslēgas " nav mācība, kas nodota caur starpniekiem, bet gan zināšanu bibliotēka.
            Šī grāmata ir uzrakstīta logo un simboliskā kodā, kas darbojas kā piktogrāfs un arī kā alfabēts, t.i. katrs burts un katrs vārds ir arī vizuālais scenārijs plašākā jēgas ķēdē. Valodas sintakse, kas balstās uz daudznozīmīgu vizuālo loģiku, bet ne uz formālu racionalitāti, ir unikāls un, lai saprastu, vajadzīga tieša pieredze. Taču šāda pieredze ir pieejama ikvienam, kurš ar saprāta un dvēseles aci meklē dziļāku jēgu jaunās dimensijās, kur zinātnes un mistikas mijiedarbību var uzskatīt par transformācijas pieredzi.

Nākotnes Zinātnes  Akadēmiju 1973. gadā radīja filozofijas profesors Dž. Dž. Hurtaks. Dr. Hurtaks visu mūžu studējis filozofiju, reliģiju un mistiskās zinātnes. Viņš studēja gaismas mācības, pārsvarā Kabalas tekstus un Toru. Alkdams garīgo meklējumu, viņš spēja godīgi uzdot sev jautājumu: "Kas esmu? Priekš kam esmu šeit? Kāda ir mana vieta šajā pasaulē un šajā Visumā? 1973. gadā viņam bija pilnīgi negaidīta pieredze, kas pilnībā mainīja viņa dzīvi. Lūgšanas ar saviem studentiem laikā universitātē viņš ieraudzīja mirdzošu gaismas lauku, kuru viņš identificēja kā Bībeles Patriarha Ēnoha klātbūtni. Viņš vienīgais, tāpat kā Jēzus Kristus, pacēlās debesīs bez fiziskas nāves. Patriarhs Ēnohs uzdeva viņam vienīgo jautājumu: "Vai esi gatavs?", un pēc apstiprinājuma saņemšanas Dž. Dž. Hurtaka ķermenis tika sadalīts, un viņa Gars tika ienests augstākajās Esamības sfērās. Caur eņģeļu pasaulēm un caur Dēla visumiem atvests Tēva Visumos, kur Erceņģelis Metatrons ieveda Dž. Dž. Hurtaka garu Radītāja klātbūtnē. Dr. Hurtaks fiziski bija prom no mūsu fiziskās realitātes 3 dienas, un kādu laiku pēc atgriešanās viņa fiziskais ķermenis turpināja izstarot gaismu.
Šajā ceļojumā Dr. Hurtaks saņēma atbildi uz saviem jautājumiem, kas nāca kā vēstījums planētas Zeme cilvēcei. Vēlāk šīs zināšanas Dr. Hurtaks izklāstīja Zināšanu grāmatā "Ēnohа Atslēgas". Šajā grāmatā ietvertas 72 Atslēgas zinātniskām un metafiziskām zināšanām un Nākotnes zinātnеi, paātrinot esošās mācības un zinātnisko domu, lai apvienotu un modinātu augstākajām realitātēm, atklājot mūsu eksistences vietas un mērķa uz planētas Zeme garīgo nozīmi.
         Ēnohа Atslēgu Mācība mūs māca, ka ir jānotiek milzīgai vienotībai starp zinātniskiem un garīgiem attīstības ceļiem, lai atrisinātu problēmas, kas radušās uz planētas Zeme.

PASNIEDZĒJS Ilona Aleksejeva

NODARBĪBU VIETA  Lāčplēša iela 125-223 (sētas galā, 2. stāvs), Rīga

NORISES LAIKS 10.,17.,31. maijā, 7.,14., 21.jūnijā июня plkst 18-20.30

DALĪBAS MAKSA par 1 nodarbību 10 eiro
Informācija: 29219964

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37128224475
address:
Riga, Latvia

Our team

Small_sam_2969
Ludmila Birjukovska
Small_img_2983
Anna Mulica