Organizators

Energiju harmonija PRO

  • energywork
  • engeļu medicīna
  • meditacija mer ka ba
  • other
Seminārs „Atmodinot starojošo sirdi"/"Dzīvot sirdī"
10
Mai

Seminārs „Atmodinot starojošo sirdi"/"Dzīvot sirdī"

Sākuma datums:
10. maijā, 2018
Beigu datums:
13. maijā, 2018
Sākuma laiks:
12:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
, , Latvia

Seminārs „Atmodinot starojošo sirdi"/"Dzīvot sirdī"
Semināra informatīvā daļa veidojusies no Drunvalo Melhisedeka, viņa skolnieku un draugu - Meistaru daudzu gadu pieredzes, kā arī informācijas no Smalkajām pasaulēm par to, ko mums māca Plazmas būtnes, Hatori un citas civilizācijas. Būs iespēja apgūt tādu jaunu informāciju, kas vēl nav minēta grāmatās. Tā ir saistīta ar Gaismas stariem un Čiekurveida dziedzera aktivāciju. Pats svarīgākais, kas jāapgūst, ir spēja ieiet Svētajā Sirds telpā un atrasties tajā, radīt no sirds un atvērt sirdi. Ja nepieciešams, atbrīvot pagātnes emocionālās traumas, attīrīt smadzenes no mentālā piesārņojuma, attīrīt ķermeni no būtnēm, kas iespējams atradušas mājvietu cilvēka ķermenī, aktivizēt meridiānus fiziskajā ķermenī.

2011.gadā Drunvalo nodibināja Atcerēšanās skolu (School of Remembering - www.drunvalo.net) un apmācīja jaunus semināru vadītājus, lai nodotu šīs sakrālās zināšanas tālāk pa visu pasauli.
Aiciniet uz šo semināru arī savas „otras pusītes". Paredzētas vairākas enerģētiski spēcīgas prakses attiecību harmonizēšanai un dziļākai sava partnera iepazīšanai.
Izmantojot senu Sūfisma praksi, īsā laikā ir iespējams iepazīt un sajust savu partneri daudz vairāk, nekā par daudziem kopdzīves gadiem.
Semināra laikā tiks izmantotas vairāk kā 6000 gadu senās - „Zilās Skolas" prakses. Tā būs sievišķā pieeja vibrāciju līmeņa paaugstināšanai.

Dalībnieku atsauksmes:
"Mīļie cilvēki, cienījamie garīgās attīstības ceļa gājēji!
Sajūtas, atverot savu sirdi, nav vārdos aprakstāmas. Tā ir mīlestības straume no Visuma, tā ir sevis savienošanas sajūta ar visu apkārt esošo, radīto. Tā ir jaunu brāļu un māsu iegūšana. Tās ir ardievas vientulībai. Ieiešana savā Svētajā sirds telpā ir pasakains ceļojums savā iekšienē. Sevis atvēršana un apkārtnes iekļaušana sevī. Apgarotas dzīves uzsākšana. Mācieties to sasniegt, izbaudīt un dot citiem!"
Zane

„Šis seminārs nav novērtējams nekādās naudas izteiksmēs... Ja jūs vēlaties saskatīt mīlestību jums apkārt, saņemt to un dāvāt citiem, dzīvot ar atvērtu sirdi un būt laimīgiem tieši te un tagad, tad noteikti jums tas ir jāiziet. Jo vairāk cilvēki uz šīs planētas būs atvēruši savu sirdi, jo lielākā pasakā mēs dzīvosim...”
Ivars

Semināru vadīs: Ņikita Jemeļjanovs - Starptautiskās organizācijas „Dzīvības zieds" sertificēts pasniedzējs.

 Vairāk informācijas: www.energijuharmonija.lv
Iepriekšēja pieteikšanās:
info@energijuharmonija.lv, tālr. 22 33 08 19

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+371 22330819
adrese:
Rīga, Latvia

Mūsu komanda

Small_user_639
Energiju Harmonija